Şimdi Ara

24' ips 4k profesyonel monitör - philips 241P6VPJKEB (2300tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
6
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 24" ips 4k profesyonel monitör - philips 241P6VPJKEB (2300tl)
    24" ips 4k monitörümü satıyorum. Profesyonel bir monitör zaten özelliklerine bakarsınız, kullanım olarak da titiz biri sayılırım cihaz kozmetik olarak da çok temiz durumda.

Şu an ucuzluk sitelerinde gördüğüm en düşük fiyatı 4744tl.

Tüm ekran siyaken ince hafif bir ses geliyor, normal kullanımda karşılaşmadığım için beni rahatsız etmedi. Sonradan genel birşey olduğunu öğrendim, bu modellerde hep var, başka monitörlerde de olabiliyormuş.

Pivot özelliği var, ben zaten o yüzden almıştım kod yazarken güzel olur diye ama web ve döküman okumada da çok güzel oluyor.

Webcam ve mikrofonu var. Ekran altında sensörü var, ekran karşısında olmayınca güç moduna alma gibi özellikleri var. Işık sensörü var. Tabi kapatılabiliyor bu özellikler isterseniz.

MHL özelliği var.
    https://www.youtube.com/watch?v=SFu8qAD81yc

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Satılmadıysa almak isterim

• Kardeşim çöktü. Şu an mutlu mesut kullanıyor, satmayacağım muhtemelen, sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elix -- 29 Temmuz 2022; 6:43:44 >
  • elix kullanıcısına yanıt

Hocam oyun için 24 inç mi yoksa 28 inç mi almalıyım uzun süre 20 inç kullandım tavsiyenizi bekliyorum. Teşekkürler.

• LeonGS35 kullanıcısına yanıt
    FPS oyunlari cs valorant warzone ağırlıklı ise 24
    Diğer oyunlar için 27 inc en ideal boy

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ScHooT_ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim Single Player oyunlar için 24 iyi olmaz mı hocom? Karşılaştırma videolarına baktım 27 gözüme baya büyük gözüktü.

• Büyük ekran atmosfere daha iyi sokar, küçük ekranda görüntü alanına daha iyi hakim olursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.