Şimdi Ara

🔺 +25 KULÜP 🔺 (2473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
69.941
Cevap
25
Favori
721.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yarın okula götürecem rkadaşlara jest olsun benden
  • Olmamis, begenmedim ben. Arkadaslarina gotur ama nezaketen sana olmamis diyemeyeceklerdir, hesaba kat bunu da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman senın dert ettiğin şeye bak
  • İyi olmadigini kabul ediyorsun kendin de

• yoo öyle bişey yazmadımki
  • ben beenmişdim benle nie ilgilenmion msjıma alıntı yapmion teşekkür filan etmion
  • sana cevap yazdım ama ne hikmetse dh de anlık hata oluştu mesaj gitmedi,valal bak ciddiyim
  • bende o fotoyu beğenirken anlık hata oluşmuşdu bu allahdan bi işaret demekki ciddiyim
    sunumu beğenmedim ama sevimli bi tabak yapabilirdin böyle kedi boku gibi duruyo ayrıca gidiom ben oh rahatladım be
  • Yazmana gerek yok, belli zaten. Belki zamanla basarabilirsin, imkansiz degil

• ne tuhaf insansınız siz,yağlı kağıtta henüz donması için beklerken çemiştim fotoyu,sunumu öyle değil tabiki
  • ben anlamam gül teyzenin tırnağı olamazsın gül teyze karpuzu oyup içine mumlar ışıklar meyvelerden heykeller yapıyodu
    bu güzel yaratıcı bi çaba küçümsemiyorum ama yeterlide değil 4 veriyorum ben
  • alla alla şunlara bak ya,alacak olan adam düşünsün siz kafa yormayın benim sunumumla
  • ss attıysan sonuçlarınada katlanıcan benim işim gücüm yok bu gün böyle şeylere kafamı yorabilirim ama sağol düşündüğün için
  • aman sonuç dediğine bak kötü görunuyo dediniz,oturup ağlayacak değilim
  • ağlamanı istemiyoruz zaten gelecek sunumlarında kendine dersler çıkar yeter.
  • gerek yok
  • hımmm evet sanırım haklılar böyle yaparsam daha doğru olur kendimi geliştirmeme yardımcı oldular sağolsunlar diyeceksin sanmışdık bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

gerek yok

bence de gerek yok

hemen yutuverecekler nasılsa ....

bugünkü performans iyiymiş asiş
    o servis vs isi foto yukleme pcde zor iş
    mobilde hic yok zaten....
    yoksa çektiğim fotoğrafları eklemek burda dh serverlerini zorlardı

yapacak baska işim olmazsa deneyebilirim ...
    tabii çileği begenip alabilirsem

• quote:

Orijinalden alıntı: t.t

hımmm evet sanırım haklılar böyle yaparsam daha doğru olur kendimi geliştirmeme yardımcı oldular sağolsunlar diyeceksin sanmışdık bizde

yanlış sanmışsın dostum üzgünüm

aynen suzişim yaiçimeden geldi yaptı ,demediklerını bırakmadı,ben çikolata çokta seven bırı değilim,yaptım tadıda guzel oldu,yarın arkadaşlara ikram ederim dedim

• suzişim hep laf icraat yok mantı yap koy ss inide görelim
    asiçcim alınma ya sevimliler çok ben şakacıktan kızdırıyorum
  • 
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.