Şimdi Ara

-25 Derecede Gun Boyu Disarda Nasil Kalirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar Outdoor Sporlari Ile Ilgilenen Biri Degilim Ancak Sartlar Geregi -20 ila -30 Derece Sogukta Saatlerce Dis Ortamda Kalmak Durumundayim Ne Yaptimsa Bi Turlu Soguktan Kurtulamadim.Su an Ki Giyimim ise su sekilde

1-Termal Atlet
    2-Polyester Gomlek
    3-Yun V Yaka Kazak
    4-Goretex Wind Stopper Softshell
    5- Mont
    6-Baslik Olarak Kurklu Pilot Sapkasi Var

Simdi Sormak Istediklerim

1-Montumun icine Polar giysem Goretex Windstopper yerine Dogrumu yoksa Yanlismi olur?
    2-Giydigim Mont Siradan Bir Konfeksiyon Urunu Yerine Pahali Bir Mont almak Zorundamiyim? Cevap Evet Ise Ne mesela?
    3-Ayakkabim Bot degil ama Vibram tabanli Goretex astarli Nubuk derili Salomon ve Koyun Yunu Corap Giymeme Ragmen Ayaklarim Donuyor Bu Ayakkabi 4 mevsim Giyiyorum Bot almalimiyim? bu ayakkabiyla ayagimin usumesi normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedda -- 10 Ocak 2017; 19:3:2 >

• Ayakkabıda yalıtim astari yoksa bosa diger seylere para harcama.Ayak üşüyorsa vucutda üşür.Bence ayakkabi digerlerinden önemli.Salomonun yuzde doksa modeli yazlik baharlik zaten.kis modellerine bak derim.
  • Aldığın bot muhtemelen trekking botudur, bende de salomon var ve - 10 dan sonra üşütür ayağını, çünkü asıl amacı sıcak tutmak değil. İçine de yün yerine termal içlik + polar giyersen daha sıcak tutar. Boynunu, bileklerini ve belini de kapalı tutmalısın çünkü asıl soğuğu oralardan alırsın. Ayrıca o kadar soğuk için sıradan montlar yetersiz kalır, iyi bir mont almanı tavsiye ederim.
  • Mutlaka poları dahil etmelisin, bariz faydası var.
  • Arkadaşların bu ürünlerden haberi yok galiba?

https://www.hasyun.com.tr/6-sports-outdoor

Woolpro adı altında dolar karşılığında Avrupa'da satılıyor, aynı sitede yün çorap da var, ayakkabı tabanı kalın Olmalı tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.