Şimdi Ara

25 Mart Galatasaray Mali Genel Kurul Toplantısı (Videolar Eklendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaziklar olsun boyle kurula. Konusmalara bak birde ibra etmelerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Kulüp taraftar açılsıncılar toplanmış yine :D En kötü liseliyi bile GS taraftarına tercih ederim

Bu zihniyet Dünya'nın en büyük kulüplerinde yok işte taraftara açık olmalı.

Bu taraftar profiline kulüp açılmamalı daha kötü oluruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Kulüp taraftar açılsıncılar toplanmış yine :D En kötü liseliyi bile GS taraftarına tercih ederim

Bu zihniyet Dünya'nın en büyük kulüplerinde yok işte taraftara açık olmalı.

Bu taraftar profiline kulüp açılmamalı daha kötü oluruz.

bu forumda taş çatlasın 5 kişi üye olabilir geri kalanı çol çocuk veya maddi durumu çok iyi olmayan insanlar.Galatasaray'ın şuan borçları ödenemiyor gelir yok başarı yok iflas ediyoruz.

• Begüm Özkan ne yaptı öyle acayip güçlü bir kadın diğer üyelerin söylemediği bir çok şeyi çatır çatır söyledi.
  • Begüm Özkan: "Sıradan bir ilkokul öğrencisinin yapabileceği işlemleri yapamadığınız için. Sizleri ibra etmeyeceğim." Hanımefendi çok sert girdi
  • Genç üyeler çok fena ayar veriyorlar kesinlikle korkusuzca çatır çatır anlatıyorlar.
  • Şu genel kurulda gördüm ki bugün değil ama 10 yıl sonra dünyanın en büyük kulüplerinden biri olacağız.
    Ama dedelerin ölmesi lazım.
    Genç üyeler müthiş.Hepsi taraftarlıktan gelmiş belli.

her çıkan dede aynı şeyi söylüyor.
    her şey çok kötü. her şey rezalet, batıyoruz. ama ibra edeceğim.
    kafa gitmiş adamların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 25 Mart 2017; 18:47:10 >
  • Bu kadar eleştiriden sonra ibra edilirlerse ortalık toz duman olur. Altından kalkamaz dedeler

• Acmayin dedeler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dursun Özbek yerinde olsaydım ceketimi alır giderdim.
  • Türkiye Kupası'nı, Süper Kupa'yı başarı olarak gören tipler yönetimdeyken bir süre toparlanmamız zor gözüküyor.
  • 5-10 yıl içerisinde Galatasaray düzlüğe çıkabilir öncelikle bu fosiller temizlenmeli.
  • Büyük başgan mükemmel konuştu sonda.

• İbra edildiler, sonunda da sanki Galatasaray şampiyon olmuş gibi 're re re ra ra ra gs gs cimbombom 'dediler...Bunlar gidene kadar Galatasaray Store dan 1 tane dahi bişey alıp kullanmıcam.. resmen kulüp oyuncakları olmuş..

• Bunlarla geçecek 1 transfer döneminden sonra Galatasaray'a dair pek bir şey kalmayacak zaten. Uzun süreli bir çöküşün başlangıcı bu. Allah hepimize sabırlar versin.

• Bu sene gume gitti;gelecek sezon da gume gidecek.Adimiz gibi biliyoruz!

• Mehmet Özbek'n artık yönetimle bir ilişkisi kalmadı muhtemelen, Nazifoğlu bu ağır eleştirileri alacağını bildiği için istifa etmişti. Oylanan 15 kişilik yönetim kadrosundan 7'si istifa etti birkaç istifa ile birlikte Dursujn Özbek iyice pasifize olup seçime gitmek zorunda kalabilir.

İbra edileceğini adım gibi biliyordum ama böyle muhalif yorumla alacağını tahmin etmemiştim. Yönetim işi şu kuruldan sonra en azından daha da büyük fiyasko yapmaz diye düşünüyorum.
  • Muhalifler organize olsa iş yapabilirler.
  • Galatasaray, Olağan Genel Kurul'da Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün kulüp üyeliğinden çıkarılmasını reddetti.
  • Bu sezon gitti geçen yıl gitti.

Şimdide seneyi garantilediler.

dursun ve yardakçıları bu takımı batırmadan gitmeyecek.

Bizede bunlar gidesiye kadar takımı protesto etmek düşer

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.