Şimdi Ara

240 GB HYPERX 3K SSD LER. SIFIR ÜRÜNLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KINGSTON HYPERX 3K 240 GB 2.5" SATA3 SSD 555/510 Ssd

VATAN BİLGİSAYAR RAKAMI 424 LİRADIR

ELİMDE 5 ADET OLUP TANESİNİ 350 LİRADAN VERECEĞİM.

ÜRÜNLERİN HEPSİ SIFIR OLUP KUTUSU HİÇ AÇILMAMIŞTIR. GARANTİ BELGELERİ İÇERİSİNDEDİR.

ÜRÜNLER 240 GB LIKTIR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• pm atmıştım , okumuşsunuz , nezaketen bir cevap yazsaydınız güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veterozer

pm atmıştım , okumuşsunuz , nezaketen bir cevap yazsaydınız güzel olurdu

hocam takas düşünsem takas yazarım değilmi. Nezaketle alakası yok. Sizede günde 1000 adet saçma sapan teklif gelse sizde artık nezaketi bırakı cevap vermemeye başlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1906nedir

quote:

hocam takas düşünsem takas yazarım değilmi. Nezaketle alakası yok. Sizede günde 1000 adet saçma sapan teklif gelse sizde artık nezaketi bırakı cevap vermemeye başlarsınız.

1000 tane saçma sapan teklif geldiğini düşünmüyorum. Abartı. İlana takas düşünmüyorum yazmanız gerekir bence. Zaten bu uslubla konuşan birinden çok ucuz olsa bile herhangi bi ürün satın almam.

Hayırlı satışlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1906nedir

quote:

1000 tane saçma sapan teklif geldiğini düşünmüyorum. Abartı. İlana takas düşünmüyorum yazmanız gerekir bence. Zaten bu uslubla konuşan birinden çok ucuz olsa bile herhangi bi ürün satın almam.

Hayırlı satışlar

arkadaş sana yalvaranmı var al diye. para senin mal benim. takas düşünmüyorum diye yazma zorunlluğum yok. teklifini yaparsın cevap gelirse yada bana uyduysa zaten karşılığını alırsın. tek tek saçma sapan msg atan binlerce kişiye cevap vermek zorunda değilim. Ha bu arada bin değil yüz diyelim sizin tabirinizle.

• Uzun zamandır takipteyim farklı fiyatlarla farklı 2 ilan var aynı ürünler icin ve bana pahalı fiyattan hesap yaptınız ? Allahtan almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmacix

Uzun zamandır takipteyim farklı fiyatlarla farklı 2 ilan var aynı ürünler icin ve bana pahalı fiyattan hesap yaptınız ? Allahtan almadım

fiyatlar alışımıza gore degisiyor. su anki parti 8 adet tanesi 300 liradan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.