Şimdi Ara

24 yaşında 15 yaşındaki velet gibi gözüküyorum. kurtulmak için ne yapabilirim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
1
Favori
4.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tarz konulari kendinizi rahatlatmak icin aciyorsunuz orasi kesin de
    Tipin iyi kucuk gostermekte iyidir.Bazi seylere kafani cok takmissin ilk milk diye bosver bunlari elindeki firsatlari degerlendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kader değil bu tamamen anne karnından itibaren hormonal gelişim çocukkenki gelişim vs vs. Konu sahibini sonuna kadar anlıyorum.

2018 deyken 23 yaşındaydım ve sigara almak için benzinliğe gittiğimde kimlik sormalarını geçtim bana direk "18 yaşından küçüklere satmıyoruz" demeleri oldu. O an şak diye ehliyeti yapıştırdım kadının surat pancar gibi kızardı.

İnanın çok kötü bişey hocam. Hiçbir yerde adam yerine ciddiyete konulmuyorsunuz. Bide sesiniz kalın mı değil eyvah eyvah daha beter. Staj yaptığım hotelde benden 1 yaş büyük bi çalışan kadın vardı yanyana durduğumuzda abla kardeş gibi gözüküyorduk nerdeyse ben yaşımı söylemeden kıza abla desem hiç yabancılık çekmeyecekti. Yaşım 23 diyince gözleri fal taşı gibi açıldı

Bu yüzden böyle şeyler ciddiye alınmalı ve elimde maddi imkan olsa dışardan testesteron ve büyüme hormonu almak isterdim ikna ettiğim bi hekim tarafından. Bu işlerde doktoruda kafalamak ve ikna etmek lazım.

ERKEK GİBİ GÖZÜKMÜYORSUNUZ KISACA BİLDİĞİNİZ ÇOCUK GİBİSİNİZ. Afedersiniz bunu söylemek zorundayım 95 li olduğum halde 2003 lü bi kızla tanıştım konuştum ve 2000 li olduğumu söyledim arkadaşları dahil çevresi hepsi inandı. Kızla el ele yanyana gözüksem flört etsem "ayy ne kadar uyumlu bi çift ne kadar yakışıyolar" derler abartmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 7 Ekim 2021; 2:50:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

bi tedavi uyguladınız mı peki sonuç olarak? konuda biri minoxidil demiş ama o sanırsam uyguladığın sürece işe yarıyormuş. bırakınca bitiyormuş etkisi. :/ spor vs. haricinde öneriniz var mı?

• bdeniz1997 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne tedavisi ben böyle sorunlarımı anneme babama bahsedince "dışarda sen küçük gösteren görmemişsin elin ayağın tutuyor daha ne istiyorsun" dediler senelerce. E yaş 26 oldu okul bitti sigorta yok muayenede olamıyorum devlet hastanesinde. Tedavi falan ilaç hikaye oldu benim için yani.

Ben çalışan paralı biri olsaydım kendim tedavi başlatırdım.

Sonuç: 19-20 yaşındayken beri hissettiğim şey neyse 26 oldum halen böyle hissediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boy kilo kaç ?

• bu suratla nasıl manita yapamıyorsun baby face moda değil mi yav?

çok sakalı olanı da ben baby face seviyorum diye reddediyor kızlar (başıma çok geldi zamanında :D)

reddetmek isteyen elbet reddeder. kimi baby face sever kimi sakallı. sevecek birini bulman lazım. o da olur tipin iyi çünkü. çok da küçük göstermiyorsun giyim vs etkili olabilir bilemedim.

Hayır eczaneden gidip istediğin gibi alabilirsin hatta bazı eczaneler 3al2öde kampanyası yapıyor.

Faceappten sakalı haline bakarsan, yaşın ı gösteriyorsun bence

24 yaşında 15 yaşındaki velet gibi gözüküyorum. kurtulmak için ne yapabilirim.
    24 yaşında 15 yaşındaki velet gibi gözüküyorum. kurtulmak için ne yapabilirim.

• Avanguardia kullanıcısına yanıt

Gözlerim çıksaydı da görmeseydim şu fotoları. Bunlar ne yaw. Hahaahah.

O ilaç da ayrıyetten kullanmayı bıraktığında etkisi kayboluyor diyorlar öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdeniz1997 -- 8 Ekim 2021; 9:51:50 >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Devlete hangi bölüme gitmem lazım bunun için olabiliyosak ben bi muayene olayım.

• olishernandez kullanıcısına yanıt

178. 62

• Bende aynı senın gibiyim hatta geçen arabayı muayeneye götürdüm orada orman çocuğunun biri geldi " sen öğrenciye benziyorsun " felan dedi, dedim ne öğrencisi onu nereden çıkardın 28 yaşındayım dedim.Hiç göstermiyorsun felan dedi, bende seni ilgilendirmez diyecektim ama şimdi muayeneden geçirmez arabayı gıcıklık yapar diye bir şey diyemedim.Beni acayip sinir etmişti o gün ağzını yüzünü silkesim gelmişti.Aslında ben kafaya takmıyorum ama birisi gelip böyle salça olunca çok canımı sıkıyor.

• ben koronada dışarı çıkanların kimliğine bakan polise sövüyodum az kalsın bi kere. çocuğa benziyon diyince sen de or. dedim durdum orda :(

O saçlar için kullandığımda öyle, sakallarda dökülme sıkıntısı olmadığından kökler güçlendikten sonra (en az 6ay-1yıl) dökülme gibi bi durum olmaz

hormon kontrolünden geç

spora başlayıp 72-75 kiloya kadar kas koyarak çık

sakal ekimi yaptır

saçlara da bi el attır saçlar çocuk gibi duruyor. düzgün bir berberde şekilli kessinler

paran varsa yanaklara dolgu ve kaş şekillendirmesi de yaptırabilirsin. kaşlar daha gür olursa bakışın sertleşir, en azından çocuksu ifade kaybolur

bunları yaptıktan sonra yaşını göstereceksin 24 yaşında 15 yaşındaki velet gibi gözüküyorum. kurtulmak için ne yapabilirim. 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.