Şimdi Ara

24 adet 100'lü ıslak mendil 78tl (baby turco)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.405
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni doğanlar için önermem ama 1 yaş ve üzeri bence fiyatı baya uygun gözüktü bu markayı sleepy üretiyor ve yorumlarıda İnternette baya başarılı sizlerle paylaşmak istedim.
    Aktif olarak baby turco bebek bezini kullanıyorum sleepy islak mendili stok nedeniyle ben almadim internette yorumları başarılıydı.

24 adet 100'lü ıslak mendil 78tl (baby turco)

https://www.happy.com.tr/baby-turco-islak-havlu-100-lu-x-24-adet

• Parfüm ve kimyasal içeriklerinden dolayı yenidoğana kullanılmaz sleepy yenidoğan alın ek gıdaya geçene kadar onu kullanirsiniz sonrasında buna geçersiniz ilk aylarda sadece pamukla silenlerde var ama çocuk sırtına kadar micinca nasıl pamukla siliyorlar anlamış değilim
  • Kullanan var mı?
  • Trendyol da bir tık daha ucuza geliyordu. Ordan aldım kullandım. Sorun yok. Biraz fazla sulu, kokusu rahatsız etmedi.
  • Şimdi gördüm bkmexprees 15/150 de var. Adet fiyatı 0.03 tl altına geliyor ki ihtiyacı olan kaçırmasın.
  • Yenidoğan için neden önermezsin hocam ben aldım geçen hafta cuma günü henüz gelmedi elime ama korkuttun :)
  • BiBeR10x kullanıcısına yanıt
    Parfüm ve kimyasal içeriklerinden dolayı yenidoğana kullanılmaz sleepy yenidoğan alın ek gıdaya geçene kadar onu kullanirsiniz sonrasında buna geçersiniz ilk aylarda sadece pamukla silenlerde var ama çocuk sırtına kadar micinca nasıl pamukla siliyorlar anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Trendyol da bir tık daha ucuza geliyordu. Ordan aldım kullandım. Sorun yok. Biraz fazla sulu, kokusu rahatsız etmedi.
    monitör silinir mı?
  • ankara gimat gross da da teklisi bu fiyat denemek isteyenler yolu düşerse denemek için alabilir. ben bi tane aldım henüz deneyemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahvelimavi

Parfüm ve kimyasal içeriklerinden dolayı yenidoğana kullanılmaz sleepy yenidoğan alın ek gıdaya geçene kadar onu kullanirsiniz sonrasında buna geçersiniz ilk aylarda sadece pamukla silenlerde var ama çocuk sırtına kadar micinca nasıl pamukla siliyorlar anlamış değilim
    sırtına kadar mıçmak
  • kullanıyorum bu markayı kesinlikle tavsiye etmem.

ıslak mendili cilde iyi gelmedi bizim bebekte.

ama esas bomba bez bez.
    bez varya sokaktan geçiyorsunuz yada markette alışveriş yapıyorsunuz diyelim.
    bedava bile verseler sakın sakın almayın bakın parayla değil bedava verseler almayın o derece.
    çocugun poposu mahvoldu bant bölgeleri komple deri kalktı.
    yalnızca bize mahsus değilmiş şikayetvara baktım başkaları da yaşamış bu problemi.
  • İnce kalitesiz bir mendil .
  • BKM 150/15 ile 2 koli aldım, haber veren arkadasa tesekkurler.
  • BiBeR10x kullanıcısına yanıt
    yenidogan icin saf su olani kullanin.

aslinda en iyisi her defasinda ilik suyla yikamak
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz ürünler ile monitör silinmez iz bırakır.

Biz ilk aylarda normal pamuğu kaynamış soğumuş su ile ıslatıp bir kavanoza doldururup öyle kullanırdık şimdi ıslak mendil kullanıyoruz. Çok şükür Alerji hiç olmadı, ne bez nede ıslak mendilden.
  • Kahvelimavi K kullanıcısına yanıt
    Hocam sesli güldüm Allah uzun ömürler versin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahvelimavi

Yeni Doğanlar 3/4 ay zaten bez sırtına kadar kaplıyor bende sırtına kadar cikacagindan korkmuştum ama bir ikikez dışında hiç çıkma olmadi hep6 ay pamuk kulllandik
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiBeR10x

Yenidoğan için neden önermezsin hocam ben aldım geçen hafta cuma günü henüz gelmedi elime ama korkuttun :)
    Yenidogan için önerim sleepynin Yenidogan ıslak havlusu veya prima islak havlusu ama prima çok pahalı bu baby turco ne kadarda olsa parfüm ve bi çeşit kimyasallar barındırıyor hocam
  • trendyolda cuma kampanyasında 2160 adet (24x90) sleepy 99.99 TL idi (şu anda 112 TL), 100/50 TL kupon satın alarak 55 TL'ye getirdim. yıllık stoğu bu şekilde yaptım. Kupon dönemlerinde stoklamanızı öneririm.

sleepy sensitive tavsiye ederim, diğer çiçek serilerini bir kez aldım, bir daha asla almam.
  • Aynı ıslak mendilin 1 kutusu daha dün yunus markette 3 liraydı, denemek isteyenler az alıp bakabilir ve toplu alımda da arkadasın verdiği linkten daha uyguna geliyor zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.