Şimdi Ara

240 küsür binde sattığımız araba 162 bin km den satışta..!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
31.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah korkusu yok şerefsizlerin. Nasıl insanlar bunlar böyle. Bunu şikayet edebileceğimiz bir merciinin de bulunmaması çok garip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Zotac Adam haklı ülkemizde döviz darbesi yedik ve araba fiyatları ve diğer her şey buna benzer arttı, AB de bu araç atıyorum bin euro ise burada 6500 TL bir de sıfır arabaya endeksleyerek satıcılarda ortaya çıktı mı al sana arabanın fiyatı ortaya çıkıyor, bu aracın muadilleri şuan satmak isteyen ortalama 18000 TL fiyat çekmesi lazimki araçta satilsin. Ülkemizde araçlar ne kadar çoğalırsa fiyatlar o kadar geri gelir çünkü arz talep dengesi bu, eğer ülkemizde döviz olayları olmasa ve AB üyesi bir ülke olsak Almanya da bu araç bin euro ediyorsa bizim ülke de 2 3 bin euro ediyor olurdu ama AB üyesi değiliz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Antor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmg02

Terbiyesizlik yapma, bu işlerin milleti ırkı yoktur. Böyle dolandırıcılar her ülkede var, senin gibi milletine sallayanların olduğu gibi.
    Offf sağlam cevap olmuş evet maalesef ülkemizde kötüler olduğu gibi onlar üzerinden milletini kotuleyenlerinde olması çok acı bir durum. Dediğin gibi biz buna kin nefret kusma diyoruz.

• alacak olana yazık gerçekten.siteye yazsan keşke belgeleriyle

• Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Ne zaman satmıştınız

• hocam arkadaşınızdan 240binde alan kişi geri geri giderek km yi 162bine geriletmiş olamaz mı ?
  • Olay gorundugu gibiyse -km'yi satan kisi dusurmusse- ibretlik ceza gerekli. Nerede kanun?

• ilanlara yorum yapılabilse, çoğu dolandırıcılık olayı biter.

• Benimde 190.000 kmde sattığım arabayı 120.000 çekip 10 bin lirada fazlasını istemişlerdi tesadüfen ilanlara bakarken bulmuştum. Uyardım ama çoktan yeni sahibine selam vermiştir bile temiz arabaydı vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ilanlara yorum yapılabilse, çoğu dolandırıcılık olayı biter.
    evet neden yoruma kapatiyorki sahibindeninde isine geliyor boyleleri

cezayi hirisiz barindirdigi icin sahibindene kesilmeli

letgoda biraz gezdim 10 tane dolandiriciya denk geldim ve kesinlikle sisteme bildirmeme ragmen engellemiyorlar

• iyide bu muayanede çıkar ki satan kişinini başı ağrır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

Yanlışınız var. Bu konuda bir çok etken faktör var. 2 yıl önce 60 bine sıfır araç aldığınızı düşünelim. Aracın şimdiki fiyatı 130 bin. Şimdi siz bu aracı satıyorsunuz. Ben 2 yıl bindim diyip 50 bine verecek misin ? Verseniz aynı aracın sıfırını kaça alacaksınız? İkinci elin değerini sıfırının satışı belirler. Yani dolar altın bist bunu doğrudan direkt olarak etkiler. Aslında çok basit bir matematik. Değil mi.

Alıntıları Göster
    Ekonominin E'sini bile anlatmanın zor olduğu kişilerle boşuna konuşmayın hocam. Yarın kendisi aracını satacak olsa o da sizin tarif ettiğiniz gibi fiyat belirleyecek.
    Bir de orta doğu mantığı demiş. Biz zaten orta doğu ülkeyiz. Ülkenin bile ortasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi var bunu farketmedi mi bu arkadaş acaba?

• muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Oturduğum sitede 4 ay önce 93 model 65bin km de golf satıldı. Hemde 40bin TL ye. Sahibi senede sadece 2 ay İstanbula geliyor km ondan o şekilde. Orjinal.

• Vay arkadaş kime nasıl güvenicez!

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

22 yaşında arabanın bu km olmasını bekleyen müşteriler olursa ilanları da böyle hazırlarlar.
    19 yaşında 17bin km Mercedes’ten selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eko33

Zaten bu arabanın yılda 8000 yaptıgına inanıp alan km fetişistlerine müstehak diyorum içimden
    2016 Şubat'ta 0 km Auris aldım şuan KKTC'de öğrenciyim aracım kapalı otoparkta duruyor ve şuan 7000 km de 2.5sene oldu.Ayrıca bir arkadaşımın E46 M3 ü var 2005 model 3200 km de şuan.Oluyor yani takmamak lazım

• bizimde başımıza geldi hocam 2011'de 10 bin tlye sattiğimiz 2001 clio hb rxt 280 binde, 2 ay sonra 4 yeni lastik, boyalı 90 binde 19 bin tlye aynı plakayla galeride karşımıza çıkmıştı
  • Teknolojinin tüm nimetlerinin kullanıldığı şu günlerde, bu km düşürme işine bir çözüm bulunamaması hep aklımı kurcalamistir. Firmalar da bu işin içinde sanırım.

Gunahina ise hiç girmiyorum ve Allah'a havale ediyorum.

• Yaşasın Adam ilanı kaldırmış.dayanamamış

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.