Şimdi Ara

25-30 bin TL CİVARI GENÇ İŞİ ARABA ÖNERİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
6.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

valla benim için sorun yokta aile istemiyor işte, tek erkek çocuk ve en küçük olunca..

lpg bir ön yargıdır ama yıkarsan lpg candır gerçekten. bence yıkmaya çalış lpgli olunca daha az para ile daha dolu arabayı alabilirsin.

dedim de hocam yok, olmaz dediler.arıza yapar, bakımıydı, her kış ayarlat bilmem ne, yanarsın falan, ikna olmadılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

valla benim için sorun yokta aile istemiyor işte, tek erkek çocuk ve en küçük olunca..

lpg bir ön yargıdır ama yıkarsan lpg candır gerçekten. bence yıkmaya çalış lpgli olunca daha az para ile daha dolu arabayı alabilirsin.

dedim de hocam yok, olmaz dediler.arıza yapar, bakımıydı, her kış ayarlat bilmem ne, yanarsın falan, ikna olmadılar

Anladım öyle bişey yok ama ne arızası ne bakımı ya çok komik 1 durum

• quote:

1.3 cdti mı?

yani bilmiyorum ben kasa olarak hb astrayı önerdim motorunu siz kendiniz karar verin
  • quote:

1.4 d-4d 2007 model civarı oluyordu sanırsam, baktık onlarada temizini pek göremedik, corollalara ne dersiniz peki?

Corolla dersen eğer şu kasalar mükemmeldir

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=135451078&rnd=9288

Hem genç işi hem de geneli temiz olarak bulunabilen bir araba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    bu kasalar biraz eski değilmi görünüş olarak? yakıtı nasıldır bir de?
  • 2006-2007 hb sol corolla fena sayılmaz aslında. Renk olarak lacivert ve siyah gidiyor.
  • Alaskalı Suikastçi kullanıcısına yanıt
    lpg takılırsa iyi olabilir ama lpg'ye pek yanaşmıyoruz
  • leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    dizeli denk gelirse alınabilir ama şu an pek göremedim, 30.000tl bağlanır mı peki bu arabaya?
  • citroen, ford, kia, opel corsa, opel vectra, peugeot 207-307-308-407, renault clio-megane, seat ibiza-leon(tsi-tdi-hitler), volkswagen golf-jetta hakkında yorum yapılmamış.bu araçları bilenlerden de öneri alabilirmiyim?
  • quote:

dizeli denk gelirse alınabilir ama şu an pek göremedim, 30.000tl bağlanır mı peki bu arabaya?

Toyotaya her türlü bağlanır. Babam fanatik toyotacı. Komşumuzda da vardı ve çok memnundu. Ben hiç kullanmadım ama duyduklarım hep olumluydu.
  • Seat ibiza 1.2 tsi bulursan kaçırma :)
  • 1.3 cdti easytronic astra h.Tipse tip,yakıtsa yakıt,dış görünüşüde güzel.Tam genç işi.2008 ve yukarısı bulunabilirse güzel olur.

• bobbege B kullanıcısına yanıt
    ibiza'nın içini beğenemedim hocam, başka öneriniz varsa beklerim
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    easytronic değilde manuel olursa düşünürüz, zaten yavaş olan araba easytronicle kağnı gibi oluyormuş..
  • Takip
    Ayni fiyat araliginda arac bakiyorum 1.3cdti corsa kullaniyorum. Yakiti felan cok iyi ama performansi adami kanser eder 75hp.

Secim yapmak zor allah kolaylik versin

• quote:

lpg takılırsa iyi olabilir ama lpg'ye pek yanaşmıyoruz

neden lpg yanaşmıyorsunuz merak ettim?
  • biraz artırabilirseniz ... 1.5 dCI laguna
  • Alaskalı Suikastçi kullanıcısına yanıt
    bugün tekrar konuştum "arabanın yanma ihtimali, gaz kaçağı falan olur" olmaz dediler
  • laguna düşünmüyoruz, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.