Şimdi Ara

245/35/R20 - insignia araç için lastik önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıktaki ölçüler için 4 lastik birden almayı düşünüyorum.

aracın altında 4 yaşında lastikler var. markası bile belli değil, windforce diye bir marka. ne ses ne de yol tutuş olarak çok kötü. kalkışta azıcık gaza fazla dokunsam araba direk çekiş kontrolü devreye sokuyor.

arabayı aldığım adam en ucuz ne varsa tak demiş herhalde lastikçiye.

daha önceki araçlarımın hiçbirinde böyle büyük jant kullanmadım açıkçası, hep 16-17 idi. lastik olarak da continental ve michelin kullanmıştım. CPC5 den oldukça memnundum, michelin ses yalıtımı olarak iyiydi ancak yol tutuşunu çok beğenmemiştim açıkçası.

ancak jantlar büyüdükçe sanırım spor kategoride lastik alınıyor artık. cpc yok mesela bu öçlüde conti sport contactlar var, pirelliler pzero serisine geçiyor vs.

bu ölçülerde deneyimleyip kesinlikle tavsiye ederim dediğiniz lastik var mıdır?

önceliğim yol tutuş ve sessizlik.

istanbulda yaşıyorum bu arada, yol koşulları açısından fikir olsun.

teşekkürler

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    maşallah 4 lastik de 6000 tl ye gelecek gibi

aslında goodyear almayı düşünüyordum ama asymetric serisi iyi mi kötü mü pek yorum bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

maşallah 4 lastik de 6000 tl ye gelecek gibi

aslında goodyear almayı düşünüyordum ama asymetric serisi iyi mi kötü mü pek yorum bulamadım
    40 bin km f1 asymetric 3 kullandım 245-40-19 çok memnundum yol tutuşu ilk 30 bin km çok çok iyiydi. Şu anda çok kesin dönüşlerde bazen esp açıyor ama zorlamazsan yine sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

40 bin km f1 asymetric 3 kullandım 245-40-19 çok memnundum yol tutuşu ilk 30 bin km çok çok iyiydi. Şu anda çok kesin dönüşlerde bazen esp açıyor ama zorlamazsan yine sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    sağolun hocam öneri için, ilk sıraya koyuyorum şu an
  • Michelin Pilot Sport 4S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.