Şimdi Ara

23TL!!! - Panasonic Evolta AA 2050mAh Şarjlı Pil - 4 lü Paket. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
8
Favori
27.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

Aslında kargo bedava olanı sormak istemiştim

Sayın albati,

Yakın zamanda ücretsiz kargo kampanyamız olmayacaktır. Ancak fırsatları kacırmamak adına sitemize üye olmanizi rica ederiz.

Saygılarimizla,

Stokta.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli DH Dostları,

3 gün sürecek mükemmel bir kampanya ile karşınızdayız. Tüm limitlerimizi zorladık ve müthiş indirimler yaptık.

Hemen şimdi Stokta.com'a girin ve müthiş indirimleri kaçırmayın!

Saygılarımızla,

Stokta.com | Müşteri Hizmetleri

23TL!!! - Panasonic Evolta AA 2050mAh Şarjlı Pil - 4 lü Paket.

4 x Panasonic Evolta Şarj Edilebilir AA Kalem Pil

35,00 TL yerine

Sadece 18,00 TL

http://www.stokta.com/4_x_panasonic_evolta_sarj_edilebilir_aa_kalem_pil-urun829.html

2 x Panasonic Evolta Şarj Edilebilir AAA İnce Pil

15,00 TL yerine

Sadece 8,50 TL

http://www.stokta.com/2_x_panasonic_evolta_sarj_edilebilir_aaa_ince_pil-urun830.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stokta.com -- 10 Eylül 2012; 0:55:54 >

• şu alaeddin ürünlerini de eklerseniz iyi bir alışveriş yapacağım. tam sevindim, bir şeyler alayım yanına dedim alaeddinler kaybolmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stokta.com

Değerli DH Dostları,

3 gün sürecek mükemmel bir kampanya ile karşınızdayız. Tüm limitlerimizi zorladık ve müthiş indirimler yaptık.

Hemen şimdi Stokta.com'a girin ve müthiş indirimleri kaçırmayın!

Saygılarımızla,

4 x Panasonic Evolta Şarj Edilebilir AA Kalem Pil

35,00 TL yerine

Sadece 18,00 TL

http://www.stokta.com/4_x_panasonic_evolta_sarj_edilebilir_aa_kalem_pil-urun829.html

2 x Panasonic Evolta Şarj Edilebilir AAA İnce Pil

15,00 TL yerine

Sadece 8,50 TL

http://www.stokta.com/2_x_panasonic_evolta_sarj_edilebilir_aaa_ince_pil-urun830.html

Kargo ücretsiz mi?
    Duzenleme:5TL imis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaelmaslim -- 10 Eylül 2012; 3:30:03 >

• Yanında başka ürünlerde alsak, bir güzellik yaparmisiniz ?

Düzenleme : yiyecekler nereye gitti yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 10 Eylül 2012; 4:51:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker2389

şu alaeddin ürünlerini de eklerseniz iyi bir alışveriş yapacağım. tam sevindim, bir şeyler alayım yanına dedim alaeddinler kaybolmuş..

Sayın ilker2389,

Alaeddin Konserve ürünleri satıştadır.

Saygılarımızla,

http://www.stokta.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Yanında başka ürünlerde alsak, bir güzellik yaparmisiniz ?

Düzenleme : yiyecekler nereye gitti yahu

Sayın Reobig,

3 gün sürecek bu kampanyamızda sadece kozmetik ürünlerine (ve DH'de kampanya kaydı olduğu için Alaeddin Konserve ürünlerine) yer veriyoruz.

Çok cazip fiyatlı ürünleri kaçırmamanızı dileriz.

Saygılarımızla,

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

alkalin pili bırak ucuz diye hale çinko karbon pil alanlar var, diyorum 12 tanesini 2 liraya alana kadar 4 lü alkalin pil alın daha uzun süre dayanır diye dinlemiyor insanlar :(

Ozellikle marketlerlede kasiyerin oraya koyuyorlar oyle hesapli da degil iste adet.fazla insan atiyo sepete.

• 50 tl ve üzeri kargo bedava değil mi?Yaparsanız ürün alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

50 tl ve üzeri kargo bedava değil mi?Yaparsanız ürün alalım.

