Şimdi Ara

25 Haziran Wikipedia Açılışı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
1
Favori
25.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BBCF8E851

Partinin sitesinde 72 sayfa dökümantasyon var, inceleyebilirsin

Alıntıları Göster
    Okumaz ki
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    En iyi mucadeleyi rte yapar diyorsun da daha gecenlerde feto bankasinin yillarca genel mudurlugu yapmis birisini spk baskani yapti.

Feto ile mucadele fetoculeri ortadan kaldirmakla olur, onlari korumakla degil.

Herhangi bir arsivi acsan yuzlerce akplinin, akpli vekilin, bakanin feto ile fotografini gorursun. Bunlara dokunmuyorsun ama sokaktan gecen adami fetocu diye hapse ariyorsun. Sana pek mantikli geliyor mu?

Oso pkk ise ypg, ypj de aynisi. Hatta sirf esad gitsin diye salih muslime ankarada verilen destekleri hatirlayin.

Daha sonra da esad ben nasilsa batiyorum diye dusunuyor olsa gerek, en azindan tek gitmeyeyim beni bu hale sokan turkiye de benimle batsin diye turkiyenin teroristlerine goz yumuyor.

Sonucta dunya cikarlar iliskisi uzerine kurulu. Planini iyi yapmaz, her lafa inanirsan onune gelen kandirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

Ülkede ne zaman bir olay olsa bomba patlama vs vs internet hızı yerlerde geziyordu ve hiç bir sosyal ağ paylaşım sitesine giremiyordun ha interneti kesmiş ha hızı düşürmüş bir yere girememişsin ikisi de aynı şey fiber döşedik derken çoğu şehirde bırak ilçeyi köyü falan çoğu merkez ilde fiber yok döşüyorsa bir türkcell döşüyor neymiş bilgilerimiz yabancıya gitmesin diye vpn engelleniyormuş engelleyeceklerine buna bir çözüm bulmaları lazım ee hükümetin yandaşları dolarsa kurumlara bir boktan anlamayan önlem almak yerine engelle gitsin örneğin bilişim teknolojileri kurumu nerede saçma sapan kısıtlamalar varsa bizim ülkede yok akk yok hız düşürme vs vs devlet benim bilgilerimi korumakla önlem almakla yükümlü engelleme ile olmaz bu işler yapamıyorsa yapabilen kişileri getirecekler bu kurumlara o zaman o kadar bilgilerimizin dışa gitmesinden korkuyorlar niye türk telekomun %49 u katarlara satıldı onlar isteseler bir tıkla bizim bilgilerimizi alamazlar mı sanıyorsun satamazlar mı sanıyorsun.

Alıntıları Göster
    Katar değil lübnan asıllı hariri ailesine ve Suud Telecom'a ait. Ortaklık yapısı bayağı bir karışık :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Simdi olaya pkkya yardim etmek icin bakarsak 29 ekim gunu pkkyi turkiye uzerinden kobani denilen yere sokanlari nereye koymaliyiz?

Simdi bak, sen turkiye iside yardim ediyor diyen birisini mahkeme karari ile devlet sirrini aciklamaktan cezalandirirsan bunu kabul etmis sayilirsin. Madem boyle bir durum soz konusu degil, niye boyle bir ceza veriyorsun?

Ayrica wikipedia turkiyeyi karalamiyor, onu kullanan insanlar karaliyor. Sen de istersen bir sayfa acip istedigin ulkeyi karalayabilirsin. Zor birsey degil.

Bu arada hatirlatirim, wikipedi bu olaylar icin degil 17-24 aralik olaylarini tuttugu icin kapandi.
    Yahu Chp o zamanlar kara harekatı yapılsın diyordu hdp müdahele edilmiyor diye sokaklara çıkın diyordu suçlu peşmergenin geçişine izin veren mi?

2.Sorunun cevabını vermiştim o silahların Işide gitmiyor oluşu devlet sırrı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

3. Olarak Wikipedia herkesin istediği gibi yazıp çizdiği bir yer değil öyle olsa zaten sıkıntı olmaz biz de yazardık. Wikipedia'nın moderatörleri Türkiye lehine herhangi bir değişikliğe izin vermiyor. Yasaklamanın sebebi de o tutumdan dolayı. En kötü ihtimal o maddelerde tartışmalı madde ibaresi olması lazım.

