Şimdi Ara

🔺 +25 KULÜP 🔺 (2859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69.941
Cevap
25
Favori
721.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gün kaldı ya la. Ben acayip sıkıldım, bir kaç gün çalışmam yeterli geldi sanırım bıraktım komple
  • bi rakip daha saf dışı kaldı
  • Beni rakip olarak gören insan çoktan saf dışı kalmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Beni rakip olarak gören insan çoktan saf dışı kalmıştır

suzi ne oldu kız yaz bakiiim

abrekjan git kickboksa bence benimde 2,3 kere burnum kırıldı kavgalarda devamlı kanıyodu filan boks hocam boks torbasıyla kırdı
    eliyle burnumu düzeltti artık istesemde kırılmıyo burnum kanamıyoda yıllardır

• Aynen valla tarih, vatandaşlık bilgim 0 girecem sınava
    Tarihle vatandaşlıktan kaç soru çıkıyordu

En son 5-6 sene önce dirsek gelmişti burnuma ilk başta kanıyordu pek bir şey anlamadım
    Aynaya baktığımda burnu eğri görünce anladım kırıldığını
    O an elimle düzelttim bi miktar sonra doktora gittim o da hafif bi müdahelede bulundu ama ameliyat olman şart demişti
    Bende dışardan bakınca burun gayet düzgün duruyor bir de sınav zamanı diye ameliyat istemedim
    Geçen aralık ayında delikler iyice tıkanınca mecbur ameliyat masasına yattım
    Doktor en fazla 30-45 dakika filan sürer demişti ama 2 saatte anca halledebilmiş

• 2 saate zenci çükü takarlar adama be nası burunbu lazmısın yoksa sen
  • Küçük benim burun lazlık yok çerkeslik var o da ta dıdımın dıdısının dıdıdsından
    Dışardan belli olmuyordu ama içeride devinasyon varmış
    Bir de burun eti de vardı onları da temizledi doktor sağ olsun
  • ss isterük hangimiz daha yakışıklıyız görelim
  • yazayim, Evet !bakalım siz ne dersiniz ne yapsaydim ;

sabah erkenden bi rezervasyon için çıktım yola
    sabah sporumu da yapayım dedim bişey almadım cep tlf anahtarlık biraz bozukluk var yanımda sadece
    yürüdüğüm güzergah daima gittiğim bi ana caddeden geçiyor Bisikletle birisi sagimdan geçip hemen sola döndü önümdeki sokağa girdi
    salak dedim beni beklemediği için
    o anda bu ufak tacizi farkettim ya belki yanıldım dedim
    neyse bi 200 Mt sonra adam beni yine geçti caddeden karşıya aksi istikamette oturdu bu sefer
    bende gözlük var onu tanıdığımı gördüğümü hissettirmeden bu cepheden bi markete girdim (hiçbirşey alacak değilim oysa)
    biraz alt katta oyalandim bi baktım geri zekalı dingil reyonlara bakıyo

başka tarafa geçtim o da çıktı yukarı gitti
    marketten çıktım tam gözlüğü takicaam ilerde bi yer bulmuşköşeye oturmuş gazete okuyo sanki
    şuna çatayim dedim ramazanda başıma bela olacak
    la havle dedim
    caddeden bi manevrayla başka Araçlar arasından bi sokağa saptim Rezervasyon işimi de hallettim geri çıktım görünürde yoktu attlattim ohh dedim

biraz daha gidince baktım yine yok arkada felan ya yine de check yapayım diye bi evin bahçesine girdim ,giriş kapısı da açıktı içerde bekledim 5 dak
    ama bi yandan da kontrol edip tekrar takip ediyor mu diye izliyorum dışarıyi
    gelen giden yok diye çıktım tam ayak atıcam yine göründü sokaktan bakarak gidiyo Bisikletle olunca geçmesi hızlı oluyo
    dedim bi daha burdan geçene kadar başka sokağa giderim yola çıktım tam diğer sokağın köşesini dönerken geriden aynı sokağa bi daha girdi manyak
    kararlı yani ...
    Bu kez geldigim yer yuvarlak küçük bi meydana çıkıyo belki 10 sokağa açılıyor dibdibe hepsi
    ben bu sefer Şok Markete girdim o da gördü girdiğimi ve devam etti uzaklaşinca hemen çıkıp küçük bi sokağa daldım ordan eve gelebildim .Nihayet !!!

