Şimdi Ara

25 Haziran Wikipedia Açılışı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
237
Cevap
1
Favori
25.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jackal___61

millet vekilimisin kardeş. yaptık ettik demişsin de. ayrıca kimin internetini kökten kesiyorsun?

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OMFAY O kullanıcısına yanıt
    5Gyi ilk kullanacak ülke olmak için o teknolojiyi üreten ülke olmak gerekiyor, 3G bile çok geç gelmişken 5Gyi bu ülkeden bekliyor musun cidden?

• O teknolojiyi üretmekden bahsetmiyor arkadaş kullanmakdan bahsediyor. Cumhurbaşkanının bu konuda açıklamasını hatırlıyorum 5g için gerekli baz iatasyonları erkenden döşenmesi gerektiğini daha önceki nesiller gibi geç kalınmaması gerektiğini söylemişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OMFAY O kullanıcısına yanıt
    Tamam anlıyorum ama diğer ülkelerin de eli armut toplamıyor diyorum, onlar da döşemekten geri kalmayacaklar tabi ki. Daha önce geç kalındı bu sefer kalınmayacak, olması gerektiği gibi. Artı bir durum söz konusu değil bizim için, eksileri kapatıyorlar sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

İyi güzel yazıyorsun da adama sorarlar 2001 'e kadar aynı halk aynı millet aynı Türkiye Cumhuriyeti vardı, ve bir dünya vergi ödedi halkımız eee sonuç ne oldu hangi hükümetler 1960 'lardan beri nükleer santral projesini hayata geçirdi, hangi hükümetler bu 15 yıl da yapılanları yapabildi 80 yıl da iki köprü yapabilen hükümetler 15 yıl da iki köprü marmaray ve bir dünya metroyu hayata geçirdi daha yazmadığım bir dünya şey, işin garibi ne biliyor musun o bolu tüneli var ya bolu tüneli ve o hükümetler var ya o hükümetler

al linkteki haberi oku

http://www.haberaktuel.com/bolu-tuneli-11-hukumet,-16-bakan-eskitti-haberi-51091.html

11 hükümetin bir ülkeye tünel açma yeteneği yok sonra 15 yıldır iktidar olan hükümet ve o akp ye bak sonra da yapacak tabi lann kimsiniz siz lan de evet yapmak zorundalar bizim vergilerimizi çok iyi değerlendirmek zorundalar keşke o eski hükümetler de vergilerimizi iyi değerlendirselerdi de bugün akp şunu yaptı bunu yaptı demiyor olsaydık, dediğimiz içinde sizin gibiler sanki iş yapmıyormuş hatta işini iyi yapmıyormuş gibi sizlerin yazdıklarını okumuyor olurduk..

Alıntıları Göster
    Kaç para tutmuş bu yapılanlar? Devlet ne kadar borclanmis ? Köprüyü yaptığını iddia ediyorsan yap-islet-devret ne demek onu açıkla lütfen. Devletin deprem vergilerini duble yola hastaneye okula harcıyorsun, diğer vergiler nereye gidiyor?70 milyar dolar özelleştirme geliri, artı 15 yildir toplanan vergiler,alınan dış borclar toplam nerede, elimizdekileri karşılıyor mu? Benden alınan vergi, benim hakkım olan arazi, işletme, maden, köprü satışı sonucu yapılanları kimse sahiplenmesin. Yapılmak zorundadır. Öncekiler neden yapmadı diyenler için kimse bunlar kadar bol borç, özelleştirme yapmamış ve bu kadar vergi toplamamistir.

Allah bilip de susanlara........

http://m.radikal.com.tr/ekonomi/deprem_vergileri_duble_yola_gitmis-1067662

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saslan34 -- 2 Mayıs 2018; 11:58:12 >
  • Yasasin IYI'ler

• quote:

Orijinalden alıntı: saslan34

Kaç para tutmuş bu yapılanlar? Devlet ne kadar borclanmis ? Köprüyü yaptığını iddia ediyorsan yap-islet-devret ne demek onu açıkla lütfen. Devletin deprem vergilerini duble yola hastaneye okula harcıyorsun, diğer vergiler nereye gidiyor?70 milyar dolar özelleştirme geliri, artı 15 yildir toplanan vergiler,alınan dış borclar toplam nerede, elimizdekileri karşılıyor mu? Benden alınan vergi, benim hakkım olan arazi, işletme, maden, köprü satışı sonucu yapılanları kimse sahiplenmesin. Yapılmak zorundadır. Öncekiler neden yapmadı diyenler için kimse bunlar kadar bol borç, özelleştirme yapmamış ve bu kadar vergi toplamamistir.

