Şimdi Ara

23TL!!! - Panasonic Evolta AA 2050mAh Şarjlı Pil - 4 lü Paket. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
8
Favori
27.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün fiyatı karşılaştırması yapmıştım sildirmişler..Yazık..Ayıp ayıp...İnsanları kandırmanın anlamı yok..Bu ürün pahalı vs olduğundan demiyorum...50 tl yi vs geçerse kargo bedava olsun diye siteyi araştırmıştım dışarda (market) 9 küsüre satılan ŞEY in bu sitede 17.90 dan 11.90 a indirilmiş gibi gösterilip yazılmasına idi lafım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkay

Geçen konu ilk açıldığında görmüştüm alayım diye düşündüm ama sonra unutmuşum bugün migrosta gördüm 4xAA'yı 36 TL'ye satıyorlardı. Ben de eve gelince sipariş geçtim. Umarım buradaki insanların dediği gibi çıkar.

Kardeş.

Firmayı tanımam etmem ama alakadarlar.

Ürünler orijinal ise ( Ki Evolta ların sahtesini duymadım hiç. ) kesinlikle memnun kalacaksın.

Özellikle pilli fotoğraf makinesi kullanıp. Çok sık fotoğraf çekmeyenler acayip memnun kalacaklardır. Düşünsene şarj et makinası köşede dursun. Ayda bir fotoğraf çeken birisin. Çekmeceyi aç ve hop makine şarjı full hazırda. Normal şarjlı pillerde 1 ay sonra makinedeki piller bitmiş olur. Düşünsene cidden ufo görüyorsun ama makinede şarj yok.

Yüksek güçlü cihazlarda yüzünüzü güldüreceği gibi. Özellikle düşük güçlü cihazlarda 5-10 kat gibi muazzam farklar görürsünüz. Çünki dediğim gibi normal eski tip pillerde enerji çek ya da çekme farkı yok. Çelik tanktaki helyum gibi. Durduğu yerde çeliğin içinden geçer gider enerji.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Ürün fiyatı karşılaştırması yapmıştım sildirmişler..Yazık..Ayıp ayıp...İnsanları kandırmanın anlamı yok..Bu ürün pahalı vs olduğundan demiyorum...50 tl yi vs geçerse kargo bedava olsun diye siteyi araştırmıştım dışarda (market) 9 küsüre satılan ŞEY in bu sitede 17.90 dan 11.90 a indirilmiş gibi gösterilip yazılmasına idi lafım...

Ney o kardeş.

11,90 a ne var.?
  • quote:

Ürün fiyatı karşılaştırması yapmıştım sildirmişler..Yazık..Ayıp ayıp...İnsanları kandırmanın anlamı yok..Bu ürün pahalı vs olduğundan demiyorum...50 tl yi vs geçerse kargo bedava olsun diye siteyi araştırmıştım dışarda (market) 9 küsüre satılan ŞEY in bu sitede 17.90 dan 11.90 a indirilmiş gibi gösterilip yazılmasına idi lafım...

BİRAZ daha açarmısın ?
  • Ya dediğim şuydu stokta com un eleman da burda olduğu için ona söyledim fiyatlarınız biraz yüksek geldi mesela dedim şu pril şok ta 9 küsüre satılırken sanki 17 kjüsürden indirmiş gibi üstünü çizip 12 tl yazmışsınız dedim..Pil fiyatları fena değil 4 tanesini migros indirimden 18 e almıştım 20 tl de iyi fiyat ama işte aklıma geldi yazdığım mesaj yukarlarda aradım ama yok işte.Neden acep
  • quote:

Ya dediğim şuydu stokta com un eleman da burda olduğu için ona söyledim fiyatlarınız biraz yüksek geldi mesela dedim şu pril şok ta 9 küsüre satılırken sanki 17 kjüsürden indirmiş gibi üstünü çizip 12 tl yazmışsınız dedim..Pil fiyatları fena değil 4 tanesini migros indirimden 18 e almıştım 20 tl de iyi fiyat ama işte aklıma geldi yazdığım mesaj yukarlarda aradım ama yok işte.Neden acep

Yanliş anlama hocam da, konuda Pillerden bahsediliyor, deterjan muhabbeti biraz abes kaçmış. Pil içinde almıştım etmiştim dedin mi geçmiş zamandan bahsediyorsun. Neden silindi diyede soruyorsun.

Bugüne dön, pil olayına odaklan bu konuda,

• quote:

Ya dediğim şuydu stokta com un eleman da burda olduğu için ona söyledim fiyatlarınız biraz yüksek geldi mesela dedim şu pril şok ta 9 küsüre satılırken sanki 17 kjüsürden indirmiş gibi üstünü çizip 12 tl yazmışsınız dedim..Pil fiyatları fena değil 4 tanesini migros indirimden 18 e almıştım 20 tl de iyi fiyat ama işte aklıma geldi yazdığım mesaj yukarlarda aradım ama yok işte.Neden acep

haklısın mesajının silinmemesi gerekir mesajını silen admin kim ise eğer art niyet ararım altında.

migro 18 tl dev verdi bi ara bende hatırlıyorum ama fırsat olmadı alamadık bu arkadaşlarda satıyor ama şu kargoyu halledemedik var elimde pil duracell varta arkadaşların aksine her iki pilden de memnunum

AAA pil almam gerek hızlı aldaki 6.90 lık varta lar nasıldır iş görürmü üstelik kargoda 3.90 ?

