Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

25/250-50/500-150/1000 kupon gittigidiyordan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23
Cevap
3
Favori
2.789
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 25/250-50/500-150/1000 kupon gittigidiyordan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      113 Mesaj
      05 Haziran 2017 11:43:38 Konu Sahibi
      5 Haziran 2017 11:00-23:59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında gittigidiyor.com üzerinden tek seferde yapacağınız alışverişlerde;

250-499,99 TL arası alışverişe 25 TL,
      500-999,99 TL arası alışverişe 50 TL,
      1000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim kuponunu bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazanabilirsiniz.

25 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 750 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır. Tüm indirim kuponlarını bir sonraki alışverişinizde tek seferde kullanabilirsiniz.

Kazandığım indirim kuponu hangi kategorilerdeki alışverişlerde geçerli değildir?

"Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
      https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/5-haziran-2017-indirim-kuponu-kampanyasi

saat 10da 1030 tl lik cep telefonu aldım.yapıkredi kampanyasından 100 tl gelecek.henüz siparişim onaylanmadı iptal edip yeniden sipariş versem kart puanından olur muyum?

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      05 Haziran 2017 12:19:49
      iptal edip tekrar alırsan tekrar puan kazanabilirsin.
      |
      |

zeynep poultry
    • Yüzbaşı
      934 Mesaj
      05 Haziran 2017 12:23:51
      Telefonda gecerlı degıl yazıyor asagıdakı acıklamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1295 Mesaj
      05 Haziran 2017 12:26:54
      bir an önce iptal et hocam. Sonra satıcının sacma sapan "iptal nedeninizi öğrenebilir miyim" gibi sorularına maruz kalırsın. n11 deki gibi onaylanmamis siparişi tek tuşla iptal edemiyoruz bide satıcı sorguya çekiyor

kazanılan kupon telefonda geçmiyor ama cep telefonu alınması kupon kazanilmasina engel değil

Ayrıca suna dikkat
      5 Haziran 2017 11:00-23:59 saatleri arasında cep telefonu kategorisinden Cep Telefonu ürününü satın almanız halinde kupon kampanyasından yararlanabilirsiniz

yani bugün icinde tekrar almanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 5 Haziran 2017; 12:29:59 >

• Teğmen
      113 Mesaj
      05 Haziran 2017 13:17:57 Konu Sahibi
      yapıkredi 100 tl puan kampanyasından yararlanamazsam diye korkuyorum hocam.engel midir ona?
      |
      |

• Yüzbaşı
      499 Mesaj
      05 Haziran 2017 13:57:10
      Şunun yerine yüzdeli olanlardan verse daha makbule geçecek. Artık siteler indirimi unuttu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      411 Mesaj
      05 Haziran 2017 14:48:51
      hem bkm hem worldpuan hem de bu birleşir mi?

Edit:olmuyormuş, bkm kullanmamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhtar -- 5 Haziran 2017; 14:59:19 >

• Yüzbaşı
      934 Mesaj
      05 Haziran 2017 19:05:41
      150 lık kupon cek satısta kaca gıder acaba

|
      |

• Yarbay
      2121 Mesaj
      05 Haziran 2017 20:41:31
      Ben olur diye kombo yaptım. Şartlarda birleşmez diyor ama bkm yok. Bence olur.

Qashqai
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      05 Haziran 2017 21:46:48
      Valla ben sordum, bkm ile birleşmez dendi

• Yarbay
      2121 Mesaj
      05 Haziran 2017 21:56:22
      Bkm yi satsam 30 lira yapacaktı zaten pek bişey değişmez.. Ama yine de umudunu kaybetmiyorum

Qashqai
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      05 Haziran 2017 22:41:01
      Hadi hayırlısı

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      06 Haziran 2017 04:36:11
      Merhaba, kim birleşmez dedi?

Gittigidiyor'daki kampanya detayında şöyle yazıyor: "BKM Express'inize tanımlanmış yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir."

Ayrıca Müşteri Hizmetleri'ni de arayıp sordum. Yaptığım harcamanın kampanya kapsamında olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucar70 -- 6 Haziran 2017; 8:50:15 >

• Yüzbaşı
      411 Mesaj
      06 Haziran 2017 08:01:12
      Müşteri hizmetleri dedi. Bu arada bahsettiğiniz ibareyi kampanya detaylarında göremedim.

"Kampanya Banka Puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir ürüne ödeme yaparken herhangi bir indirim kuponu kullanırsanız, kampanyadan faydalanamazsınız." Ödeme sayfasında kupon kullanmak istiyorum deyşnce BKM çıkıyor. Hesaba tanımlanmış bir indirim söz konusu değil bence. Yani BKM indirimi bir kupon türü. İnşallah sayılıyordur ben bana söyleneni söylüyorum.

• Er
      13 Mesaj
      06 Haziran 2017 08:49:43
      BKM, Worldpuan ve hediye çeki kampanyası birleşir mi deyince, BKM ve Worldpuan kısmında sorun olacağını kastettiğinizi sanmıştım ve ona istinaden yazmıştım.

Çünkü bu konuda da bir karışıklık vardı. World'ün sitesinde ilgili kampanya detayında:

"Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez."

denirken gittigidiyor'daki aynı kampanyanın detayında ise oradakinden farklı olarak:

"BKM Express'inize tanımlanmış yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir."

yazmaktaydı.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri'ni de aradığımda "bizim sitemizde yazanı baz almalısınız, ikisi birleşmez" demesine rağmen harcama yaptıktan sonra kontrol ettirdiğimde "harcamanız kampanya kapsamında görünüyor" cevabını aldım.

Sizin kastınız farklıymış, hatlar karışmış :)
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Haziran 2017 14:21:28
      bu kuponlar ne zaman hesaba geçiyor, gelen giden yok:S siparişi onayladım
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Haziran 2017 14:37:12
      aynı kampanyanın mayıs ayı sonunda olanı vardı forumda bulamıyorum link verirseniz çok sevinirim.

• Teğmen
      144 Mesaj
      06 Haziran 2017 14:56:21
      quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

aynı kampanyanın mayıs ayı sonunda olanı vardı forumda bulamıyorum link verirseniz çok sevinirim.

Mayıs ayında olan kampanya da 1 temmuzda geçerli olacak diye aklımda kalmış.

Bilenler söylesin ben de unuttum tarihi.

Boş yere kupon yanmasın.

150tl var çünkü.

|
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Haziran 2017 15:09:45
      linki bulsak:S
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      06 Haziran 2017 15:45:29
      evet 1 ve 2 temmuzda kullanılacak takvime not almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenantirki1 -- 6 Haziran 2017; 15:45:58 >

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
modasor
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.