Şimdi Ara

24-25 Bin TL'ye Kadar HB Manuel Araç Tavsiyelerinizi Bekliyorum. İlk Araç Olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 24 -25 Bin Tlye Kadar Hatcback Mümkünse 150bin Km'yi Geçmemiş, Donanım Çok Olmayıp yüksek modelli(En Az 2005) Sorunsuz binebilecegim Araç Önerilerinizi Bekliyorum.

Düşük Km Dizel mi Yoksa Benzin+Lpg mi Sizce?

Malum Sitedeki İlanlara Baktıkca Kafam Karışıyor.

4 Yıl Önce 16 Bin Tl olan getzler bile 23 binden aşagıya alınmıyor.

Tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri benım için çok önemli.

Samsunda İkamet Ediyorum.

Elimde 24Bin TL gibi 2016 yılında kısıtlı sayılabilecek bir bütçe ile kalakaldım açıkçası:)

Çevrem Bu İşlerle İlgilenen İnsanlarla Dolu Fakat Her Kafadan Bir Ses Çıkıyo ve Hepsi de Aracılık Edip Ceplerine 2-3 Bin TL İndirme Peşinde.

Aşagıda yazdıgım birkaç model var ama araç alım satımında pek tecrübeli değilim

Şimdiden Teşekkur Ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayjayokochaa -- 18 Mart 2016; 15:15:55 >

• megane 2 hb alıcam ben aynı paralara. takipteyim.
  • 2008 dizel getz bulunabilir. Grande punto da olabilir 2006-2007 model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto fiesta clio3 hangi temizse.

• Nissan Almera 1.5 Tekna modeline bakın. 2004-2007 modelleri mevcut. Parasının hakkını fazlasıyla veren araçlardan biridir. Temiz ve bakımlı bir araç alırsanız uzun yıllar sorunsuz binersiniz.

• Yüksek model, abs'li 100.000 km yi geçmemiş bir sürü getz bulabilirsiniz. Ama evet piyasa çok yüksek 2013 martta 20.000 tl ye aldığım getzi, 2015 mayısta 26.000 tl ye sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyetiker -- 19 Mart 2016; 1:57:59 >
  • aramaya devam...

Bugün eski bir arkadaşımla karşılaştım. kendi arabasını satabilecegini söyledi fakat hikayesi ilginç geldi.

Aracın ilk sahibi motorsikletli servis elemanına çarpmış .eleman çarpmanın etkisiyle kaputun üstüne düşmüş. bu sebeple kaput değişmiş. bu dediginin dogrulugunu da ön tamponun değişmemiş ve orjinal durmasıyla ispatlıyor.

işin özü kaput değişmiş, 2011 model, 68bin km'de, benzinli fiat punto evo 1.4 77hp my life modeline 28 bin tl vermeye değer mi sizce arkadaşlar?
    malum sitede baktım 32 bin civarı piyasası var aracın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayjayokochaa -- 19 Mart 2016; 22:02:01 >
  • Sorunu okudum...Ben benzinli HB. Renault CLİO alırım...Hem çabuk dağılmıyor hem parça servis usta sorunu yok....Karar senin..para senin..Akıl veren çok para veren yok....Tavsiye edilen arabaların parça fiyatlarını bir sor...Ne diyorum anlarsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 19 Mart 2016; 22:45:06 >
  • Grande punto o fiyatlarda en mantiklisi. 1.4fire motor lpg ile sorunsuz kullanılır. Multijet hiç bakmayin o fiyatlara km çok yüksek olur.

• 2007 grande punto
  • Grande Punto 1.3Mjt tavsiyemdir. Pişman olmazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.