4.sü ise 17-25 Aralık ile bir alakası yok aç yasaklamadan sonraki açıklamaları oku istersen. Türkiye'yi terör örgütleriyle ilişkili gösterdikleri için yasaklanıyor. Örnek başlık da atmıştım.

• orientem kullanıcısına yanıt
    Iyi de bana ne y-chpden. Adamlarin bir kere birsey yaptirma gucu yok. Karari veren belli. Baska bir olay olunca hic y-chpyo takmayan, dinlemeyenlerin bu olayda hemen dinlemeleri garip.

Wikipedide yazabiliyorsun. Tabi simdi yasakli oldugundan yapamazsin.Oyle moderator onayi da sadece ingilizce bilim sayfalarinda oluyor. Diger sayfalarda istedigin gibi degisiklik yapabilirsin. Yapilan degisiklerden sonra altta ismin not dusulur.

• lol tek mesajlı yeni yetme maaşlılar basmış burayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

En iyi mucadeleyi rte yapar diyorsun da daha gecenlerde feto bankasinin yillarca genel mudurlugu yapmis birisini spk baskani yapti.

Feto ile mucadele fetoculeri ortadan kaldirmakla olur, onlari korumakla degil.

Herhangi bir arsivi acsan yuzlerce akplinin, akpli vekilin, bakanin feto ile fotografini gorursun. Bunlara dokunmuyorsun ama sokaktan gecen adami fetocu diye hapse ariyorsun. Sana pek mantikli geliyor mu?

Oso pkk ise ypg, ypj de aynisi. Hatta sirf esad gitsin diye salih muslime ankarada verilen destekleri hatirlayin.

Daha sonra da esad ben nasilsa batiyorum diye dusunuyor olsa gerek, en azindan tek gitmeyeyim beni bu hale sokan turkiye de benimle batsin diye turkiyenin teroristlerine goz yumuyor.

Sonucta dunya cikarlar iliskisi uzerine kurulu. Planini iyi yapmaz, her lafa inanirsan onune gelen kandirir.
    AKP değil RTE dedim ama :) Diğerleri hiç yapmaz çünkü sempatizan. En iyi mücadeleyi RTE yapar eski sevgililer de aynısını yapar :)

Davutoğlu dönemi Suriye politikası tamamı ile hataydı.

• Ne hale geldik. Birileri Vikipedi'yi kapatır öbürü ise o kapanmayı seçim vaadi olarak sunuyor. Tuhaf...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    biraz özgürlük size de iyi gelecek merak etme. bu kadar korkmayın özgürlükten, baskıcı iktidarın insanları sindirmesinden.

ha bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıydaysanız zaten diyecek bir şey yok ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1ms0n

Bu mesaj silindi.
    demiym demiym diyorum heriflerin logosu akp nin logosunun tepeden görünüşü daha kalkmış konuşuyorlar. iyi parti ismi de başlı başına saçmalık büyük ihtimal IYI(kayı)dan alıntıdır ama saçmalık saçmalıktır.
  • Anca Wikipedia açarlar başkada icratları olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    d....ğına sağlık reis.
  • Derin Devlet IYI olacak...

Karanlik Aksener geri donecek ve temizligi kapatacak... Susurluk olaylarinda gorduk Icisleri Bakanligi bunun icindi. Simdi ise hedef kapsami gucu daha da artirilacak ...

Denize dusen yilana sarilirmis secmen aman boyle olmasin aman !...

AKP de anamuhalefet CHP de potansiyel algi olusturulmus IYI partiden de birsey cikmaz.

http://www.gazeteciler.com/haber/mahmut-vrden-meral-akenere-o-grntler-yznden-vuruldum/254000

http://haber.sol.org.tr/toplum/unutanlara-kisa-bir-hatirlatma-meral-akseneri-nasil-bilirsiniz-212229

http://sendika62.org/2017/10/turkiyenin-karanliklar-prensesi-aksenerin-iyi-partisi-mustafa-pekoz-453455/

https://www.sabah.com.tr/gundem/2016/05/06/iste-aksenerin-cete-dugunu-goruntuleri

• Vallahi sevmesem de eski dönemlerde iyi ve halka hoş gözüken zekice hamleleri reklamları akepe yapardı ama İyi Parti reklam sorumlusu kimse hakikaten iyi iş çıkarıyor helal olsun zekice hareketler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orientem kullanıcısına yanıt
    Vikipedi'ye Türkiye'den erişimin engellenmesi - Vikipedi

