Şimdi Ara

🔺 +25 KULÜP 🔺 (3431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
69.941
Cevap
25
Favori
721.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alkole yönelten şarkılar yasak dememişmiydim Yasak hemşerim yasaaak

3 hafta sonra foruma girdim, mesajı oyüzden şimdi cevaplıyorum

Naber? Alkol aldırmayan, günün sıcağına uygun slow parçamız varmıydı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

buyrun kime baktınız

500 numara geçer mi buradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsun zaman kulupte farketmiyo ki , Hoşgeldin

Gecenin serinliği olmuş sıcak bi şarkı şimdi iyi gider

• E.A. kullanıcısına yanıt
    Taşköprü orası Sen neetcen orda bakeem

• suzi dilara kullanıcısına yanıt
    Günaydın. Gece yollamışsın ama sabah sabah bu şarkı uykumu açtı sağol
  • quote:

Taşköprü orası Sen neetcen orda bakeem
    Atlayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-30496A80E

Günaydın. Gece yollamışsın ama sabah sabah bu şarkı uykumu açtı sağol
    Recai

Bu espriyi de anlayacak kimse kalmadı herkes emekli oldu gitti

günaydınınız

• quote:

Orijinalden alıntı: E.A.

Atlayacağım

Alıntıları Göster
    Hæ taaaam taaaam

ben atarım oraya gelince seni merak etme

• Saçma bi ceza yedim 4 gün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 27 Nisan 2018; 19:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Edit
    neyi editledin

• quote:

neyi editledin

Gizli

• Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun sahalara geri dönmüşsün

• quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

Geçmiş olsun sahalara geri dönmüşsün

Teşekkürler spor bölümünde karşı takım taraftarı yöneticiye lafım ağır gitmiş olacak ki abilerine şikayet etmiş hemen

• Kendimi kötü hissediyorum sanırım. Tarif edemediğim bir boşluğun içinde yürür gibiyim. Karşımdan gelen hafif bir esinti uykumu açmaya çalışsa da zihnim kapalı kalmaya zorluyor kendini.
    Yüzüm yere dönük, ellerim cebimde, kafamda bir dünya düşünce, hafif hafif mırıldanarak söylediğim şarkının sözlerini dahi tam olarak bilmiyorum. Çocukken nakaratlarını işime geldiği gibi uydurarak söylememe benzer durumda hafif hafif mırıldanıyorum. Hafif ıslak asfalttan yansıyan belli belirsiz kişilere çarpmamak için bir sağa bir sola salınıyorum yavaştan. Nereye gittiğim belirsiz, nerede yürüdüğüm belirsiz, ne düşündüğüm önemsiz. Yürüyorum, sonunu bilmeden, önümü görmeden.
    Farkında olmadan bir sokağın köşesinde duruyorum. Bir sağa bakıyorum, bir sola bakıyorum, bana çarpacak bir aracın gelmediğinden emin olup devam ediyorum. Aynı caddede yürüdüğümden bile emin değilim aslında. Tabelalara, reklamlara, işaretlere dikkat etmiyorum. Sonra bir an durup düşünüyorum. Kafamdan yığınla soru geçiyor. Hepsine cevap arıyorum. Tam caddenin ortasında. Bana kızanlar, sövenler, bağıranlar umrumda değil. Tek tek cevap arıyorum ama bulamıyorum. Biraz ileride bir bank görüp oraya doğru gidiyorum. Oturuyorum. Çenemi ellerime, dirseklerimi dizine yaslayıp düşünmeye başlıyorum. Her sorduğum soruya doğru cevabı bulurum ümidiyle saatlerce düşünüyorum.
    Yanıma biri oturuyor. Minicik boyu, giydiği siyah elbisesi, yarım yamalak makyajı, kulağında kulaklı, ayağında üstü açık, düz tabanlı, tokalı ayakkabısıyla. Garip bir ses tonuyla telefonda bir şeyler anlatıyor. Kafamı ona çevirip izlemeye başlıyorum. Hiçbir şey düşünmeden, ne anlattığını anlamadan izliyorum. Rahatsız oluyor belli ki. Tedirgin bir ifadeyle bana bakıp yönünü biraz daha terse çeviriyor yavaşça.
    Kendi derdime dönüyorum tekrar. Arkama doğru yaslanıp ellerimi cebime sokuyorum. Rüzgarın serinliği yüzüme vuruyor ama pek de oralı değilim gibi. Sormaya devam ediyorum kendime. Bugüne kadar yaptığım her şeyi tek tek sorguluyorum. O sırada konuşması bitiyor yanımdakinin. Dönüp ona bakıyorum, o bana bakıyor. Ve dalıp gidiyorum. Kafamda ki sorular tek tek siliniyor. Gözlerindeki parıltıya kapılıyorum. Demin ne konuştuğunu anlamadan izlediğim kişinin aslında ses tonunu kafama kazıdığımı fark ediyorum. Soruları onun sorduğunu ve benim bir şeyleri açıklamaya çalıştığımı.
    Pardon diyorum. Siz kimsiniz? Niye buradasınız? Bana niye bu soruları soruyorsunuz?
    Cevap geliyor karşıdan. Kim olduğumu boş verin. Her şeyden önce siz kimsiniz?
    Bundan korkuyorum işte hep. Kim olduğumun sorulmasından. Kim olduğumun bilinmesinden. Kendimi ifşa etmekten. Düşüne düşüne cevap bulamadığım sorudan. Hep bundan korkuyorum.
    Bugüne kadar değer verdiğim herkesin bir şekilde zarar verip gittiğini düşündükçe ben kimim diye soruyorum kendime. Ben kimim? Ben kimim ki bu insanlar bana bu kadar kolay zarar verebiliyor? Ben kimim ki insanlar buna bu kadar kolay dahil olabiliyor? Ve ben kimim arkadaş, insanlar bana bu kadar çabuk erişebiliyor?
    Tıpkı bankta oturan kız gibi, tıpkı diğerleri gibi, hayatıma bu kadar kolay soktuğum insanların bana bu kadar kolay zarar verebilmesi normal mi?
    Değer verdiğim, bir şeyler paylaştığım hiç kimse beni umursamazken ben kimim onları bu kadar umursuyorum? Bir günaydının esirgendiği, merhabaların kaybolduğu bir hayatı niye bu kadar önemsiyorum ki?
    Ben kimim kardeşim? Ben kimim?

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Merhaba Pier dokturmussun yine yüreğine kalemine saglik

• AseLaL kullanıcısına yanıt
    Nasılsın dünyalar tatlısı insan?
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    İyi diyelim iyi olsun sen nasılsın

• AseLaL kullanıcısına yanıt
    Seni gördüm daha iyi oldum
  • 
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.