Şimdi Ara

25 Mart Galatasaray Mali Genel Kurul Toplantısı (Videolar Eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakan Şükür, Bir günde kral olmadı bir günde tahtan inmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi affı yalan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Vergi affı yalan olur

Sizin ki de tam gaz devam eder Fikret Orman sayesinde.
  • Üyelikten çıkarılanlar;
    Zekeriya Öz
    Şahabettin Harputlu
    H. Avni Mutlu
    İsmail Demiriz
    Hazım Sesli

Bu adamlar nasıl üye yahu komedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Üyelikten çıkarılanlar;
    Zekeriya Öz
    Şahabettin Harputlu
    H. Avni Mutlu
    İsmail Demiriz
    Hazım Sesli

Nihat Doğan'ı da çıkarsalardı bari
  • bu ülkede her konuda türk insanı tamamen figüran, bugün birkez daha onu görmüş olduk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Üyelikten çıkarılanlar;
    Zekeriya Öz
    Şahabettin Harputlu
    H. Avni Mutlu
    İsmail Demiriz
    Hazım Sesli

Nihat Doğan'ı da çıkarsalardı bari

Hocam onu çıkartmışlardı geri aldılar öyle biliyorum.
  • Sabirla, 2018 secimini bekleyecegiz arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adnan Pola dönemindeki ibra olayından sonra ibra edilmeme gibi bir durumun olacağını düşünmüyordum zaten. Ancak yapılan eleştiriler çok sağlamdı umarım bunlar dikkate alınır spor branşlarımız gerçek profesyonellere teslim edilir, transferler araştırılarak ve bilinçli yapılır. Bunlar yapılırsa zaten başarı da gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Adnan Pola dönemindeki ibra olayından sonra ibra edilmeme gibi bir durumun olacağını düşünmüyordum zaten. Ancak yapılan eleştiriler çok sağlamdı umarım bunlar dikkate alınır spor branşlarımız gerçek profesyonellere teslim edilir, transferler araştırılarak ve bilinçli yapılır. Bunlar yapılırsa zaten başarı da gelecektir.

Hocam aslında ben de bu ibradan memnunum. Eğer ibra edilmemiş olsalar ortada aday yok sorumluluk alacak üye yok. Bir kişi de çıkıp ibra edilmezlerse ben adayım demedi diyemedi ama 1 sene sonra bunu diyen çok kişi çıkar. Şimdi seçip yapıp 2. bir Dursun Özbek seçeceğimize 1 sene daha bekleyelim.
    En iyisi oldu kurulda, çok ağır şekilde kötü oldukları her konu da eleştirildiler özellikle Mehmet Özbek ve transferler konusunda. Şu noktadan sonra Mayıs 2018'e kadar sağlam adaylar çıkar.
    Dursun Özbek yönetimi şu günden sonra eski skandallarını artık yapmadan normal bir yönetim gibi götürür 1 sene.

• Dursun Özbek Galatasarayın kurtuluşu. Yanındaki 1-2 zararlı ottan kurtulursa klübü düzlüğe çıkarır.

Ergenler sportif başarı deyip ağlıyor. Beşiktaş 3 sene başarı mı gördü? Şimdi kaymağını nasıl yiyorlar görüyorsunuz.

Ayrıca vizyon vizyon diye ağlayanlar neyin tatavasını yapıyor anlamıyorum. Sen ne anlarsın la vizyondan? Evindeki mağaradan klavyeden salla dur vizyon bilmem ne. Adam koca serveti ve koca bir klübü yönetiyor ne vizyonundan bahsediyorsun? Yok konuşamıyormuş bilmem ne. Sen 2 kelimeyi bir araya getirebiliyor musun?

Ayrıca genel kurulda konuştukları, anlattıkları, projeleri konusunda tamamen haklı.

Salon yapacağız fon hazır, otel bitmek üzere turizm krizi sebebiyle bekliyoruz, gsstore depodaki çarık çürükten zarar yazıyor hepsini sattık gün yüzüne çıkardık, geçmişe dönük tüm işlemleri inceletiyoruz sonuçları açıklayacağız, UEFA ile yüzyüze görüştük seneye risk yok, anlaşmamız mali disipline zorluyor, tesisler yetmiyor Kemerburgaza taşınacağız arsayı söz aldık, Rivayı projelendirdik 340 milyon aldık ve banka borçlarına verdik vs. vs. Bunların hangisi yanlış?

Fikret Orman da aynı eleştirileri alıyor aynı saçmalıklarla uğraşıyordu bundan 4 sene önce. Şimdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Adnan Pola dönemindeki ibra olayından sonra ibra edilmeme gibi bir durumun olacağını düşünmüyordum zaten. Ancak yapılan eleştiriler çok sağlamdı umarım bunlar dikkate alınır spor branşlarımız gerçek profesyonellere teslim edilir, transferler araştırılarak ve bilinçli yapılır. Bunlar yapılırsa zaten başarı da gelecektir.

