Şimdi Ara

25 m2 odada neler yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 25m2 odada sinema ortamı oluşturmak istiyorum.En önemlisi ses sistemi bir AV Receiver gereksizmi olur ! ayrıca hoparlör ve TV boyutlarında da yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

• sabahtan beri hiç düşüncesi olan yokmu yani
  • Bütçe ne kadar?
  • Oda sadece sinema odası olarak mı kullanılacak, kurulacak sistemde sadece film mi izlenecek yoksa tv.de seyredilecek mi, bütçe ne kadar vs. gibi daha ayrıntılı sorarsanız daha kolay cevap alabilirsiniz.

Bence sinema odası oluşturmak için HD Projeksiyon, AV Receiver, 5.1 hoparlör seti alarak başlangıç yapabilirsiniz.
  • bütçeyi açıkçası belirlemedim ama hobi haline getirmek istemiyorum tek seferde sistemi kurmak istiyorum projeksiyon tercihim değil led tv alacağım onkyo TX NR 809 AVR düşünüyorum 5.1 hoparlör sistemi olacak ama onlar hakkındada pek bilgim yok
  • oda hem sinema ortamı hemde oturma odası olacak başka uygun odam yok ayrıca hem film,dizi hemde TV olarak kullanacağım bütçe 10.000 i geçeceği malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa* -- 9 Mart 2012; 23:11:57 >
  • Hocam 10 bini neden geçsin. 55 inch lw serisi bir lg tv 4 bin tutar. Yine lg nin hb906sb ses sistemini alırsın. 700 de bu tutar. 3d oyun merakın varsa bir de 6950 ati ekran kartlı bir pc toplarsin o da max 1500 tl. Herşey tamam olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.