Şimdi Ara

25 BİN YTL'YE FOCUS 2 GHİA BENZİNLİ BULUNURM ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 25 bın ytl ye ghia donanımlı benzinliler cok piyasada.
    otomatit 2006 ghia benzinliler 26-28 arasına bulunabiliyor zaten.
    manuel 2005 -2006 model cok rahat bulunur
  • Simdi d sınıfı araclar öneren arkadaslar olmus peki arkadaslar bu d sınıfı opel vectra veya renault laguna piyasası nasıl satma durumda müsteri bulması focusa göre zor bence bu konuda ne dersiniz ?
  • toyota avensisler var ama d segmenti
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhan54

quote:

Orjinalden alıntı: Elbistan 46

Zaten d sınıfı arac bize kesinlikle uymaz ayrıca ford varken renault varken opele hişç bakmam.Fakat ben yinede ford'dan vaz gecmemeyi düsünüyorum.Gayet güvenli,konforlu,ekonomik vede donanımlı bir arac

bilincli kullanıcı:)

yanlıs anlasılmasn herkezin tercihi kendine ancak su var o kadar para verecem sollamaya cıkarken korkacam ben yasamazdm sahsen focusun ne eksisi var vectraya gore konformu bence fark yok baskada birşey bilmiyorum:))

valla fordda sollamaya çıkarken kormucan mı fordun 1.6si öyle aman aman performanslı değilki sollamaya çıkarken korkmucaksan 2005 kasa honda vtec 110 hp araçla bi yola çık derim ki o zaman anlarsın nal toplatır çoğu arabaya sollamaları tabiki 80le giderken 5'i viteste yaparsan terlersin ama vites küçültürsen çok rahat geçersin sollamada terleme diye bişey yoktur 1.6 lt arabalarda ben honda civicleri öneririm fikir açısından bi incele derim o kasayı motorsa motor dış görünümse görünüm ha focus kadar rahat olamaz belki ama bide stock focus daha iyi yol tutuyor civiclerin lastikleri küçük süspansiyonu yumuşak çok yatıyor yana ama öyle illaki focus diye bi durum yok önerdiğin paraya çok daha ii arabalar bulabilirsin. şartlandırma bence kendini ama illaki istiyosan seçim senin başlığının yorumu o fiyata bulursun tabikide...

• quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

quote:

quote:

Zaten d sınıfı arac bize kesinlikle uymaz ayrıca ford varken renault varken opele hişç bakmam.Fakat ben yinede ford'dan vaz gecmemeyi düsünüyorum.Gayet güvenli,konforlu,ekonomik vede donanımlı bir arac

yanlıs anlasılmasn herkezin tercihi kendine ancak su var o kadar para verecem sollamaya cıkarken korkacam ben yasamazdm sahsen focusun ne eksisi var vectraya gore konformu bence fark yok baskada birşey bilmiyorum:))

valla fordda sollamaya çıkarken kormucan mı fordun 1.6si öyle aman aman performanslı değilki sollamaya çıkarken korkmucaksan 2005 kasa honda vtec 110 hp araçla bi yola çık derim ki o zaman anlarsın nal toplatır çoğu arabaya sollamaları tabiki 80le giderken 5'i viteste yaparsan terlersin ama vites küçültürsen çok rahat geçersin sollamada terleme diye bişey yoktur 1.6 lt arabalarda ben honda civicleri öneririm fikir açısından bi incele derim o kasayı motorsa motor dış görünümse görünüm ha focus kadar rahat olamaz belki ama bide stock focus daha iyi yol tutuyor civiclerin lastikleri küçük süspansiyonu yumuşak çok yatıyor yana ama öyle illaki focus diye bi durum yok önerdiğin paraya çok daha ii arabalar bulabilirsin. şartlandırma bence kendini ama illaki istiyosan seçim senin başlığının yorumu o fiyata bulursun tabikide...

ha şu 215 de kesiciye girince bende focus umla 230 a kadar sündürerek yanından uzadğım civictenmi bahsediyorsun

• marka fanatikligi he bu arkadsım gelip bana deseydi ben corolla istiyorum civic istiyorum ben ona ona gore yardımcı olurdum arkadsım marka fanatikligi filan değil focus konusunda bilgi istedi yanlıs anlasılmalara gitmesin diye yardımcı olmaya calısıyorum evet bindim vectraya konfor var tamam ama yol tutus konusunda ne diceksin vectranın yol tutusu focustan dahamı iyi??? he bi arkadasta 10 litreden asa gezemiyoz demis kuzeninin kullanımına bak sen bi dizelmi benzinlimi??? benzinliyse benim yol bilgisayarımda neden 8 yazıyo?? bende var bi anormallik o zaman ya .bana deseydi astra 1.6 ben o konuda yardımcı olurdum tamam marka fanatikligi filan değil evet ben olsam su anda focus alırdım sen eger keyfine duskunsen agır araba istiyosan al ben focusu tercih ederim he sunuda goz onune al

modifiye yapan gencler neden c sınıfı arac secerler???
  • çok iyi bir makine olan cıvıc i önerebilirim
    yakıt performans iç genişlik
    uzun ömürlü bir motor
    1.6 motorların gt si
    çok seridir 0 100km 9.2sn aman dikakt
    yer uçağı
  • civic oyle yeni kasaların perfonmansları nasıl arkadaslar??? ama dream versiyonu yakısmamıs be civice