Allah bilip de susanlara........

http://m.radikal.com.tr/ekonomi/deprem_vergileri_duble_yola_gitmis-1067662

Alıntıları Göster
    Tabiii yazmaya geldi mi işine geldiği gibi yazarsınız, memurların maaşları ne zaman aksadı, eskiden imf den borç alıp memur maaşı ödeniyordu bunları çabuk unuttunuz, 3 4 milyon memur var 2001 öncesine bak bakalım kaçmış sayıları artı 2001 'e kadar alınan öğretmen sayısı 15 sene de alınan öğretmen sayısını geçti, daha mı dahası da var işsizlik sigortası denilen 9 ay kadar 1000 2000 tl 'lik bir ödemeyi yine devlet yapıyor işte bunlar vergilerimiz daha mı dahası yoksul vatandaşlara maaş ödeyen eski devlet var mıydı varsa bile 100 tl cik var yoktu daha mı evinde yaşlı bakana maaş bağlandı eskiden var mıydı bu yoktu daha mı dahası üniversite örgün öğretim harçları kaldırıldı bunları görmezsiniz işte daha mı dahası burs sayısı arttı artı kredi sayısı da 440 tl 'leri geçti 100 tl bile zor veriyordu devlet bu 440 tl 'yi de geri kaç kişi ödüyor acaba hepsi af gelse de kurtulsam hesabı yapıyor, daha mı dahası daha çok bulurum da bunları görmeyen sizlersiniz o yüzden işinize geleni yazmayın bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 2 Mayıs 2018; 12:17:5 >
  • Meydan boş değil azizim. Ben de kredi kullandım 100 dolardan fazla tutuyordu toplam başbakanlık artı MEB bursu.ve hepsini geri ödedim faiziyle. Üniversite harcı ne kadardı ki örgün öğretimde. Öğretmen sayısı artmış diyorsun. Elbette artacak öğrenci ve okul sayısı artınca. Atanamayan ve intihar eden öğretmen sayısı kaçtı eskiden şimdi kaç bunu söyle. İşsizlik sigorta fonu 1999 da kanunlaştı ve 2000 yılında ecevit döneminde yürürlüğe girdi. 2000 oncesi devalüasyon %100 oldu. Millet kırıldı. Bugün ise devalüasyon sıfır atıldığında beri %300 u geçmiş. Ona buna verilen paralar yekun ne tutuyor ki lafını yapıyorsun. Bak son pakette aciklananlarin hepsi toplam 24milyar TL tutuyormuş. Kamu araçları devede kulakmis, Mehmet Şimşek açıkladı. 130 milyar usd olan borc 450 milyar usd olmuş. Artı 70 milyar usd özelleştirme geliri. Ve 16 yıldır toplanan vergilerin karşılığının net hesabı senin saydıkları olamaz. Belki kutulara bakmalısın, ya da troll hesap dokumlerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saslan34 -- 2 Mayıs 2018; 12:37:5 >
  • iyi olacak!

• Bu kadar ucuz şeylerin siyasete alet edilmesi nasıl bir kafadır. Çok büyük lütufta bulunuyorlar sanki. İhtiyacı olanlar Wikizero'yu kullanıyor zaten.
  • Montmartre kullanıcısına yanıt
    Beni başkası ile karıştırıyorsun zira Tayyip umurumda değil.

Ben sadece kafama göre takılıyorum. Siyasi partiler benim için bir anlam ifade etmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 2 Mayıs 2018; 16:13:35 >
  • Koyu bir wikipedia kullanıcısı olarak söylüyorum.

CHP - İYİ arasında kararsızdım, ama simdi İYİ bir adım önde.

Wikipedia kapatıldığında baya üzülmüştüm. Her gün en az bi kaç makale okurdum. Hatta bazı maddeleri bilgisayara kısa yol yapmış, düzenli defalarca okurdum.

Bu konuda farkındalık yaratıldığı için teşekkür ederim.

Ülkemiz için hayırlısı olsun.
  • 0 "Sıfır" şimdi önemsizleşti.
  • Hocam eski hükümetler olsa inan şu an hala 3g yi bekliyorduk. Lu an kullandığımız 4,5g dünyadaki en iyi servislerden bir tanesi.

• Bakıyorum şöyle, hep sloganlar. Deliliğin arasında bir tutarlılık bekleyip sırtınızı buna yaslıyorsunuz.
    Faust eserinde Goethe demişti;

"Herkes gerçekliğin bir yerinden tutar ve işte hakikat" der.

Ben size hakikat nedir özetleyeyim. Ortalamamızı yaşıyoruz.

Ortalamamız ise vizyonsuz politikacılar, devlet adamları. Bunu yapan bizleriz.

İnancın, hüviyetin, bilgi düzeyin her ne ise çoğunlukla babadan oğula geçen bir adet ve görenek olarak geliyor.

Standartlarını oluşturan hemen her şey, üzerinde yeterince düzüşülmemiş, genel itibariyle kanıksanmış şeylerden ibaret.

X politikacısını değiştirip Y politikacısını da getirsen (veya getirdiğini sansan) değişen bir şey olmayacak.

Bir kule çıkmışız geçmişten bugüne dek. Yanılgılar, dogmalar, sanrılar, korkular, yanlış ümitlerle. Bu çürük yapıyı yıksan yenisini yapacak gücün yok, mevcut yapıyı da mevcut duruma uyarlayamıyorsun.

Yol bir çöküşe gidecek görünüyor. Başka türlü yapılandırmak da mümkün görünmüyor.

