Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

25 gün oldu zoom x5 modem hala çalışıyo

25
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> 25 gün oldu zoom x5 modem hala çalışıyo
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1707 Mesaj
    Bendeki Linksys wireless modem 4 aydir gece gunduz acik yani 24 saat hic bir problem yok.. Ondan once utv kullaniyordum 4 yil boyunca o da gece gunduz acikti.. Herhangi bir problem olmadi.. Olmazda..
    |
    |
    |
    |
    |
    |

say yes
    at least...
  • Teğmen
    149 Mesaj
    peki modem kapanmazsa birsey olmuyorda islemciyi kapatmadan en fazla makina ne kadar çalisabilir?!
    |
    |

Özdemir ASAF
  • Yarbay
    3840 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Ben kabloetten aldığım modemi 11 aydır hiç kapatmıyorum hiç problem yaşamadım

+1 Bir yılı geçti kablo modem'im elektrik kesintileri hariç hiç kapanmıyor. Geçen gün gözüme çarptı, fiş artık tozdan görünmüyor
    |
    |

Tercümesi: Eşek koştu koştu koştu, suya düştü... Boğuldu!
  • Teğmen
    129 Mesaj
    zoom x5 kullanıorum tek sorunu bir iki ay acık kalınca reset atmak baglantıya
    |
    |
    AMD Athlon XP, (Thoroughbred-B) 1800 MHz (6.75 x 267) 2200+ , MSI KT4AV (MS-6712) (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio) , NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (64 MB) , ST3160023A (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100) , Kingston 512 3200 DDR 400 CL 2,5 TWİNMOS 256 3200 DDR 400 CL 2,5 , LG 52*24*52 CD WRİTER , FEEL HURRİCANE 460 W , REALTEK RTL8139 ETHERNET , PHILIPS 107E .
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Lastik Fiyatları
Paykasa
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.