• Eskişehirden pil alacak arkadaş varsa,kargoyu bölüşürüz

p.m atınız..
  • Piller bir gelse şahane çıkacak muhakkak da Cumartesi verilen siparişten hala ses seda yok o nasıl olacak bakalım??? İstanbul içindeyiz ama... 2 set Evolta AA bir set de AAA alıp üzerinde kargoyu da ödemişken patlamasa iyi olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerkane

Piller bir gelse şahane çıkacak muhakkak da Cumartesi verilen siparişten hala ses seda yok o nasıl olacak bakalım??? İstanbul içindeyiz ama... 2 set Evolta AA bir set de AAA alıp üzerinde kargoyu da ödemişken patlamasa iyi olacak...

Sayın ozerkane,

Haftasonu verilen tüm siparişlerin bir kısmı dün akşam, bir kısmı ise bu sabah kargoya teslim edildi. Kargo takip numaraları müşterilerimize gönderilmeye başlandı.

Stokta.com süreli kampanyalar yaptığı için bazı ürünleri kampanya sonunda tedarik etmekte ve o şekilde müşterilerine göndermektedir. Bundan dolayı kampanya süresinin tamamlanmasını beklemekteyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

PANASONIC EVOLTA ŞARJLI KALEM PİL almak isteyenlerin dikkatine !

Tedarikçilerimizle yaptığımız anlaşma gereği 19 TL'lik fiyatımızı bu akşama kadar koruyoruz. Ancak gelecek kampanyalarda ürünün fiyatında değişiklik olacaktır.

Saygılarımızla,

Stokta.com | Müşteri Hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Stokta.com

quote:

Piller bir gelse şahane çıkacak muhakkak da Cumartesi verilen siparişten hala ses seda yok o nasıl olacak bakalım??? İstanbul içindeyiz ama... 2 set Evolta AA bir set de AAA alıp üzerinde kargoyu da ödemişken patlamasa iyi olacak...

Sayın ozerkane,

Haftasonu verilen tüm siparişlerin bir kısmı dün akşam, bir kısmı ise bu sabah kargoya teslim edildi. Kargo takip numaraları müşterilerimize gönderilmeye başlandı.

Stokta.com süreli kampanyalar yaptığı için bazı ürünleri kampanya sonunda tedarik etmekte ve o şekilde müşterilerine göndermektedir. Bundan dolayı kampanya süresinin tamamlanmasını beklemekteyiz.

Tedarikçilerimizle yaptığımız anlaşma gereği 19 TL'lik fiyatımızı bu akşama kadar koruyoruz. Ancak gelecek kampanyalarda ürünün fiyatında değişiklik olacaktır.

Saygılarımızla,

Daha oncede sordum cevap alamadim badem ezmesi kestane sekeri firsati yapacakmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

quote:

Sayın ozerkane,

Saygılarımızla,

Daha oncede sordum cevap alamadim badem ezmesi kestane sekeri firsati yapacakmisiniz?

Sayın TwiNChiL,

O sorunuza cevap verdik diye hatırlıyoruz, vermediysek özür dileriz.

Eğer uygun fiyatlı bir tedarikçi bulabilirsek neden olmasın? Talebinizi satınalma bölümüne iletmiştik.

Saygılarımızla,

• Kececizade yada ezmeci badem ile gorusun

• @Stokta.com
    benim dün verilen siparişim ne zaman kargoya verilecek?

• quote:

quote:

Sayın ozerkane,

Saygılarımızla,

Sayın Yetkili,

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Piller az önce elime ulaştı.

Kolaylıklar

• quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

@Stokta.com
    benim dün verilen siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Sayın freestyler7,

Dün verdiğiniz sipariş kampanya bitiminden itibaren 2 işgünü içinde kargoya verilmektedir. Siparişiniz en geç Cuma günü kargoya verilecektir.

Saygılarımızla,

• quote:

quote:

quote:

Sayın ozerkane,

Saygılarımızla,

Sayın Yetkili,

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Piller az önce elime ulaştı.

Kolaylıklar

Sayın ozerkane,

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla,

• PANASONIC EVOLTA ŞARJLI KALEM & İNCE PİL almak isteyen DH dostlarımızın dikkatine !

Tedarikçilerimizle yaptığımız anlaşma gereği 19 TL'lik ve 9 TL'lik fiyatlarımızı bu gece yarısına kadar koruyoruz. Ancak gelecek kampanyalarda ürünün fiyatında değişiklik olacaktır.

http://www.stokta.com/page.php?act=arama&str=evolta

Saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stokta.com -- 8 Ağustos 2012; 20:58:02 >
  • Ürün kargoya verilmiş yalnız hem adres hem de telefon numarası yanlış girildiği için yanlış şubeye gitmiş. Verdiğim adrese bir sonraki teslimat ancak çarşamba günü yapılacakmış. Internetten takip etmesem ne olacaktı kim bilir. Nasıl iş anlamadım ya hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkay

Ürün kargoya verilmiş yalnız hem adres hem de telefon numarası yanlış girildiği için yanlış şubeye gitmiş. Verdiğim adrese bir sonraki teslimat ancak çarşamba günü yapılacakmış. Internetten takip etmesem ne olacaktı kim bilir. Nasıl iş anlamadım ya hayırlısı.

Benim telefon doğru girilmiş ama adresin başına mahalle eklemişler 1 gün gecikmeli gelir benim ürün.
    Böyle aksilikleri en kısa zamanda düzeltirsiniz umarım stokta. com yetkilisi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.