Sayın alpikk,

12 Eylul tarihine kadar sürecek 145 ürünlü kampanyamızda ciddi indirimler yaptığımız için kargo bedava yapamıyoruz.

Ne kadar ürün alırsanız alın, sadece 5 TL kargo ücreti ödeyeceksiniz. Yüksek bir ücret olmadığını düşünüyoruz bu fiyatlar için :)

Saygılarımızla,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

50 tl ve üzeri kargo bedava değil mi?Yaparsanız ürün alalım.

Sayın alpikk,

12 Eylul tarihine kadar sürecek 145 ürünlü kampanyamızda ciddi indirimler yaptığımız için kargo bedava yapamıyoruz.

Ne kadar ürün alırsanız alın, sadece 5 TL kargo ücreti ödeyeceksiniz. Yüksek bir ücret olmadığını düşünüyoruz bu fiyatlar için :)

Saygılarımızla,

Kargo bedava olsaydı daha fazla ürün alacaktım.Başkaları daha fazla ürün alırdı ve reklam da yapmış olurdunuz bence.Malum yıl sonu stokları azaltmak sizinde işinize gelirdi.Tabi ki işletmeci sizsiniz.Teşekkürler.

• Kargolama süreci nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Kargolama süreci nedir ?

Sayın sakkin,

Kargolama sürecimiz kampanya bitiminden itibaren 2 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

Stoğumuzda olan ürünleri, aynı gün içinde kargoluyoruz.

Saygılarımızla,

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Farklı tarihlerde 5-6 defa siteyi inceledim. Ancak piyasadaki fiyatlardan daha ucuz bir ürün bulamadım. Hatta bazı ürün fiyatları piyasnın bile üzerinde diyebilirim.

Nerede olduğunun farkındasın değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

2450 mah duraceller 10.30 10.90 arasında satılıyor ikili olarak. Onlardan almak daha mantıklı değil mi ? Bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

Duracell için.

1 - Sahtesi baya var.

2 - Orijinali bile pek işe yarar bir ürün değil. Şarjlı pilleri normal pilleri gibi değil malesef. Hiç dayanmıyorlar. Sızıntı akımı mı fazla nedir.

Bu pillerin diğer artısı. [ Panasonic Evolta ( Önceden İnfinium du adı değişti. Yani bunlar yeni tarihli taze piller. Keşke her sene isim değişse. ), Varta Ready2Use gibi piller. ] Yeni nesil pillerdir.

Sıradan şarjlı piller durduğu yerde muhtemelen 1-2 hafta sonra boşalır. ( Şarjlı pillerin yaygınlaşamaması bu sebeptendir. Çünkü pili şarj et dursun kenarda. En acil zamanda çıkar yerinden bomboş. İnsanlar her an el altında diye çinko karbon pillere yöneliyordu. ) Hatta 2700mAh lik piller. Şarj edersin. birkaç dakika sonra içinde kalan kapasite 2400mAh olur.

Bu piller ise 1 yılın sonunda bıraktığın yerden aldığında kapasitesinin %80 ini koruyor olurlar. Bu bakımdan pratik ürünlerdir. Yani şarj et kalem pil gibi koya kenara. İhtiyacın olduğunda hazır.

Klavye-Fare gibi ürünlerde özellikle harika işler çıkarırlar. Gene kumanda gibi ürünlerde. Fotoğraf makineleri için de idealdir. Çekmeceden çıkardığınızda kullanıma hazırdır. Ya da yedek pil olarak yanınızda taşırsınız.

Deprem çantaları için kullanımı idealdir. Sürekli şarjları devam eder.

Yani duracell lerden birkaç gömlek üstün bu piller.

Tavsiyem Evolta ve R2U gibi piller kullanmanız.

ek gelir olarak fotoğrafçılık yapıyorum.düğün ve dış çekimler yapıyoruz. duracell şarjlı pil kullanıyoruz.haftada ortalama 6-7 kere şarj oluyor piller. bir sıkıntı görmedik henüz.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpgg -- 10 Eylül 2012; 22:06:47 >

• Biraz önce iş yerinde kullanılmak üzere 514839... sipariş numarası ile (4) kutu şarjlı pil siparişi verdim. Sorun olmaz inşallah.
  • Kargo bedava limiti var mı acaba?
    Pil alıcam ama duruma göre yanında bişeyler de alabilirim.
    Kargo parası vermek herzaman zoruma gider
  • quote:

Kargo bedava limiti var mı acaba?

