Şimdi Ara

24 saat döviz al sat yapabileceğimiz banka veya site var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
2
Favori
43.582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 24 saat döviz al sat yapabileceğimiz banka veya site var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4775 Mesaj
    Aradim taradim bir turlu bulamadim ,arkadaslar amacım sadece dolar ve altın üstünden alım satım yapmak gece saatleri dahil.Bitcoin siteleri gibi nasıl her saat bozdurup alabiliyorsak aynısını yapmak istiyorum

20bin lira civarı altın var elimde bir türlü al sat yapamadım ,ziraat denedim saat 6dan sonra makas aralığı 2 dolara çıkıyor :d
    forex birine üye oldum,daha üye oldum yani giriş bile yapmadım 10 kere aradılar,şu gün sizi arayalım eğitim verelim bilmem ne ,arkadaşım ben istemiyorum kaldıraç falan ben temiz temiz altın alıp satmak istiyorum diyorum halen diyor demo hesap kaldıraç bilmem ne.

Bana her an paramı çekebileceğim, güvenilir saçma sapan kesintiler yapmayan paramıza çökmeye çalışmayacak ,24 saat alış satış yapabileceğim bir yer lazım.Altından dolara,dolardan altına geçiş yapacağım ,ufak ufak yapıyorum şuan ama ben 10 tl kazanıyorsam banka 50 kazanıyor makas aralığı çok.

Bu söylediğim işlemle ilgili tecrübesi olanlar da varsa yardımcı olursa sevinirim,hevesim var yapmaya ,faizle işim olmaz ,olmayan parayla da yok kaldıraçmış yok riskmiş işim olmaz.Kendim takibimi yaparım dolar düşer dolara geçerim altın düşer altına geçerim aradığım olay bu,yapılınca yapılıyor gerçekten ama bir tane elle tutulur site veya banka bulamadım.

|
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    kuveyttürk ile yapabilirsin makas dar
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bankalardan 24 saat alım satım yapabilirsin bankaların internet sitelerine bak makas aralığı en az olanla çalış ama çok bir şey bekleme döviz sürekli dalgalandığı için bütün bankaların makas aralığı fazladır.
    |
    |
    TFX'te var hem de oldukça az makaslarla... Lakin 1500 birim döviz yani diğer bir ifadeyle 1500 dolar euro sterlin sınırı getirildi. Bir de volatilite yani dalgalanmanın çok olduğu zamanlar sistemleri çökebiliyor. Belki de bu yoğunluğu azaltmak için 1500 birim sınırı getirmiş olabilirler... Bilgi için: https://www.kredifaizbanka.com/doviz-makas-araligi-en-az-olan-banka/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 24 Eylül 2018; 23:40:41 >
    |
    |

ancak gozume carpan su siralar dolar cumaya kadar artiyor cuma max pztesi tekrar artiyor veya tam tersi oluyor

ben ons alip satmak istiyordum tl bulasmadan ama trde mumkin gozukmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türk bankalarında yapıyorum ufaktan altın al sat şeklinde,forexi deneyeyim dedim baştan rengini belli ettiler,bir numarayla deneme kaydı yaptım engellediğim halde bu güne kadar 45 50 çağrı bırakmışlar ısrarla arıyorlar engellediğim halde. İşim olmaz.
    |
    |
    jumo43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tfx demo kullandım hemen aradılar. Genelde öyleler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 5 Şubat 2019; 12:7:25 >
    |
    |

|
    |
    Konuyu hortlatayım. P2P diyorum. 24 saat sıkıntı varsa bile kazığı çakar. Istanbul da durum çok kötü değil güzel ofisler bulunabiliyor. lakin yurtdışına çıkınca özellikle turistik şehirlerde inanılmaz kazıkçılar var %25 lere varan kayıp yaşanabilir. bu aralar ben online uygulamaları kullanıyorum. Direk döviz satmak isteyen diğer turist veya hediye dükkanları ile uygulama üzerinden yazışıp anlaşıp buluşup alım satım yyapabiliyorsunuz. Özellikle "Winngie" exchange and transfer money mobil uygulaması favorim. daha önce paysend vb uygulamalara da baktım ama onlar da bu özellik tam olarak bu Winngie ile direk almak veya satmak istediğiniz döviz cinsini ve tutarı girip ara dediğinizde harita açılıp çevrenizde alım satım yapmak isteyenleri haritadan görebilyyor mesaj atabiliyorsun. ben sevdim ama yaygınlaşması lazım. paylaşim dedim.
    |
    |
    24 saat mesaı dısı felan en iyi banka yöntem al sat yapmak nasıl yapılır?
    |
    |
    Suan tam al sat zamani ons acayip dalgalaniyor malesef izlemekten baska birsey yapamadik tfx cart curt beni rahatsiz edecek sistem istemiyorum ac gibi surekli aramasina gerek yok ben kendim takibini yapar kararimi veririm onlarin tavsiyesine ihtiyacim yok malesef boyle bir sistem de yok trde en iyisi gram altin kestirip almak

|
    |
1
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.