Şimdi Ara

24' FULL HD Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 yıldır kullandığım sıfırından hiçbir farkı olmayan, kutulu faturalı garantili ÖLÜ PİKSEL bulunmayan Benq G2400WA monitörümü satıyorum.

Ürün 24" 16:10 formatında ve 1920*1200 çözünürlüktedir. Oyunlar ve filmlerde bugüne kadar en ufak sorun yaşamadım. Ürün de DVI yoktur D-SUB bağlantı şekline sahiptir. Kullandığım dvi lı monitörlerden en azından ben hiçbir farkını göremedim. Ürünle beraber 30 tlye aldığım D-SUB to DVI kabloyu da vereceğim. Böylece herhangibir dönüştürücü aparata gerek kalmadan bilgisayara bağlanabilirsiniz.

Ürün için istediğim FİYAT: 350 TL

Takas ve indirim sözkonusu değildir.

http://www.sanalmarketim.com/urun/68a10154ea1d827adaa06df8d5bbe5c9/BENQ-G2400WA-24

Ankara'da oturan arkadaşlar görüp inceleyerek satın alabilirler.

24' FULL HD Monitör

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• şu bendeki pilipsi satsam hemen alcam bu monıtoru valla.ama benım monıtoru alan yok abi yaw.

hayırlı satışlar kenan abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz_vga -- 11 Nisan 2009; 1:33:13 >
  • eyvallah sağol cengiz senin anakartla takas edelim istersen işlemcim yok ama karşılıklı bakarız birbirimize
  • ah şunda dvi olsa, o zaman da ben alcam da işte:) 22yi sattım kaldım açıkta 15" crt ile gözüm ağrımaya başladı =( tam da ders çalışacaktım slaytlar var bir sürü
  • selam al alma önemli değil ama inan dvi çok abartılıyor bu benim en azından 7 ya da 8. lcd monitörüm. geneli dvilı idi. ben fark anlamadım belki de sorun bendedir ona birşey diyemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeFeD

selam al alma önemli değil ama inan dvi çok abartılıyor bu benim en azından 7 ya da 8. lcd monitörüm. geneli dvilı idi. ben fark anlamadım belki de sorun bendedir ona birşey diyemem

24 ve yuakrısında dvı pek işe yaramıyor.ekran akrtı çok iyi olmadığı sürece.benq un goruntus kalıtesı zaten kapatıyor dvı goruntusu kalıtesını.

ah be kenan abi evde monıtor olmasa hemen takaslardık anakart ıle monıtoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz_vga -- 11 Nisan 2009; 1:58:57 >
  • ben senin anakartı çerçeveletip duvara asarım 1000 tllik anakart kullanılır mı ya
  • quote:

selam al alma önemli değil ama inan dvi çok abartılıyor bu benim en azından 7 ya da 8. lcd monitörüm. geneli dvilı idi. ben fark anlamadım belki de sorun bendedir ona birşey diyemem

Doğrudur abi, halihazırda acer var bir tane istesem gönderilecek de 26" e para biriktireyim diye bekliyorum. 24" i kullanan şu an bir abim de fark göremediğinden bahsediyor, biraz da bahane galiba bu analog olayı:) bir de satarken işte gördüğün gibi dvi olmayınca, ooo 22 den büyük monitörde dvi yoksa sakın almayın muhabbetleri forumda çok döndüğü için yanaşmak istemiyorum ben yine filan falan:) çünkü uzun süre bir bilgisayar bileşeni kullanamıyorum batıyor

• zaten trabzona göndermekte maliyetli olur. acerda iyi monitör ama arada da 2.5 cm var film seyrederken bu ciddi avantajdır. o bahsettiğin batma sorunu sanırım bu forumdaki çoğu insanda var
  • quote:

zaten trabzona göndermekte maliyetli olur. acerda iyi monitör ama arada da 2.5 cm var film seyrederken bu ciddi avantajdır. o bahsettiğin batma sorunu sanırım bu forumdaki çoğu insanda var

Tabi kargo ödemeyeceğimi bildiğin için kargo masrafını da araya sokuşturmuşsun aslında ptt ile uygun gelir de bunun için 2253BW mi sattığıma değmez inancındayım hâla :) Çengiz monitörü ballandırıp durma lütfen, Mardinden N73 al bana ucuz

• Ben genelde bir monitörün görüntüsüne bakar bakmaz tahmin edebiliyorum dvi mı analog mu olduğunu :S Arada yanlış oluyor tabi ama çoğu tutuyor , bence anlaşılır derecede bir fark var ve kesinlikle dvi dan yanayım ;). Dvi'ın en büyük farkı küçük yazılardan anlaşılır benim farkettiğim kadarıyla. Oyunlardada sanki biraz daha canlı daha çekici duruyor :D ama analog belli ediyor kendini 20"+ larda her zaman. Ama monitör çok iyi zaten şaşırdım fiyatı görünce ilk başta 22" üzeri monitörlerde dvi sız bi taneye pek sık denk gelinmiyor =)
  • quote:

Arkadaşım Dvi ile D-sub arasında gözle görülür bir fark yoktur. O farkı sadece compozit veya hdmi de görebilirsin. ilgilenen arkadaşların bilgilerine:) hayırlı satışlar...
  • teşekkür ederim dediğim gibi ben fark anlayamıyorum ama iddiam yok fark yoktur diye.

quote:

Orjinalden alıntı: dj_hakan_ankara

quote:

Arkadaşım Dvi ile D-sub arasında gözle görülür bir fark yoktur. O farkı sadece compozit veya hdmi de görebilirsin. ilgilenen arkadaşların bilgilerine:) hayırlı satışlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.