Bu vizyonsuz politikacılar ve onu oluşturan toplumda taraf tutmak yerine iyi fikirler ve iyi insanlar yetiştirmeye çalışsak daha iyi olur. Sistem çöktüğünde yeniden inşa edecek birileri gerekiyor keza. Yoksa bu mevcut sistemde çemberin bir tarafından bir tarafına sürüklenir durursun.
  • Böyle bir şey için herşey kapanırsa ortada birşey kalmaz.wikipedia çok yararlı bir bilgi sitesi mutlaka açık kalmalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Beni başkası ile karıştırıyorsun zira Tayyip umurumda değil.

Ben sadece kafama göre takılıyorum. Siyasi partiler benim için bir anlam ifade etmezler.
    Neyseki tek degilmisim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

İyi güzel yazıyorsun da adama sorarlar 2001 'e kadar aynı halk aynı millet aynı Türkiye Cumhuriyeti vardı, ve bir dünya vergi ödedi halkımız eee sonuç ne oldu hangi hükümetler 1960 'lardan beri nükleer santral projesini hayata geçirdi, hangi hükümetler bu 15 yıl da yapılanları yapabildi 80 yıl da iki köprü yapabilen hükümetler 15 yıl da iki köprü marmaray ve bir dünya metroyu hayata geçirdi daha yazmadığım bir dünya şey, işin garibi ne biliyor musun o bolu tüneli var ya bolu tüneli ve o hükümetler var ya o hükümetler

al linkteki haberi oku

http://www.haberaktuel.com/bolu-tuneli-11-hukumet,-16-bakan-eskitti-haberi-51091.html

11 hükümetin bir ülkeye tünel açma yeteneği yok sonra 15 yıldır iktidar olan hükümet ve o akp ye bak sonra da yapacak tabi lann kimsiniz siz lan de evet yapmak zorundalar bizim vergilerimizi çok iyi değerlendirmek zorundalar keşke o eski hükümetler de vergilerimizi iyi değerlendirselerdi de bugün akp şunu yaptı bunu yaptı demiyor olsaydık, dediğimiz içinde sizin gibiler sanki iş yapmıyormuş hatta işini iyi yapmıyormuş gibi sizlerin yazdıklarını okumuyor olurduk..

Alıntıları Göster
    Ben akp karisiti bir yazi yazmadim,gecmiz hukumetlerede helal olsun harika isler yaptilarda demedim,bu halkin parasini alip hic bir sey yapmayan herkese lanet olsun,bu halka hizmet icin geliyor her gelen her gidende hizmet etmedigi icin gidiyor bu sekildede olacak.Lakin yapilan hizmeti kimse kendine maal etmeye calismasin,yapilan hizmet senin benim hepimizin.

• orientem kullanıcısına yanıt
    "Ak partinin Suriye'de tek istediği Esad'ın gitmesiydi" Milyonlarca suriyeli mültecinin demografik, sosyal ve ekonomik zararına rağmen halen halen bunu savunuyor musun?
    Ak Parti Suriye'deki radikal muhaliflere yardım etti. Bunu ister kabul et ister etme ama gerçek bu. IŞİD'i ABD ve İsrail kurdu doğrudur. Peki sence RTE neden "Obama hükümeti verdiği sözleri yerine getirmedi " dedi bir düşün. Yada Putin neden "Türkiye cebinde akrep besliyor" diye bir açıklama yaptı? ABD'nin ipi ile kuyuya inilmeyeceğini tüm muhalefet dile getirdi zamanında ama nafile. Yanlışı çok sonra gördüler ama iş işten çoktan geçti. AKP'yi "yol yabdı" diye savun da en azından dış politikaya gelince bir susup oturun. Bu kadar da olma yahu insaf!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatanSevdalisi

25 haziran sabahi burda keyifle sana yazi yazicam . Ama sonucu gorup kacip gitmek yok tamammi.
    Ya be adam ben halkim sen ben ayniyiz,biz hepimiz ayni gemide gidiyoruz,bu ulke iyi oldugu surece ister recep yonetsin ister ahmet yonetsin ister sempanze charlie yonetsin,kraldan cok kralci olmayin,kim yonetirse yonetsin kim kazanirsa kazansin bu ulkeye hayirli ugurlu olsun,kim cok calisiyorsa gidelim ona verelim oyumuzu,recep tayyip erdogan veya merak aksener veyahut ataturk,bu halk olmadan kapici bile olamaz sunu bir kafaniza sokun artik.Halk olarak gucumuzun farkina varalim,bu halkin hic bir lidere ihtiyaci yok ne yapmak isterse onu yapacak gucu var zaten,ben bastan beri bunu anlatiyorum sen bana cikmis secim sonucu diyorsun,akp kazansa ne olacak mhp kazansa ne olacak chp kazansa ne olacak,once su kafa yapisi degismeli once kraldan cok kralcilar kendi gucunun,bizim gucumuzun farkina varmali,ondan sonra tek partili sistemede gecsen bastaliler el mahkum calisir zaten.Hepimizin istegi daha iyi bir turkiye her anlamda daha iyi bir ulke,bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.