Şimdi Ara

248 TL Qcy T13 Bluetooth 5.0 Kulakiçi Kulaklık (QCY Türkiye Garantili) t-13

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Abi alın aldırın çok memnunum 3 aydır eşime aldım bi tane daha tam f/p ürünü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Qcy sağlam markadır, ses konusunda birçok patente sahip. t1c modelini 4 senedir kullanıyorum

• Hem beyazını,hemde siyahını kullanıyoruz.Mikrofon ve hoparlörü,pili çok başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 50 +25 çek vardı paycell ile kombo yapıp aldım

• barosgoal B kullanıcısına yanıt

N11'de de 200-50 çek ile 229a geliyor.

• 239 TL Hepsiburada

• t2c modelini 4 yıldır kullanıyorum, yağmur çamur demeden çalıştı.

QCY kraldır.

• Yorumlar iyi duruyor sağlık açısından sakıncası var mı bu ürünün. Telefonlardaki sar değeri muhabbeti gibi bir durum. Bu kritere göre bunu alma bin liraya şunu al diyebileceğiniz bir şey söz konusu mu ?

• Teşekkürler. Yorumlarınıza güvenerek 2 adet aldım. İnsallah sorunsuz kullanırız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt

Ben de merak ediyorum bunu.

• Ben eskiden sık kullanıyordum iş görüşme vs için akıllı saat alınca daha az kullanmaya başladım bence müzik konusunda zayıf tabi bütçesindeki ürünler arasında iyi mi kötü mü bilemem...

• Mikrofon kalitesi nasıl acaba. Bende Taotronics SoundLiberty 53 pro var. Karşı tarafa sesim net gitmiyor, kulaklığı çıkarıp konuşmak zorunda kalıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mu yoksa t20 modeli mi daha iyi?

• deepzelan kullanıcısına yanıt

T20 daha iyi 13mm sürücü çapı var ayrıca bluetooth standardı 5.3 fark verip t20 almak daha mantıklı

• sennheiser kullanıcısı olarak, 6-7ay oldu qcy t20 kullanıyordum ses kalitesi ,mikrofon, çekim mesafesi pili fiyatına göre çok iyi, fakat uzun süre kullanımda baş ağrısı yorgunluk hissi veriyor 5.3 yüksek frekanstan kaynaklı muhtemelen, benim gibi kulağı küçük olanları rahatsızda edebilir, qcy t20 şuan kullanmıyorum hediye ettim, slikonlu kulak içi kulaklıkta beni rahatsız ediyor ,

bu arada bu kulaklıgın kullandıgı çipe sahip harici bluetooth aparat buldum kablolu kulaklıklarımı onda kullanmaktayın memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Kablolu kulaklığı aparat ile nasıl kullanıyorsunuz, bende kızıma alacağım nasıl bir şey alsam diye bakıyorum

• qcynin kulaklıklarından en az 5 tane ben ve çevreme aldırmışımdır.

lakin bir kere sorun yaşadığımda garantiyle ilgilenen yer bulamamıştım. bu biraz can sıkmıştı. bu söylediğim 1 sene önce oldu. şuanda ne durumdadır bilemem.

• cnkst kullanıcısına yanıt

qcy t20'yi n11 300/60 kuponu ile 300tl'ye aldım, hala şuanlık kupon bulunmakta, kupon satıcı n11'de fiyatı düşürüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.