Şimdi Ara

25 cm kolu olanlar rahatsız olmuyor mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

yağ oranı iyi

Alıntıları Göster

malum, araba fiyatları uçtu hala düşünüyormusun araba almayı başkan

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D62C81441

malum, araba fiyatları uçtu hala düşünüyormusun araba almayı başkan

Alıntıları Göster

şuan düşünmüyorum

idare edecem bir şekilde

ilerleyen yıllarda yabancı dilimi geliştirirsem başka ir ülkeye göçerim belki

gittiğim yerde alırım anca. bu fiyatlara zor burda :D

• Kollar 38 cm,

ama şunu söyleyeyim, bu yazdıklarınız sana bana değil de şu ergenlik çağındaki garibim erkek çocuklarının özgüvenine zarar veriyor. O yüzden böyle saldırmayın bence, hiç gerek yok. Üzülürler kafaya çok takarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B1452B9DD

Kollar 38 cm,

ama şunu söyleyeyim, bu yazdıklarınız sana bana değil de şu ergenlik çağındaki garibim erkek çocuklarının özgüvenine zarar veriyor. O yüzden böyle saldırmayın bence, hiç gerek yok. Üzülürler kafaya çok takarlar.

puhahaha

forumda ne biçim konular intihar konuları var sabah akşam , bu konuya girip üzülecek gençler he?

• Herkesin hayattan beklentileri ve motive olma biçimleri farklı kimi cm, kimi ise gr hesabı yapıyor.

• Yağsız 40 cm kol olsa keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ölçtüm de 42 cm kollarım varmış maşallah. Ama sıkıntı şu ki sıfır antrenman ile oldu, herhalde 150 kilo olduğumdan böyle :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elim kırıldı diye 2 aya yakındır ağırlık kaldırmıyorum, kardıo ve bacak calısıyorum. Kaslar küçülüyor halıyle ınsanın moralı bozuluyor. Ondan once de karantına yuzunden 3 ay mı ne salonlar kapalıydı. Neyse haftaya artık hafif kılolarla calısmaya baslayacagım.

• 27 cm kol var neden rahatsız olayım  

• Önemli olan boyu değil işlevi. ama yok lan bu onun için değildi... Bizim komşu İrmik teyze var kolları en az 50 cm var. Her kol hareketinde gecikmeli olarak arkadan geliyor o kısım :)

• quote:

ben mesela 2 yıl öcne sporu bırakmıştım , 40 41 'e kadar düşmüştü

o zaman bile insanların saygısında azalma olduğunu hissetmiştim. 44 cm ile 40 cm arasında bile insanların davranışları farklı oluyor

ciddi anlamda zayıf olanlar ne yapıyor hiç aklım almıyor ya :D

Alıntıları Göster

Etrafında saygın biri olmak için kol kaslarına ihtiyacın yok :D

4 yıllık boksörüm yanında büyük ihtimal çocuğun gibi kalırım,hep şöyle kaslarım böyle vücudum olsun diye istemiştim ama boks ile vg aynı ortandıda değil maalesef.

40 cm yakın kol kaslarım oldu yağsız kütle. müsabık antremanlarda susuz haliyle 36-37 kıvamına düşüyor. Benim de takıntım var. Dışardan bakan biri benim için tek tokatlık gibi görebiliyor :D Lakin 36 cm kollarımda senin kaldırdığın ağırlığı kaldırabilirim. Herşey dış görünüş değil maalesef.

• Hayattaki tek başarısı kolunu kalınlaştırmak olanların derdi olur anca bu.

• Hiç ölçmedim ama muhtemelen o civardadır benim kollar. Rahatsız olmuyorum.

• quote:

biraz psikolojik olabilir ama cidden öyle

Alıntıları Göster

Psikolojik destek alabilirsin bence. Böbürlenerek yürüyen, kabadayı tipli insanlara ben hiç saygı duymam mesela. İsterse koku 50 cm olsun. Selamı bırak yol bile vermem.

• Düşün ki 30 cm kolun var. Postürün de çok düzgün sayılmaz. Saçlar seyrelmiş gözünde bir gözlük.

Uzman ortopedistsin ve hastalar sana ameliyat olmak için sırada bekliyorlar araya adam sokuyorlar kapıda her göründüğünde hocam hocam çekiyorlar. Sen ise son ameliyatına girip çıkmışın cool bi şekilde çıkıp hastane kapısında duran son model arabana binip evine gidiyorsun.

Kim ne derse desin yukardaki iki seçenek çok büyük oranda birlikte olmuyor. "Her şeye zaman bulan buna da bulur spora gidemiyorum demek mazerettir bilmem nedir" safsatalarını bi kenara bırakın bazen yaptığın işin stresi eve geldiğinde zamanın olsa bile yol çekip spor yapacak mental ve fiziksel yeterlilik bırakmıyor. Spor yaparken mental yeterliliğin ne kadar önemli olduğunu sporcu arkadaşlar bilir. Dün 70 kg bench basarken bugün 60 ile zar zor seti tamamlayamamak mental stres varlığıyla son derece mümkün.

Üstelik kol ölçüsüyle kendine duyulan saygıyı ölçen arkadaşlar okudum. Bu arkadaş ya tarlada beygir olarak çalışıyor ya da part time semiz öküzlüğü yapıyor. 25 cm bile kolu olmayan stj diş hekimi arkadaşa hastası 8 kasa portakal getirdi. Sence saygı veya sevgi kol çevresiyle mi, işe yaramakla mı ölçülür?

• quote:

Orijinalden alıntı: firatkrky

Düşün ki 30 cm kolun var. Postürün de çok düzgün sayılmaz. Saçlar seyrelmiş gözünde bir gözlük.

Uzman ortopedistsin ve hastalar sana ameliyat olmak için sırada bekliyorlar araya adam sokuyorlar kapıda her göründüğünde hocam hocam çekiyorlar. Sen ise son ameliyatına girip çıkmışın cool bi şekilde çıkıp hastane kapısında duran son model arabana binip evine gidiyorsun.

Kim ne derse desin yukardaki iki seçenek çok büyük oranda birlikte olmuyor. "Her şeye zaman bulan buna da bulur spora gidemiyorum demek mazerettir bilmem nedir" safsatalarını bi kenara bırakın bazen yaptığın işin stresi eve geldiğinde zamanın olsa bile yol çekip spor yapacak mental ve fiziksel yeterlilik bırakmıyor. Spor yaparken mental yeterliliğin ne kadar önemli olduğunu sporcu arkadaşlar bilir. Dün 70 kg bench basarken bugün 60 ile zar zor seti tamamlayamamak mental stres varlığıyla son derece mümkün.

Üstelik kol ölçüsüyle kendine duyulan saygıyı ölçen arkadaşlar okudum. Bu arkadaş ya tarlada beygir olarak çalışıyor ya da part time semiz öküzlüğü yapıyor. 25 cm bile kolu olmayan stj diş hekimi arkadaşa hastası 8 kasa portakal getirdi. Sence saygı veya sevgi kol çevresiyle mi, işe yaramakla mı ölçülür?

Anlatım bozukluklarıyla dolu rezil bir yazı. Puhaha

Okurken gözlerim kanadı , gir başka yerde avuntu yap

• Zengin olmak daha önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Zengin olmak daha önemli

Nature > Nurture

biyoloji her zaman üstün gelir. Daha geçen yıl mı ne , milyarder bir mücevherci , penis ameliyatında hayatını kaybetmişti

Başka yerde avut kendini.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.