Şimdi Ara

24 Aralık'a kadar her gün 4 full program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 Mevsimlik yazılım kampanyaları başladı. Advent takvimleri, 24 Aralık'a kadar her gün çeşitli ücretsiz full yazılımlar verecek.
    İlk günden Advanced SystemCare 10 aldım, başta vpn ve antivürüs yazılımı için pusudayım, 2017 yılını da ücretsiz full yazılımlar ile geçirmeyi düşünüyorum. Hergün kontrol etmekte yarar var, elbet birgün işinize yarar yazılım denk gelir.

CHIP
    DownloadMix
    heise
    PC-WELT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 3 Aralık 2016; 11:47:54 >

• nasıl indirileceğini anlamadım. almanca sanırım site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

nasıl indirileceğini anlamadım. almanca sanırım site.

Hocam rakamlara tıklıyorsunuz, linkler geliyor yada sizden e mail girmenizi istiyor. Bugun 5. günde (5 aralık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 5 Aralık 2016; 10:33:29 >
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    Tıkladım gelmedi. Bir daha deneyeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almanca aga bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler gerçekten işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Teşekkürler gerçekten işime yaradı

Ben Total virüs koruması ve Driver güncelleme programı aldım, geriye vpn kaldı, onuda vermişlerdi ama pek güvelmez bi firmaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

quote:

Ben Total virüs koruması ve Driver güncelleme programı aldım, geriye vpn kaldı, onuda vermişlerdi ama pek güvelmez bi firmaydı.

virüs programını göremedim hocam hangisinde var acaba ?

Driver programı nasıl hocam kullandınız mı tavsiye eder misiniz daha önce bir kaç tane denedim ama çok kararsızlardı hiç beğenmedim o sebeple. Aramadan önce 50 tane driver güncellenebilir diyor , daha sonra 2 tane güncelleme indirip bitti diyor şeklinde sorunlar yaşadığım için güvenemedim.

Vpn de haklısınız hocam güvenilir bir firma lazım.

Advanced system care en çok işime yaradı şu anda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

quote:

virüs programını göremedim hocam hangisinde var acaba ?

Driver programı nasıl hocam kullandınız mı tavsiye eder misiniz daha önce bir kaç tane denedim ama çok kararsızlardı hiç beğenmedim o sebeple. Aramadan önce 50 tane driver güncellenebilir diyor , daha sonra 2 tane güncelleme indirip bitti diyor şeklinde sorunlar yaşadığım için güvenemedim.

Vpn de haklısınız hocam güvenilir bir firma lazım.

Advanced system care en çok işime yaradı şu anda

Sanırım 1 yada 2 gün önce vermişlerdi. Daha 10 gün bitmesine, yine verirler heralde. :) Drivermax verdiler, iyi bence, format atarsam bakarım yine, 18 tane güncel olmayan sürücü demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 13 Aralık 2016; 16:33:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.