Hocam aslında ben de bu ibradan memnunum. Eğer ibra edilmemiş olsalar ortada aday yok sorumluluk alacak üye yok. Bir kişi de çıkıp ibra edilmezlerse ben adayım demedi diyemedi ama 1 sene sonra bunu diyen çok kişi çıkar. Şimdi seçip yapıp 2. bir Dursun Özbek seçeceğimize 1 sene daha bekleyelim.
    En iyisi oldu kurulda, çok ağır şekilde kötü oldukları her konu da eleştirildiler özellikle Mehmet Özbek ve transferler konusunda. Şu noktadan sonra Mayıs 2018'e kadar sağlam adaylar çıkar.
    Dursun Özbek yönetimi şu günden sonra eski skandallarını artık yapmadan normal bir yönetim gibi götürür 1 sene.

Aynen katılıyorum ama spor branşlarımızda başarısızlığa pek tahammül edemeyiz artık bu bilinçle hareket etmeli ve Galatasaray başkanın ağırlığını da etrafa hissettirmeli.

• Sen gel hakanı arifi üyelikten atma sonra vergi affı istiyorum de. Yalan oldu o is.Galatasaraylı olarak yazıklar olsun diyorum ne kadar darbe sevici varmış aralarında...

• Beyler ben hiç bir şey anlamadım yalnız. Hakan Şükür'le Arif Erdem'i efsane olarak gördüklerinden atmak istemediler okey. İzmir Marşı ne alaka? Darbe destekçileriyle Atamızın isimlerinin yan yana gelmesi bile üzücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osvajac

Sen gel hakanı arifi üyelikten atma sonra vergi affı istiyorum de. Yalan oldu o is.Galatasaraylı olarak yazıklar olsun diyorum ne kadar darbe sevici varmış aralarında...

Vergi affı bi kulübe özel değildir olamaz da. Vergi aflarında vergi borçlarının tamamı silinmez, borçların gecikme faizleri veya bir kısmı silinir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor da vergi affından yararlanmış borçlarını anlaşarak düşürmüştür.
    Zarar eden hiçbir kulüp vergilerini ödeyemez.

Sanki bi tek Galatasaray istiyomuş da bi tek bizim borcumuz siliniyormuş kafasından çıkın artık. Kanun çıkınca her kulübün bundan yararlanıyor.
  • Vergi affı mı yoksa vergi cezası affı mı bu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Beyler ben hiç bir şey anlamadım yalnız. Hakan Şükür'le Arif Erdem'i efsane olarak gördüklerinden atmak istemediler okey. İzmir Marşı ne alaka? Darbe destekçileriyle Atamızın isimlerinin yan yana gelmesi bile üzücü.

Sizin kulüpte fetönün 90'lı yıllardaki en önemli isimlerinden olan fetönün bankasını kuran İhsan Kalkavan'ı ihraç etmedi, sizinkilerde mi darbe destekçisi ?

Kulüp ne alaka? İhraç edilmemeleri veya ihraç edilmelerini istemeyen üyelerin olması GS'yi Fetöcü yapmıyor. Ben neden İzmir marşı söylediler diye soruyorum. Soruları algılama yeteneğin gelişince tekrar alıntı yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Vergi affı mı yoksa vergi cezası affı mı bu ?

Aftan kasıt vergiler, SGK primleri, idari para cezaları, takipteki kamu alacaklarında gecikme faizlerinden ve vergi cezalarından vazgeçilmesi veya bunların yapılandırılması. Son çıkan kanunla Süper Lig'deki tüm takımları kapsıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Beyler ben hiç bir şey anlamadım yalnız. Hakan Şükür'le Arif Erdem'i efsane olarak gördüklerinden atmak istemediler okey. İzmir Marşı ne alaka? Darbe destekçileriyle Atamızın isimlerinin yan yana gelmesi bile üzücü.

Sizin kulüpte fetönün 90'lı yıllardaki en önemli isimlerinden olan fetönün bankasını kuran İhsan Kalkavan'ı ihraç etmedi, sizinkilerde mi darbe destekçisi ?

Kulüp ne alaka? İhraç edilmemeleri veya ihraç edilmelerini istemeyen üyelerin olması GS'yi Fetöcü yapmıyor. Ben neden İzmir marşı söylediler diye soruyorum. Soruları algılama yeteneğin gelişince tekrar alıntı yaparsın.

Darbe destekçileri diyince genel kurul üyelerinden bahsediyorsun sandım, Hakan'la Arif'ten bahsediyormuşsun. Kusura bakma yanlış okumuşum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.