Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler bi bakayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PUBG Mobile indirdim, oyun maalesef akıcı oynanmıyor. Ki gerçi benim 1060 ekran kartı olan masaüstü bilgisayarımda da normal versiyonu kasmaz iken mobil versiyonu kasıyor o yüzden pek takmadım kafaya

Onun dışında LOL yükledim, eve gidince deneyeceğim. Laptop elbette gaming laptop değil, çok bir şey beklememek lazım elbette ama böyle ufak tefek oyunları açsın isterim, canımız sıkılıyor sonuçta

Bu arada başka oyun indirip deneyen oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırak Zaman Aksın -- 24 Temmuz 2020; 9:26:9 >
  • Dağılın kullanıcısına yanıt
    4 128 cihaz kullanılmaz. Min 8 256 bakın. Bu cihazın 1005g1'den aşırı bir eksiği yok. 3596'ya verecek kadar paranız varsa 3500U'lu bir şeyler bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

4 128 cihaz kullanılmaz. Min 8 256 bakın. Bu cihazın 1005g1'den aşırı bir eksiği yok. 3596'ya verecek kadar paranız varsa 3500U'lu bir şeyler bakın derim.
    Cevabınız için teşekkür ederim. 3596 i3 1005g1 2700-TL. Athlon Gold 3150U'u sipariş geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dağılın -- 24 Temmuz 2020; 9:43:10 >
  • almayı düşünenlere tavsiye etmem. işlemci de çok güçsüz, ram de yetersiz. tek güzel yanı ssd var ofis bilgisayarı olarak hızlı açılır kapanır dosya taşıma yapılır. ne oyun oynanabilir ne de 1080p 4k film izlenebilir. bende var her şeye kasma yapıyor.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    İşlemcinin güçsüzlüğü ne yapmak istediğinize bağlı. Yanlış bilgi vermeyin lütfen. Bu bilgisayarın işlemcisi 3-4 sene önce Gaming bilgisayar diye toplanan i5 6400 işlemcili bilgisayarların işlemci gücünden sadece %25 daha düşük, tek çekirdekte ise eşit. 4/128 yerine yine Gittigidiyor'dan 8/256 olanı 2500 liraya alınır. Gayet güzel de kullanılır. Neye kasma yapıyor mesela? FHD Netflix de izliyorum, Youtube videosu da gram takılmadan. Siz driverları yükleyememiş olabilirsiniz. Cihazın kastığı falan yok. 4K Youtube videosu da oynatıyor sorunsuz bir şekilde, lokal videoyu da hayli hayli oynatıyor...
  • 14 inc ekran düşünenler için ideapad 3 ryzen 3 bir alternatif olabilir. fiyatını biraz çekmişler. ancak abd de 450 dolara ryzen 5 8gb ram 256 ssd satılıyor. tabii birebir karşılaştırmak doğru mu o da ayrı. malum bizdeki vergiler
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-3-3250u-4gb-256gb-ssd-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-81w00057tx-p-HBV00000V7Y34
  • serinkan S kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemcinin 3250u eksiği en fazla %2. Ideapad 3 daha iyi bir kasa bu kesin ama bana kalırsa Ryzen 3'e yönelmeye gerek yok. Bu ürünün Pentium/Athlon olarak değerlendirmeyin. 8.nesil i3/3.nesil R3 serisinden pek bir eksiği yok. İşlemci farkı için o para verilmez.
  • bende bu bilgisayardan aldım. kargo dün elime ulaştı. bugün bilgisayarı açtım. msdos ekranında e d c tuşları basmıyor bu normal mi arkadaşlar?

• 3 numaralı tuşuda basmıyor

• nightsniffer kullanıcısına yanıt
    peki ideapad 3 de 4 gb rame takviye yapılabilir mi boş slot var mı? tşk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazı bilmiyorum ama 4 GB RAM'lı cihazlar şu ara tek boş slot+anakarta lehimli RAM ile geliyor. Yani çok yüksek ihtimalle anakarta lehimli 4 GB vardır ve diğer slota ister 4 ister 8 takabilirsiniz.

@senersen: Hocam cihaza windows yükleyin, bir sorun olacağını zannetmiyorum Free-Dos'u kullanmayı hiç denemedim.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 12 GB ramli cihaz elime ulaştı. Elimde hiç açılmamış win 10 pro oem DVD si var. Cehaletimi maruz görün ancak ben bunu bu bilgisayara nasıl yükleyebilirim? DVD rom yok malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 24 Temmuz 2020; 13:53:40 >
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    harici bir dvd optik okuyucu ile yapabilirsiniz.

• Dağılın kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ancak şimdi de harici bir DVD sürücü almam gerekecek. Sadece kurulum için değer mi bilemedim. Bunu İSO ya çevirip USB üzerinden yükleme yapmak gibi bir seçenek mümkün müdür?
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler farketmemişim. Resmi kaldırdım ama sizin alıntıda duruyor
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    rufus programı ile format usbsi oluşturabilirsin. Youtubeda bir ton video var.

• Arkadaslar pil ayarlarinada bakdim.Ama kapagi acinca kendi kendine aciliyor.Kapatmayi normal baslat menusunden yapiyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.