Şimdi Ara

24pin power mecburiyeti varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eğer anakartın 24 pinlik ise geri kalan 4 pinide bağlaman gerekir.
  • nereye nasıl bağlıyacaz?
  • Bende de MSI neo4 nforce4 platinium anakart var. Dün saydım 24 pin güç girişi. Şimdi Aopen'in H600B-28 ATX tipi kasasını sipariş ettim ancak etmeden önce sordum destekliyomu yoksa adaptör mü almak lazım die. Elemanda destekliyo dedi ama içimde uhte kaldı. Eğer bu kasayı kullanan varsa güç kaynağının kaç pin olduğunu yazar mı?Thx
  • Aopen 20 pin. Ama 20 pinleri 24 pine takıp çalıştırabilirsin. Bir takma şekli var. Nforce4 ün kitapçığında yazıyor. Ayrıca yanlış takmanda mümkün değil. Girmez...
  • kardeş 24 pin de 20 pin kullanma istersen.hiç deilse 20-24 dönüştürücüler var bunnardan temin edip öyle kullanmanı tavsiye ederim.
  • ben kullanıyorum öyle sorun olmadi daha !!!
  • valla ben de asus p5p800 aldım.. 24 bin anakart :)) power 20 pin :)) pinlerin şeklinden dolayı yanlış takman mümkün değil zaten... ama ben 24 pin olsun istedim ve tagan 420 watt sipariş ettim bugün, yarın bekliyorum bakalım nasıl olacak.. o kadar masraf ettik. anakart,ram ve cpu ya 459 usd saydım güç kaynağını da 300 watt ve 20 pin kullanırsak olmaz ama dii mi :) dijitalcenterden 99 usd artı kdv ile tagan sipariş ettik bakalım ürün nasıl.. bir de korumalı priz tüm taganların hediyesi diyolar.. umarım o da gelir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.