Şimdi Ara

24 Kasım Öğretmenler Günü İndirimleri 2022

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
11
Favori
38.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü İndirimleri 2022

1- Antalya Aquarium'a giriş 18-27 Kasımda ÜCRETSİZ!
    Link: http://www.antalyaaquarium.com/Tr/OgretmenlerGunu

2- İstanbul Akvaryum öğretmenlere ücretsiz (Florya, İstanbul)
    24 - 27 Kasım tarihleri arasında tam 4 gün boyunca İstanbul Akvaryum tüm öğretmenlere ücretsiz giriş hakkı sağlıyor. Tüm öğretmenler 24-27 Kasım'da Akvaryum'u ücretsiz ziyaret edebilir, Yanında gelen kişilere ise indirimli giriş biletlerimizden yararlanabilecektir.

3- YHT %50 indirim: Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından alınan ilgiye göre, TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü 2016'dan beri sürdürdüğü "Öğretmenler Günü Kampanyası"nı bu yıl da uygulamaya koyacak. Bu kapsamda 24-30 Kasım'da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda, Bakanlıkça onaylanan özel okullarda ve yüksek eğitim kurumlarında görevli öğretmenler, YHT ve ana hat trenlerini yüzde 50 indirimli kullanabilecek.

Kampanya sürecinde öğretmenlerin, biletlerini satın aldıktan sonra biniş noktalarında öğretmen kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

4- PTT Kargo'da yüzde 24 indirim: PTT AŞ tarafından da Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen kampanya kapsamında, PTT'nin yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu ücretlerinde 24 Kasım'da yüzde 24 indirim yapılacak. İndirimden faydalanmak isteyen öğretmenlerin, kargo gönderimi sırasında öğretmen kimlik kartını ibraz etmeleri yeterli olacak.

5-Istanbul da tüm öğretmenlere 24 kasımda ulaşım ücretsiz(İBB)

---------------------------------------------------------
    Banka, avm vb yerlerin öğretmenler günü indirimi adı altında paylaştığı, aslında standart dönemlerde de uygulanan kampanyalarını listeye eklemedim.

Fırsat gördüğünüzde mesaj atarsanız ilk mesaja ekleyeceğim.

Ricam, bu başlıkta indirim/kampanya hariç yorum yapmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 22 Kasım 2022; 19:44:25 >

• boş beleş seyler her yıl kayda deger bir şey olmaz

• Teşekkürler hocam. 1 yıldır işe gitmiyorduk, bu fırsat da ilaç gibi geldi.

• Sigortam nette ogretmenlere ve yakınlarına trafik sigortasında 50 TL indirim var. Ben her sene yararlanıyorum. İndirimle 415 TL'ye geldi trafik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altan0348 A kullanıcısına yanıt

listeye ekledim hocam. teşekkürler.

• takip

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.