Şimdi Ara

25 Ekim Sayısal Loto Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
50.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen bir konuda çekilmeden önce ekrana gelen numarayı gördükten sonra bir baktım bugün gazeteye 25 Ekim Sonuçları : 7-8-16-17-47-48 numaralarını görünce oha dedim sizce sayısal lotoda bir hile varmı

• 20.000 kere bakılmış yorum yok mu
  • Sayısal loto konusunda kendi şahsi araştırmalarımı, tesbitlerimi ve düşüncelerimi pek çok forumda dile getirdim. Bence sayısal loto da bal gibi hile var.
    Araştırmalarımın sonuçları:

1- Sayısal Loto da 5 bilen kişi çok fazla olduğu halde, neden 6 bilen genelde 1 kişidir?
    2- Büyük ikramiyeyi kazanan bu kişi kimliğini hiç açıklamaz. Ama kupon numarasından biraz araştırdığınızda ne hikmetse kuponun yatırıldığı yer, hep Ankaranın belirli bir semtidir.

Başka bir şey yazmama gerek varmı????
  • quote:

Orjinalden alıntı: messire

Sayısal loto konusunda kendi şahsi araştırmalarımı, tesbitlerimi ve düşüncelerimi pek çok forumda dile getirdim. Bence sayısal loto da bal gibi hile var.

1- Sayısal Loto da 5 bilen kişi çok fazla olduğu halde, neden 6 bilen genelde 1 kişidir?
    2- Büyük ikramiyeyi kazanan bu kişi kimliğini hiç açıklamaz. Ama kupon numarasından biraz araştırdığınızda ne hikmetse kuponun yatırıldığı yer, hep Ankaranın belirli bir semtidir.

Haklısın ya hiç çevremde ve televizyonlarda 6 bilen görmedim
  • quote:

Sayısal loto konusunda kendi şahsi araştırmalarımı, tesbitlerimi ve düşüncelerimi pek çok forumda dile getirdim. Bence sayısal loto da bal gibi hile var.

Nasıl bir hile bu? Tam olarak açıklarmısınız?
  • bi de çıkan rakamlar çoğunlukla ardışık oluyo nedense bazen 2 bazen 3 tane ardışık sayı çok çıkıyo ya
  • arkadaşların dediği gibi...

her hafta bir kişi yada birkaç kişi trilyoner oluyor

peki nerede bu trilyonerler ??? neden millet hala bu kadar fakir?
  • quote:

Manakan nickli kullanıcıdan alıntı:

Benim kişisel tahminim şu:
    Kupon kabul süresi dolar dolmaz, sistem oynanmış kuponlarda mevcut olmayan 6 lı rakam kombinasyonlarını tesbit ediyor. Bu rakam kombinasyonlarına göre anında bir kupon oynanıyor ve yatırılıyor. Son yatan kuponda halk tarafından yan yana getirilmemiş tek 6 rakam kombinasyonu oluyor. Bu kombinasyona göre bir şekilde toplar düşürülüyor ve para söğüşleniyor.
    Benim tahminim bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messire -- 26 Ekim 2008; 11:30:58 >
  • quote:

quote:

Kupon kabul süresi dolar dolmaz, sistem oynanmış kuponlarda mevcut olmayan 6 lı rakam kombinasyonlarını tesbit ediyor. Bu rakam kombinasyonlarına göre anında bir kupon oynanıyor ve yatırılıyor. Son yatan kuponda halk tarafından yan yana getirilmemiş tek 6 rakam kombinasyonu oluyor. Bu kombinasyona göre bir şekilde toplar düşürülüyor ve para söğüşleniyor.
    Benim tahminim bu...

kesinlikle hile olduğunu düşünüyorum
    kazanan ben olsam bende kimliğimi açıklatmam da
    pek çok kez ankara/çankaya ya çıkmasıda baya bi ilginç
    vede 300-500 kişi 5 i bluyorda
    neden 100-150 kişi aynı hafta 6 yı bulamıyor
    hep 1-2 kişi
    ramazanda
    braktım yonamayı
    bunlarda umutlarımızı sömürüyor

• 2-3 hafta önce 123456 oynasaydım 4 tutturacaktım
  • Bu kadar çok ardışık sayının gelmesi benim de kafamda soru işaretleri oluşturuyor.

Ardışık 3 sayı da çıkmıştı bir kere
  • quote:

quote:

Benim tahminim bu...

7-8 16-17 47-48 Ardışık numaralar

Bende öyle düşünüyordum, halkın önceden oynanmış olan kuponları makinada kontrol edip 6 tutmayan rakamları tutturuyorlar ama nasıl bilemem, bence şöyle düşünüyorum. Çekilen toplara hile yapmışlardır. yada toplara mıknatıs yada ne bileyim ağırlık bir şey yapmışlardı, onların istediği numara çıksın gibi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC//DC -- 26 Ekim 2008; 14:17:03 >

• sayısal lotoda benim bulunduğum il merkezine ve kendi memleketime 1-2 defa 6 çıktı şans topunda halam gilin komşusu 5+1 bildi ve ozaman 270 bin YTL almışlardı
    (hile olsa hepsinde olur diye düşünüyorum)
    bizde oynuyoz oynuyoz boşa gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chic-c -- 31 Ekim 2008; 23:09:02 >
  • ben makinadan oynatıp 5 tutturmuştum sürekli makinadan oynatıyorum...
  • forumdan birinin komşusu 6 tutturdu 4-5 ay önce =)
    adam kayıplarda şu an , antalyaya taşındığı söyleniyor...

babam 20 yıldan fazla oynadı her hafta...bir daire parası gitti şimdiye kadar diyor =)
    bu arada şunuda unutmayalımki , yolda yürürken başınıza yıldırım düşme olasılığı sizin 6 tutturma olasılığından fazla ;)

Edit : @Eddie bazı lamerlerin kullandıkları programlar var , otomatik her saniye bu linke girebilirler program sayesinde...yani birnevi hit arttırıcı program...tabi DH'de işe yarıyormu bilmiyorum ama büyük ihtimal yarıyorki bu kadar görüntüleme sayısı olmuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 31 Ekim 2008; 23:20:11 >
  • bu konu nasil 48.000 kere okunmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

bu konu nasil 48.000 kere okunmus

harbi 48.000
  • ankara çankaya ankara çankaya bir taftada takip edin ankara cankaya çıkmassa intaar edecem topu topu 10 bin kişi yasıyordur eminim az kişi oynuyordur acıklasınlar tamam güvenlik müvenlik diyorlar sans topunda adama 35 bin çıkıyor bu az rakamların kime çıktıgını açıklasınlar bayileri açıklasınlar çıkan bayileri bir daha oynamam
  • arkadaslar bu bir ihtimal oyunu ve bence en önemlisi kaderde varsa cıkar yoksa milyarlık oyna yine cıkmaz hile varda diyemem yokta diyemem bi fikrim yok ama 300 kişinin 5 bilipte 1 kişinin 6 bilmesi normal buna bakarak hile var diyemeyiz ihtimallerini hesaplayın ondan sonra konusalım ve ankara istanbul cıkması normal cunku nufusun en kalabalık oldugu iller oldugu içni genelde oralardan bilen cıkıyo ve bilen hiç bi zaman cıkıp ben bildim demez sen olsanda demezsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.