• abi bu millet focusu ne sanıyor anlamadım
    vectrayı bile adamdam saymayanlar varya bu forumda pes gülüyorum
  • Ya marka fanatikligi falan diyorsunuz biri bana sundan bahsetsin vectra 1.6 comfortun ikinci el piyasası nasıl focustan dahamı iyi müsteri bulma ihtimali nasıl ? Yakıt ttüketimi sehir ici ve sehir dısı ne kadar yakıyo focustan azmı ? Bunları cevaplarsanız sevinirim ben focusun her konudan üstün oldugunu düsünüyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

abi bu millet focusu ne sanıyor anlamadım

evvet var ben focusun perfonmansını vectra 1,6 dan daha ustun buluyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

quote:

quote:

quote:

ha şu 215 de kesiciye girince bende focus umla 230 a kadar sündürerek yanından uzadğım civictenmi bahsediyorsun

ne focusmuş be görende 2.0 bi araç sancak focusun 230 yapması için uzun yokuş aşağı düzlükler gerekir ki oralarda yolda bi civicle kalkarsan tokatlarsın belkim kendini tatmin edersin ama gerek düz yolda 200 e kadar gerek şehiriçinde hep civiclerin plakalarını okumaya çalışırsın buda bi gerçek otobanda ne kadar gidebilirsin o süratte ki? kendini kandırma civic focustan motor olarak kat kat üstün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacarsoy -- 7 Nisan 2008; 11:43:20 >

• ayrıca 2005 kasa civiclerim şanzumanı kısa oranlıdır buda aracın daha performanslı olmasını sağlıyor vites oranları kısa olduğu için 218 de devir kesiciye giriyor 5. viteste lakin bi önceki kasa civiclerin vites oranları çok uzun dynoda stock araba 265 km görüyor senin 230la gittiğin yerde o civicler 250 ile gider bu demek değilki focusun motoru daha üstün kaç senelik motor bile geçiyo focusu ben bile 1.4ümle yokuş aşağı saldımmı 230 görüyomki devirim daha oluyo ne yani en iyi motor bendekimi? o dediğin bişi ispatlamaz.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

abi bu millet focusu ne sanıyor anlamadım

evvet var ben focusun perfonmansını vectra 1,6 dan daha ustun buluyorum.

sadece performans üstünlüğü ile focus vectrayı geçtimi oluyır şimdi
    arabalarınıza fazla aşıksınız ama bu forumda illede focus illede focus denmesini pek anlamıyorum
    ozaman 1.6turbo astrada focustan iyidir veyahut 1.4 140lık tsi golf focustan iyidir bunlar direk olarak focustan daha iyi birer araç olduklarınımı gösterir ? aslında genel anlamda zaten daha iyilerya neyse
    polemik için demedim sadece performansa konfor karıştırılmasın demek istedim
    aslında 25e bulunacak focus belki daha az kmdedir ama 1-2 daha çıkarsanız gayet temiz vectralar bulabilirsiniz 25e en son komşu 2005 edition aldı araba yeterinde dolu 42.000km idi orjinal boyasız vs
    aynı gün focusla eve geldik ghia dizel
    sonra vectraya bindik
    aradaki fark gerçekten hissedilebiliyor
    yumuşaklık olsun direksiyondaki rahatlık olsun vs vectra zaten focusla kıyas olmaması gereken bir araba sınıflara bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 7 Nisan 2008; 11:50:59 >

• o zaman mondeo dicem ben ama arkdasım baslıkta ne yazmıs gorebilyormusunuz?focus istiyorum yazmıs...vectra diyosun tamam ust yazılarımı okursan gorursun vectranın konforuna laf etmedim ben tamam ust sınıf ve daha guzel ancak c sınıfı bir arac orta halli bir aile icin daha iyiddir he birde su var civice bisey dedigim yok ama begeniyorum begenmeyen kişi begenmez vectra demişin vectra 1.6 o kasaya yetersiz geliyor diyorum en bastan beri anlamak istemeyen arkadaslarım var galiba.focusu buyuttuk evet cunku sınıfında bana gore en iyi arac iddiali arac civicin motoruna hiçbirşey demem astra 1.6 turbo demişin tsi demişin tsi nin kotu oldugunu kim soyliyebilrki? tsiye kotu diyen adam aractan anlamıyordur bak kardesim benim su ana kadar turkiye pazraında binmedigim neredeyse araba kalmamıstır tsi sinden tut doganına vectrasından a 6 sına tamam oyle sadece oturmakta diil binmekten kastım en azından bir test surusu gerceklestirmisimdir.cunku cok arkadsım ayaklı esnaftır ben 25 bin ytlye gidip vectra almam bunu demek istiyorum burada ben benim dusuncem bu kardesim herkezin dusuncesi kendine.

• Civic miydi S2000 miydi acaba dyno ya çıkan

quote:

abi önceki kasa civiclerin vites oranları çok uzun dynoda stock araba 265 km görüyor

Hmm 250 tabi normal bir sürat,M6 limitöre girince kafa kafaya gider Civicle

quote:

senin 230la gittiğin yerde o civicler 250 ile gider

1,4 atmosferik araçla 230? Aşırı başarılı

quote:

ben bile 1.4ümle yokuş aşağı saldımmı 230 görüyomki devirim daha oluyo

• quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Civic miydi S2000 miydi acaba dyno ya çıkan

quote:

abi önceki kasa civiclerin vites oranları çok uzun dynoda stock araba 265 km görüyor

Hmm 250 tabi normal bir sürat,M6 limitöre girince kafa kafaya gider Civicle

quote:

senin 230la gittiğin yerde o civicler 250 ile gider

1,4 atmosferik araçla 230? Aşırı başarılı

quote:

ben bile 1.4ümle yokuş aşağı saldımmı 230 görüyomki devirim daha oluyo

atiyba kardeş iyi toparlamışsın

• quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

o paraya vectra bulursun hemde tüplü focus boş geç
    http://www.araba.com/1084184.html gibi mesela

BU ARABA NEKADR YAKAR BİLMİYORSUN SANIRM... millet elinden çıkarmaya bakıyor..sakın alma derim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.