Şimdi Ara

🦠🦠25 Mart - 8 Nisan 2020 GARANTİ BBVA Temassız harcamalarınıza %10 Bonus! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
15
Favori
9.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartta temassız özellik yoksa bile mobil ödeme yapmaya engel değil anladığım kadarı ile. benim paracard da temassız özellik yok ama mobil ödemeye sorunsuz ekledim. tabii daha kullanım yapmadım. umarım sorun da çıkarmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Evet benimde kartlarda temassız işareti yok. Ancak daha önce mobil temassız ödeme yaptım Paracard ile. Engel değil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki Bonus kartta temassız özellik yok ama mobil temassız kampanyaları çıkalı kullanıyorum, belki 6 ay olmuştur.

• Paracard ile bim temassiz yaptm aninda sms gelfi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toressss T kullanıcısına yanıt
    Ben QR kullanmadım, bir bilgim yok

• % 10 temassız kamp. na Paracard Bonus ile katıldım. Ayrıca bonus flexi için katılım yok galiba. Bu şekilde bonus flexi ile de harcama yapsam gelir herhalde.

• Bu %5,6,7 kampanyasi bonus flasta gozukuyor mu? Bende yok. Tam olarak nedir acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

% 10 temassız kamp. na Paracard Bonus ile katıldım. Ayrıca bonus flexi için katılım yok galiba. Bu şekilde bonus flexi ile de harcama yapsam gelir herhalde.
    Yukarda bonus flexi icin yok diye belirttik

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Bu %5,6,7 kampanyasi bonus flasta gozukuyor mu? Bende yok. Tam olarak nedir acaba.
    Kredi kartlari kisminda cikiyor.
    Bonus flexn varsa gorunmez duz kart lazm

• Sadece paracard var onda da temassiz ozelligi yok. Temassiz paracarda basvurdum kart gelmedi henuz ama kartlarim bolumunde gozukuyor.

Bu sekilde kampanyanin bende gozukmemesi normal o zaman heralde?

• quote:

Sadece paracard var onda da temassiz ozelligi yok. Temassiz paracarda basvurdum kart gelmedi henuz ama kartlarim bolumunde gozukuyor.

Bu sekilde kampanyanin bende gozukmemesi normal o zaman heralde?
    Kredi karti lazm gorunmemesi baya dogal hemde

• Hmm tesekkurler, bende bi ihtimal temassiz paracardda da gecerlidir diye dusundum basvuru yaptim. Neyse artik paracard kampanyalariyla devam 😀 flexiye de basvurdum ama ondada temassiz yok cok sacma :(

• quote:

Hmm tesekkurler, bende bi ihtimal temassiz paracardda da gecerlidir diye dusundum basvuru yaptim. Neyse artik paracard kampanyalariyla devam 😀 flexiye de basvurdum ama ondada temassiz yok cok sacma :(
    Yillik kart ucreti olmiyan kartda temassiz ozellgi olmamasi bence daha mantkli. Herkes her kampanya katilip öldürmesn biseylerin kiymeti olsn

• Yani ucretli kampanyaya katilma olabilirdi. Hadi hic kampanyadan yararlandirma ama en azindan temassiz ozelligi olsaydi alisveriste temassiz ozelligini kullanirdik kolaylik olurdu

• quote:

Yani ucretli kampanyaya katilma olabilirdi. Hadi hic kampanyadan yararlandirma ama en azindan temassiz ozelligi olsaydi alisveriste temassiz ozelligini kullanirdik kolaylik olurdu
    https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/bonus-flexi-troy mevcut bonus flexi kartı olanlar başvuramıyor olabilir, bir de bu kampanyada ücretli de olsa(mobil ödeme yapılabilir) geçerli değil sanırım bonus flexi kartta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BonusGenç'te kart aidatı yok ve temassız özelliğini destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

BonusGenç'te kart aidatı yok ve temassız özelliğini destekliyor.
    Ogrenci olmak lazm

• market kampanyasi icin şok temassiz 130 harcama gerceklestirdim . Temassiz kampayasi işlemesi lazim degil mi . Market ile kombo olur mu.

• Bahse konu her iki kampanya için Bonus posu şartı var, sağlarsanız olur, başka pos ile işlem yaptılarsa olmaz, sadece %5/6 dan puan gelir. Bugün Migros'tan 125 TL'lik temassız işlem için 12,5 TL sayacı işledi, ayrıca market alışverişi 8x125/80 sayacı ilerledi ve ilk alışverişiniz tamamlandı mesajı geldi, ayrıca bonus gold kartım için de %6 diğer temassız kampanyasından gelecek, toplamda her 125 için 30 bonus olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 28 Mart 2020; 22:8:43 >
  • Kartın temazsiz özelliği yok,mobil ödemede sıkıntılı oluyor olmuyor ,acaba bankayı arayıp yeni temassız özellikli kart istesem kaç günde gönderirler ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.