Sayın albati,

10-12 Eylül kampanyamızda fiyatları dibe indirdiğimiz için maalesef kargo bedava avantajını "bu kampanya için" kaldırmak zorunda kaldık.

Ne kadar ürün alırsanız alın, sadece 5 TL ödüyorsunuz.

Saygılarımızla,

• quote:

quote:

Sayın albati,

10-12 Eylül kampanyamızda fiyatları dibe indirdiğimiz için maalesef kargo bedava avantajını "bu kampanya için" kaldırmak zorunda kaldık.

Saygılarımızla,

Facebook da kampanyayı gördüm ama sitede sorun var alışveriş yapamadım

Declined İşleminizi gerçekleştiremiyoruz.Tekrar deneyiniz (Hata Kodu : 05)

diye sorun veriyor kredi kartı girince

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

Sayın albati,

Saygılarımızla,

Facebook da kampanyayı gördüm ama sitede sorun var alışveriş yapamadım

Declined İşleminizi gerçekleştiremiyoruz.Tekrar deneyiniz (Hata Kodu : 05)

diye sorun veriyor kredi kartı girince

Sayın kyorhan,

Bu sorun banka atm kartıyla ve sanal kartla yapılan işlemlerde çıkmaktadır.

Ayrıca kredi kartı limitinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Limit yetersizliği de olabilir.

Saygılarımızla,

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Farklı tarihlerde 5-6 defa siteyi inceledim. Ancak piyasadaki fiyatlardan daha ucuz bir ürün bulamadım. Hatta bazı ürün fiyatları piyasnın bile üzerinde diyebilirim.

Nerede olduğunun farkındasın değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

2450 mah duraceller 10.30 10.90 arasında satılıyor ikili olarak. Onlardan almak daha mantıklı değil mi ? Bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

Duracell için.

1 - Sahtesi baya var.

2 - Orijinali bile pek işe yarar bir ürün değil. Şarjlı pilleri normal pilleri gibi değil malesef. Hiç dayanmıyorlar. Sızıntı akımı mı fazla nedir.

Bu pillerin diğer artısı. [ Panasonic Evolta ( Önceden İnfinium du adı değişti. Yani bunlar yeni tarihli taze piller. Keşke her sene isim değişse. ), Varta Ready2Use gibi piller. ] Yeni nesil pillerdir.

Sıradan şarjlı piller durduğu yerde muhtemelen 1-2 hafta sonra boşalır. ( Şarjlı pillerin yaygınlaşamaması bu sebeptendir. Çünkü pili şarj et dursun kenarda. En acil zamanda çıkar yerinden bomboş. İnsanlar her an el altında diye çinko karbon pillere yöneliyordu. ) Hatta 2700mAh lik piller. Şarj edersin. birkaç dakika sonra içinde kalan kapasite 2400mAh olur.

Bu piller ise 1 yılın sonunda bıraktığın yerden aldığında kapasitesinin %80 ini koruyor olurlar. Bu bakımdan pratik ürünlerdir. Yani şarj et kalem pil gibi koya kenara. İhtiyacın olduğunda hazır.

Klavye-Fare gibi ürünlerde özellikle harika işler çıkarırlar. Gene kumanda gibi ürünlerde. Fotoğraf makineleri için de idealdir. Çekmeceden çıkardığınızda kullanıma hazırdır. Ya da yedek pil olarak yanınızda taşırsınız.

Deprem çantaları için kullanımı idealdir. Sürekli şarjları devam eder.

Yani duracell lerden birkaç gömlek üstün bu piller.

Tavsiyem Evolta ve R2U gibi piller kullanmanız.

ek gelir olarak fotoğrafçılık yapıyorum.düğün ve dış çekimler yapıyoruz. duracell şarjlı pil kullanıyoruz.haftada ortalama 6-7 kere şarj oluyor piller. bir sıkıntı görmedik henüz.teşekkürler

siz sık şarj ettiğiniz ve yoğun kullandığınız için farketmiyor olabilirsiniz ama nerdeyse 2 günde durduğu yerde 0lanıyor bu duraceller

toplam 4 aaa, 4 aa pil olmak üzere 8 tane duracell vardı, hepsini değiştirdim. inanılmaz kullanışsız ve markasına yakışmayan bir pil yapmışlar. hiç memnun değilim ben

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.