önbellek diyorum açılıyor aslında yasak yok . engelin sebebi suriye ile ilgili

https://www.veteranstoday.com/2016/06/29/erdogan-smack-down/

tarih çok ilginç 2016 haziran 29 .. bu sitede yani veteran khazarian mafia nın kontrolünde :) yani tayyip erdoğanı kandıranlar bu khazarian mafia denilen organisazyon .. zaten rotshchildler ile görüşme yapıldı biliyorsunuz .

bu duruma kandırılmak diyemeyiz . gerceği söylersek kullandıgınız parayı basan merkez bankası ; city of london u kontrol edenlerindir :) city of london ingiltereye ait degildir fedi kuranlar bu organizasyondur ve washington dc de amerikaya ait degildir

komik ama gercek

veteranda yazılanlarda doğru kanaatimce .. sbeplerden bir kacını yazayım

1- dünya ticaretinin kontrolü için süveyş kontrol altında olmak zorunda . çünkü dünya bir küre top degildir . ticaret gemileri süveyşi kullanmak zorundadır akdeniz üzerinden deniz ticaretinin kontrolü önemlidir

sionistlerin vadedilmiş topraklarda bir israil yüzyılın MASALIdır .. mantıken düşündüğünüzde müthiş bir kılıf

2- petrol kaynakları enerji . petrol ile ilgili fosil MASALLARI bu sebeple uyduruldu . fosil yakıt masalı .. sudan sonra en çok olan sıvı likit petrol dür ...ve sürekli yenilenir bitmez :)

mesele duygusal kısacası .. gücün dewamı için kontrol gereklidir . devletler üstü bir hikaye sözkonusu ..

• Vizyon a gel..

Takılmamak lazım gülüp geçicen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

Vikipedi'ye Türkiye'den erişimin engellenmesi - Vikipedi

önbellek diyorum açılıyor aslında yasak yok . engelin sebebi suriye ile ilgili

https://www.veteranstoday.com/2016/06/29/erdogan-smack-down/

tarih çok ilginç 2016 haziran 29 .. bu sitede yani veteran khazarian mafia nın kontrolünde :) yani tayyip erdoğanı kandıranlar bu khazarian mafia denilen organisazyon .. zaten rotshchildler ile görüşme yapıldı biliyorsunuz .

bu duruma kandırılmak diyemeyiz . gerceği söylersek kullandıgınız parayı basan merkez bankası ; city of london u kontrol edenlerindir :) city of london ingiltereye ait degildir fedi kuranlar bu organizasyondur ve washington dc de amerikaya ait degildir

komik ama gercek

veteranda yazılanlarda doğru kanaatimce .. sbeplerden bir kacını yazayım

1- dünya ticaretinin kontrolü için süveyş kontrol altında olmak zorunda . çünkü dünya bir küre top degildir . ticaret gemileri süveyşi kullanmak zorundadır akdeniz üzerinden deniz ticaretinin kontrolü önemlidir

sionistlerin vadedilmiş topraklarda bir israil yüzyılın MASALIdır .. mantıken düşündüğünüzde müthiş bir kılıf

2- petrol kaynakları enerji . petrol ile ilgili fosil MASALLARI bu sebeple uyduruldu . fosil yakıt masalı .. sudan sonra en çok olan sıvı likit petrol dür ...ve sürekli yenilenir bitmez :)

mesele duygusal kısacası .. gücün dewamı için kontrol gereklidir . devletler üstü bir hikaye sözkonusu ..
    Yabancıların çok bir şey bildiği yok genel plana bakmak istiyorsan "belt and road" üzerinden bakacaksın her şeye.

• yaw !! think tenk kuruluşları neden var toplum mühendisliği için .

wikipedia neden acılsın ki ? o bir dış mihrak

degil mi ? bir dış mihrak olmalı degil mi ? olmalı

doğru açıdan bakmıyorsunuz şu kadan sayfayı okudum . yaw dedim solcusuda sagcısıda partililerin alayıda dizayn edilmiş oluşturulmuş siyasi yelpazenin her tarafındakiler aynı gafadan

kırbacı vuracaklar tabi

• Paypala da el atsınlar hemen twitterdan yağmura tutalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wetout

Anca Wikipedia açarlar başkada icratları olmaz.
    dedi ve makarnasından bir kaşık aldı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.