Şimdi Ara

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
2
Favori
15.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki porsiyon yemek nedir bir tane neyinize yetmiyor illa tıka basa yiyince doyduğunuzu hissediyorsunuz değil mi sonra göbekler bağımsızlığını ilan edince yaz geldi spora mı gitsem mekik mi çeksem nasıl kilo vermeliyim konuları
  • MyDrama M kullanıcısına yanıt
    Türkiyede bir porsiyon yemekle doymak imkansız. Esnaflar yemeğe kıyamıyor, sanki bedava veriyor gibi tabağa koklatıyor. Kısaca bir porsiyon yemekle doyan insan ya 50 kg kızdır ya da hastadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorge Masvidal -- 1 Haziran 2020; 15:58:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorge Masvidal

Bu mesaj silindi.
    Bimdeki çok kötü ya her aldığımda pişman oluyorum reflü yapıyor ve berbat bir tat bırakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    yanına ananas suyu alıyordum juicy marka iyi gidiyordu ama felaket uyku getiriyor
  • Konuya bak adam 25 TL altına adam akıllı yiyecek yok demiş millette A-101’deki çiğköfteleri önermiş.

İşin daha kötüsü, fiyatlar arttığı gibi porsiyonlar da ufalıyor. Dürüm yiyorsun adam lavaşı boş getirmiş içinde hiçbir şey yok, doymadan kalkıyorsun. Döner lan bu döner. Milletin zamanında 3-4 liraya yediği bir şeydi bu. Lüks haline geldi resmen. Aynı şey abur cuburlarda da var. Ülker çikolatalı gofretin boyu kısalmış. Yakında gofret için 2 lira falan para verip üstüne hiçbir şey almayacağız herhalde.

• Jorge Masvidal kullanıcısına yanıt
    Hastasıydık ilk çıktığında be
  • Herşey de durum bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha 2-3 yıl önce şu menüyü alıyordum hergün. şuan sadece tavuk dürüm 11 tl. kolayla doyayım diye 1lt kola ekliyorsun 7-8 tl oda.

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması

dün 22 tlye döner + kola aldım.

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması

• istanbulda kahvaltı tabakları zaten 25-30 lira
  • 25e icecek dahil deel bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışardan söylerseniz 25 liraya doyamazsınız tabi ki. Ama kendiniz yapsanızda yağı unu tuzu pahalıya geliyor en ekonomik çözüm indirim kovalamak başka türlü geçinemezsiniz zaten. İndirim kovalayıp stok yapacaksınız başka yolu yok bilen varsa söylesin.

• Ben bugün itibariyle işyerine yemeğimi evden getirmeye başladım. Hem sağlıksız şeyler yiyip hemde 25-30 TL günlük para vermek yetti artık.
  • çiğköfte makarna tarzı yedikçe bu ülke kalkınmaz arkdaş ekmek yemekten beynimiz gelişmiyor :(
  • Oha doymadın mı sen oha yetmedi mi sana çüş patla düş yaktın öldürdün beni valla

• Hersey uçmuş hersey yalan 🤥.

• Halk memnun halinden

• Marı-güvercin döner + ayran 5tl. Daha ne ossun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Karagürz

2 ekmek al doyarsın üstüne fazlasıyla paran kalır
    Ekmek sonradan daha çok acıktırıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.