Şimdi Ara

240 küsür binde sattığımız araba 162 bin km den satışta..!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
31.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ataince

Ben de bornovada yaşıyorum. Alıcı gibi davranıp araç başında 20-21 teklif adamı ümitlendirsem mi acaba? 😂
    Cek ile odeyecegim deyip yanasin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda ifsa ederek bir yere varamazsınız dostum.. Aracin eski sahibi gider emniyete bu durumu anlatir ispatlar ve bu seref yoksunu adilerde gerekli cezayi alır insallah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240 küsür binde sattığımız araba 162 bin km den satışta..!!!

Herifin resmi bu

• Dün arkadaşla oturup biraz araştırdılk. Biz sattıktan sonra araba 3-4 el değiştirmiş. Bu düşürme olayını kim yaptı acaba? Bu satıcıya durumu anlatmak gerekir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz satmadan önce km yi gösterecek bir resim veya belgeniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

22 yaşında arabanın bu km olmasını bekleyen müşteriler olursa ilanları da böyle hazırlarlar.
    Bizde 2000 model Megane var. 90 binde sıfır aldık bizimkiler emeklilikten sonra az kullanır olurdular. Demek ki yaşı büyük km düşük araçlar da var hocam

• 1999 model avensis aracım var km 430 bin civarında
    20 yaşında araba senede 15 bin yapsa 300000 km den aşağı olmaz tanıdık bildik olmadıkça km düşük araçlara yanaşmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Değeri artmıyor ki. Dolar olarak bakın fiyata. TL bakkal dan ekmek aldığımız, çaycıya verdiğimiz değersiz bir para birimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

22 yaşında arabanın bu km olmasını bekleyen müşteriler olursa ilanları da böyle hazırlarlar.
    2000 model 60000km civarı 19 europa biliyorum.

Amcamın araç, sıfır aldı kullanmıyor gibi.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Herkes seni eleştirmiş ama ben destek olmak için yazıyorum. Belli ki yanlış ifade etmişsin. Araç alırken sadece km bakan tipler yüzünden yalancı satıcılar da onlara istedikleri km'de araç satıyor. Aracın genel kondisyonuna bakmadan, motoru, şanzımanı nedir, bakım geçmişi nasıldır bakmadan sadece km ve boya takıntısı ile araç arayanlar için var bu gibi yalancı satıcılar. Yani km düşürme işini sürekli az km'li ve boyasız ama belki de motoru yağ yakan, şanzımanı patlamak üzere olan, alt takımdan bin türlü ses gelen araç arayan kişiler tetikliyor. Biz bu takıntıdan vaz geçince, 20 yaşındaki araçlardan 200 binde ve bakımlı olan ile 150 binde ve bakımsız olan arasından bakımlı olanı seçince km düşürme işi de bitecek.
  • Üzülerek söylüyorum ki bizim Türk milleti kadar haram kazanç için kendini bu kadar kasan insan bu kadar yoktur. Yazıktır. Günahtır. Ahlaksızlıktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim komsuda golf 2 var 0 almis 50 binde araba ilk sahibi :) tertemiz araba goren sasiriyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werneke

Yanlış anlaşılmasın ama 97 model araba 162bin km de olsa ne olur 240bin km olsa ne olur
    İşin sahtekarlık kısmı başka tabi
    %50, yarı yarıya fark var. Az sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Material-Engineer

Dün arkadaşla oturup biraz araştırdılk. Biz sattıktan sonra araba 3-4 el değiştirmiş. Bu düşürme olayını kim yaptı acaba? Bu satıcıya durumu anlatmak gerekir mi?
    corsa b'lerin km'lerini düşürmek çok kolaydır. Bunu sen bile yapabilirsin. Rakamlar mekanik sayaçlı olduğu için kadranı söküp ellerinle istediğin km'ye ayarlayabilirsin. zamanında 1998 model Corsa'mın kadran lambası yanmıyordu. onu elektrikçide değiştirirken farketmiştim. ama tabi ben km'ye ellememiştim.
  • Arabalardan hiç anlamam o yüzden soruyorum. Bu aracı mesela ekspere soksak gerçek km iş çıkmaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

Arabalardan hiç anlamam o yüzden soruyorum. Bu aracı mesela ekspere soksak gerçek km iş çıkmaz mı ?
    Muayenelerden çıkabilir ya da servis kayıtlarından. Exper net km bilgisi veremez. 160bin ile 200bin arasındaki farkı söyleyebilecek exper yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yanlışınız var. Bu konuda bir çok etken faktör var. 2 yıl önce 60 bine sıfır araç aldığınızı düşünelim. Aracın şimdiki fiyatı 130 bin. Şimdi siz bu aracı satıyorsunuz. Ben 2 yıl bindim diyip 50 bine verecek misin ? Verseniz aynı aracın sıfırını kaça alacaksınız? İkinci elin değerini sıfırının satışı belirler. Yani dolar altın bist bunu doğrudan direkt olarak etkiler. Aslında çok basit bir matematik. Değil mi.
  • Sözde hepimiz müslümanız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.