Önce 155 Aramayı düşündüm vaktim yoktu. . bu polis molis işleri bugün aksama sarkardi çekemem ..
    biraz yaklaşıp ne istiyorsun be adam derdin ne niye takip ediyosun diye meydan fırçası atayım dedim .hiç yaklaşmaya cesaret edemiyor
    beni takibe başladığı noktaya kadar gelmiştim nerdeyse bi daire çizdim atlatirim diye olmadı
    yuhhh yani bu kadarina bu yaşta ilk kez geldim

bi işve bi cilve bi giyim kuşamda abeslik yok ne diye böyle sapıklık yapar Bu(!) pzvnk ruhlu erkek tayfası
    hiç mi işin gücün yok? hiç mi karın kızın bacın yok?
    aklına gelmez mi onlar

beddua ettim Allah da onun başına versin tez zamanda

yarım saatlik vaktimi aldı yazmak offf konuşunca da yarım yamalak yazıyo otomatik klavye
    işte böyle sinir bozucu bi sabahtan gel de yemek düşün akşama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• allahım macera romanı gibi olmuş adam yakaladıda bişimi yaptı die korktum bende
    böyle cins çok kız yürüyo kaldırımda adamda takip ediyo cam açık herife yavrum gel götüreyim filan diyo
    zoruma gitti adama kızdım ayıp deilmi dedim kızda döndü bana sanane be salak dedi
    o gün bu gün pek karışmıyorum bikerede kız etek giymiş pileli çantayı omuzuna takarken çanta eteğine takılmış kızın popo ortada ama bildiğin herşey meydanda kız farkında deil mal mal yürüyo arkasından da 5-10 kişi olmuş döt seyrediyo
    yalan olmasın biraz bende baktım fena diildi biraz selilütlüydü neyse kızın yanına gittim hanfedi eteiniz dedim kız nası kapatcanı şaşırdı yerin d**** girdi
    teşkür edip koşarak uzaklaştı arkamı bi döndüm o 10 kişi nası kızgın bakıyo bana benim popo gitmesin diye ayıp ayıp diip bende uzaklaştım hemen ordan

• Adres ver dövelim başgan
  • bedduaya bak..

"TEZ ZAMANDA SEN DE Bİ BİSİKLETLİ KIZIN TACİZİNE UĞRARSIN İNŞALLAH!! " şeklinde

hakketten çok ağır olmuş..
  • koordinatları vereyim hemen
    bi kamyon zopayı haketti bîşeref

yok da zihniyeti siz bilirsiniz belki benim mantık almıyo

senin de aynı şeyi sevdiğine yapsa biri kıyamet koparirsin yani valla
    Allah bi sabır verdi bana yoksa valla paralardım o adamı başka bi gün olsa
    ben bile hayret ettim kendime

titi maşallah yine uyarı yapmışsın o da bi vazife
    sen de neye nerde bu tip islerin karşılığı verilir alınır bilirsin men dakka dukka

• quote:

Orijinalden alıntı: KKM

bedduaya bak..

"TEZ ZAMANDA SEN DE Bİ BİSİKLETLİ KIZIN TACİZİNE UĞRARSIN İNŞALLAH!! " şeklinde

hakketten çok ağır olmuş..

gerçektende büük beddua etmiş bisikletli bi kız beni taciz etse piskolojim bozulurdu
    suzi adam seni nie takip etsin durduk yere bi ışık bi ümit vermişindir

• Geçmiş olsun keşke polise haber verseydin

Bu tip durumlarda sapığı dövmekte de tehlikeli
    Ben mesela bi yakınıma böyle bir şey yapılsın beyninin pekmezini akıtmadan rahatlayamam

Bi akrabamın peşine takılmıştı yaşlı bi sapık gölbaşında okurken
    Bizimki olayı anlayınca yönünü değiştirmiş hemen
    Direk emniyetin önünde yakalatmış köpeği
  • bisikletli kızın tacizine uğrayabileceğimiz yerlerin adresi varmı ?

ayrıca nasıl bir taciz ? sözelmi , sayısalmı , fizikselmi ?

• ilk sayfada mesajım gözüküyor sonunda

🔺 +25 KULÜP 🔺
  • böyle bi Ana Sayfa Detayı olduğunu bilmiyodum

Mobil den göremedim yeni mi bu uygulama

• Bende bilmiyordum yeni keşfettim

Anasayfanın en altında en beğenilmeyen ilk 3 mesaj gözüküyor
  • hmm dernek öyle ınının ınının ınınınııın
    ali desideeeero

• 
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.