Şimdi Ara

25 BİN YTL'YE FOCUS 2 GHİA BENZİNLİ BULUNURM ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
67
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 25 BİN YTL'YE FOCUS 2 GHİA BENZİNLİ BULUNURM ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4029 Mesaj
    Sen gülmeye devam et o zaman,tamemen kendi sorunun..Unutma ayıp etmeye devam ediyorsun

Dynoda Civic 265 görse ne olur 365 görse ne olur Civic'in yolda çıkabileceği max hız bellidir,bunun üstünde gördüğünüz tüm süratler kadran sapmasıdır(gerçi ben hiçbir şey bilmiyorum cahilce bilmeden yazıyorum,sizler sayesinde forumlardan birşeyler öğreniyorum ya)

Senin sahip olduğun aracı da,önceki Hondanı da biliyorum ve 7.gen Civicleri fazlasıyla kullandım performans açısından ne kadar iyi olduğunu gayet iyi biliyorum sen hiç merak etme..

quote:

Orjinalden alıntı: anshered
    |
    |

• Yarbay
    8703 Mesaj
    1,4 CİVİC i ben kullansam 250 de yapar 1,4 dizel yaris bile 199+ yapiyor
    |
    |
    focusa yakışanda 280 yapması olurdu herhalde...
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    ya arkadasım civici savuncaksan honda bolumu seni bekliyor burası fazla uzadı arkadsım civic alcakmısın elbistan46 hayır bitmistir focus isityor 25 e oke??
    he tamam dedin ben focus yerine civic oneririm diye tamam soyledin sebeplerinide inanan inanır inanmayan inanmaz ben burda focus seri değil desem inananda olur inanmayanda ama bu kadar uzatma bitir mevzuyu derim hodna ile ilgili konuları honda bolumunde tartısabilrsin.
    |
    |

FoCuS TaKıMı

05 Focus GHİA Tİ-VCT +BRC Sequent 24

Ne borçlu, ne de alacaklı ol; yoksa hem paranı, hem de arkadaşını kaybedersin
  • Er
    2 Mesaj
    bu konunun bu kdr uzamasının gereği yok
    2008 model civic ile 2008 focus karşılaştırılırsa ikisinin de birbirine üstün olan tarafları var tabi ki ama 2 araç da birbirinden üstün diyemeyiz.. birinin yol tutuşu üstün birinin yakıt ekonomisi ve motor performansı..
    ha ama şu da var ki yol tutuş bi yere kadar iyileştirilir motor performansı da arttırılır ama ekonomik olmayan bi arabayı ekonomik yapamazsınız lpg takmazsanız ( ekonomik araba lpg ile de ekonomik olmaya devam eder )
    focus da civic de güzel arabalar 2008 civic kullanma şansım olmadı ama tdci focus kullandım
    dediğim gibi focus civicten üstündür yada civic focustan üstündür diyemeyiz...
    bu tartışmayı başlatan aslında biraz da bi arkadaşın civic leri küçük görüp haa otobanda 230 la yanından geçtiğim civic mi demesi. sonuçta yokuş aşağı giderken fabrika verisinin üstüne çıkılır o zman da 1.4 bi araba 230 yapar kadranda ,gerçekteki hızı da 210 km gibi bişi olacaktır bu biraz da yokuşa bağlı..
    |
    |

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: DaRkNeSs-

bu konunun bu kdr uzamasının gereği yok
    2008 model civic ile 2008 focus karşılaştırılırsa ikisinin de birbirine üstün olan tarafları var tabi ki ama 2 araç da birbirinden üstün diyemeyiz.. birinin yol tutuşu üstün birinin yakıt ekonomisi ve motor performansı..
    ha ama şu da var ki yol tutuş bi yere kadar iyileştirilir motor performansı da arttırılır ama ekonomik olmayan bi arabayı ekonomik yapamazsınız lpg takmazsanız ( ekonomik araba lpg ile de ekonomik olmaya devam eder )
    focus da civic de güzel arabalar 2008 civic kullanma şansım olmadı ama tdci focus kullandım
    dediğim gibi focus civicten üstündür yada civic focustan üstündür diyemeyiz...
    bu tartışmayı başlatan aslında biraz da bi arkadaşın civic leri küçük görüp haa otobanda 230 la yanından geçtiğim civic mi demesi. sonuçta yokuş aşağı giderken fabrika verisinin üstüne çıkılır o zman da 1.4 bi araba 230 yapar kadranda ,gerçekteki hızı da 210 km gibi bişi olacaktır bu biraz da yokuşa bağlı..

yorum budur.
    darkness cok teşekkür ediyorum tam yazacagım seyler sadece burda 25 bine 2.el focus arac tavsiyelerinizi bekliyoruz.
    |
    |

FoCuS TaKıMı

05 Focus GHİA Tİ-VCT +BRC Sequent 24

Ne borçlu, ne de alacaklı ol; yoksa hem paranı, hem de arkadaşını kaybedersin

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.