Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Ince'nin Aksener'den daha çok güneydoğu oyu alacağını düşünürsek Akşener ile Ince'den hangisi 2. tura kalırsa çok farketmez.

Kılıçdaroğlu'nun aday olmaması'nın sebebi yalnızca beklenti zayıflığı değil. Maalesef çirkin bir propaganda ile yani mezhep üzerinden siyaset ile de karşılaşacak.

Ilk turda oyum Ince'ye, 2. turda hangisi çıkarsa ona.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsızım...
  • Bu anketin türkiye gerçeğini yansıtması mümkün değil

• Redunay kullanıcısına yanıt
    ''DH Seçim Anketi'' yazıyor zaten beklentiniz neydi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnlyJ

Sen ilk önce kendin adam ol , daha sonra milleti eleştirirsin yıkık herif
    Söylediklerim zoruna gitti galiba. Yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

hahahah adamlar partisine başkan seçmiyor sen gelmişsin ülkenin başına geçireceksin :) çok komiksin yeminle :) Seçimde olacak şudur ikinci tura kalınır akşener erdoğan kapışır olacak budur ince yi minceyi geçin boş kalabalık olsun diye yapılmış bir adaydır o bunu göremiyorsanız oy kullanmayın.

Alıntıları Göster
    Eğer CHP'liler kafayı kullanır Akşener'e verirse öyle olur ama yine de kendi adaylarına verirlerse 2. tura Muharrem İnce kalır ve sağcı kesimden oy alamaz, meydan yine Tayyibe kalır.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    İttifak boşuna mı yapıldı. Millet ittifakın farkındadır. İkinci turda ona göre oy kullanacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

başkanlık seçimi ve parti seçimi aynı anda yapılacak
    başkanlık seçiminde ilk oylamada hiçbir aday %50'yi geçemezse 2 hafta sonra en iyi 2 aday tekrar oylanacak
    partiler ittifak yaptığında mesela %3+%8 aldı iki parti.%11 ile meclise ikisi de girebiliyor
    Bu durumda mecliste kesinlikle saadet ve iyi partili vekiller de mi olacak?

• dephyr kullanıcısına yanıt

bu dediğine kendin inandın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anime

İkinci tura İnce ile Akşener kalıyormuş bir de

Sokakları hayal edemiyorum vallahi.
    çok güzel ama ütopik ve imkansız bir ihtimal. çünkü ikisi de çoğunlukla aynı kesime hitap ediyor. 2. tura kalacak adaylardan birisi bence %95 rte olur
  • Akplilerin veya erdoğancıların bu forumda hiç ağırlığı yok.anketten de anlayabilirsiniz.Sürekli konu açıp pislik kusanlar sadece troll.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • heidinindedesi kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir kafa neyle besleniyon sen maaşı düşük olanı aşalama, senin gibi düşünmeyene hakaret .sen şimdi kendini bilinçli akıllı bir insan mı sanıyorsun la bi aynaya bak önce kendini sorgula?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    ,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 22 Haziran 2018; 13:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReNeS55

Bu nasıl bir kafa neyle besleniyon sen maaşı düşük olanı aşalama, senin gibi düşünmeyene hakaret .sen şimdi kendini bilinçli akıllı bir insan mı sanıyorsun la bi aynaya bak önce kendini sorgula?
    sen de ilkokulu tekrar oku o zaman ben burada asgari ücretlileri aşağılamadım. asgari ücretliler içerisindeki bir kesimi hedef aldım bunun sebebi de asgari ücretli olmaları değil çomar olmaları. ama bak sen de farkındasın 1600 tlye 10 saat çalışmanın şükredilecek bir şey olmadığının
  • İlk oyum İnce'ye. 2.turda kim kalırsa ona millet ittifakından.

• quote:

Orijinalden alıntı: harabesin

,,,,,,,,,,,,,,,,
    İnşallah öyledir.
  • Cumhur ittifakı oy çalamazsa 24 haziranda good bye. Sandıklara sahip çıkın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

meral ekşener ile muharrem ince kapışırlar rteyi rakip görmüyorum
    16 yıldır aklınızı alıyor lan adam rakip görmüyorum diyorsun klasik kendini üstün gören isyankar çilekeş cahil cüheyla insan seni. Sırf senin gibi rakibini küçük gören insanlar yüzünden anti chp li bir blok ülkede hahaha kaymak sürmeye devam et.
  • Yalan yok kararsızım ama iyi parti iyidir diyerek, meral hanıma vermeyi düşünüyorum bir süredir.

• heidinindedesi kullanıcısına yanıt
    Asgari ücretliye demedim yok ötekine demedim yok berikine demedim kelime oyununa gerek yok kemikli ol biraz,insanları ötekileştirerek bir yere varamazsın.Ne kadar kazandığın değil hakederek kazandığın önemli ister 1600 olsun ister 16000

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.