Şimdi Ara

25. KARE ! HERKES BİLİNÇLENSİN ARTIK AÇIN GÖZÜNÜZÜ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
132
Cevap
26
Favori
43.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen baya eskide kalmışın.(Bu iletide subliminial mesaj vardır)
  • 30 fps bile degil mi yani?
    South Park'ta blowjob bölümü aklıma geldi.
  • Kardeş benim ekran kartım 6850 bazı oyunlarda 60-70 fps alıyom.Napıcam ben şimdi
  • 25. Karede sex diyor sex mi yapıcaz yani intahar et dese intaharmı edicez bunumu demek istiyorsunuz kişinin kendi zayıflığı olur bunlara uyması
  • Sanırım buldum. 6 dakikanızı ayırıp izlemenizi tavsiye ederim.

• Fightclub filminde de penis vardı son sahnelerde hem de adamlar göstere göstere koymuştu öle çaktırmadan değil..

Boş işler..
  • meymunlu resim direk ateist propogandası bi kere

konunun kendisi aslında sübliminal
  • Sana avatarını ve imzanı değiştir demedim mi ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

meymunlu resim direk ateist propogandası bi kere

konunun kendisi aslında sübliminal

• Eşek kıçında piramit arayıp kendini aydın sanan ergen kardeşlerimizden dolayı bu konular ciddi anlamda dalga konusu haline geldi.Şimdi biri de çıkıp Zeitgeist belgesellerini izleyin derse tam olacak zaten.

Gerçek Illuminati'yi öğrenmek istiyorsanız David Icke'ın videolarını seyredin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Callum -- 17 Mart 2012; 2:08:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

Sanırım buldum. 6 dakikanızı ayırıp izlemenizi tavsiye ederim.

oha çok fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

Sanırım buldum. 6 dakikanızı ayırıp izlemenizi tavsiye ederim.

Videoyu izledim ama tam olarak anlamadım özet geçebilirmisin ?
  • Subliminal mesajın bi insanı etkileyeceğini düşünmüyodum taa ki komşunun 8 yaşındaki oğlu ''abi seks ne demek'' diye soruncaya kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 17 Mart 2012; 2:47:59 >
  • Hala iki sex yazısı var diye sapıkmı olucaz diyen insanlar varya cidden şaşırıyorum. Bilinçaltı mesajlar insanların kararlarını bile etkileyebilir. Mesela size tv'den açık açık sevişirken korunmayın deseler bunu yapmazsınız tabii ki ama bu önermeyi sübliminal mesajlarla beyninize gönderirlerse bu direkt emir olarak değilde beyninize bir yankı bir fısıltı olarak gideceğinden zamanla korunmadan sevişme kararı alabilirsiniz.

Verdiğiniz kararların size ait olduğunu düşünebilirsiniz ama bu kararlar gizlice yüklenmiş bilinçaltı mesajlardan kaynaklanmış olabilir. Mümkündür yani.
  • takip
  • vidyo abartı, fake bence
  • beyninize içerden küçük bilgiler gönderiyolar siz takmıyorsunuz ama karar zamanı gelince aklınıza o bilgiler geliyor
  • Şu "beyninize giriyo,emir veriyo,illuminati,göz bık bık" diyen arkadaşlar subliminal mesajların beyne etkisini tam olarak yazabilir mi şöyle algılıyor bu lob falan gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasa fiso subliminal mesaj işi, çok deney yapmışlar 50 lerde bi halta yaramadığına karar vermişler.. boşinsanlar önplana çıkmaya çalışıyo bunlarla bugün..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.