Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun elime geçti isterseniz öngörümü paylaşabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    4gb olanı mı? Merakla bekliyorum fikirlerinizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quartamin kullanıcısına yanıt
    12 gb olanı şuan içine Windows kuruyorum. Bitince ve test edince buraya aktaricam

• quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

12 gb olanı şuan içine Windows kuruyorum. Bitince ve test edince buraya aktaricam
    Hayirli olsun oncelikle bende 2 gun once aldim 8gb/256 olani 4 senelik dell laptobumuda sattim.Yenileme vakti gelmisdi cunki.Suan windows 10 pro usb ye atili sekilde bekliyorum henuz kargoya verilmedi.Sizden ricam.Bios da ayar yaptinizmi boot kisma hangi tusla griliyor ilk formati atacam malum freedos ile geliyor.lenovo yu pek bilmiyorum.

Birde Satici BT teknoloji cok degisik bi firma.Farkli sitelerde farkli fiyatlar ben freedoslu 8/256 yi 2499 a aldim.BUGUN 12/256 vede Win10 pro yuklu ayni fiyata .neyse saglik olsun iptalle ugrasmadim.8 / 256 benim icin yeterli Gelsin bakicagim.Yukardaki sorularimi yanitlarsaniz sevinirim.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Link atabilir misiniz hocam? 12/256 win10 lu olan için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memothegreat kullanıcısına yanıt
    Hocam yemin ederimki sabah GG mobil uygulamadan bakarken yildiz firsatlarda gordum.Hatta dedim iptal edeyim geri vazgecdim.Suan bakdim gitmis.

Bitti sanırım o zaman. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memothegreat kullanıcısına yanıt
    Ne demek uzgunum bu arada.aslinda daha once paylasacakdim konuda ama malesef cezam vardi yeni bitti.

teşekkür ederim. sizede hayırlı olsun şuan aldığım laptoptan yazıyorum :) win 10 pro kurdum bende. biosa f2 tuşu ile giriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıgıdo5858 -- 17 Temmuz 2020; 14:24:51 >
  • Babamın eski 4200U ve 740M'li Sony Vaio laptopunu satıp üzerine biraz eklerim düşüncesiyle 12-256 olanını babam için 2623 liraya N11'den 9 taksitle vade farksız aldım. Bu dolar kuruna göre güzel gibi duruyor.

324 USD+KDV'ye geldi. Windows usb'mi hazırladım bekliyorum. İşlemcisi iş yapacak bir işlemci. Ryzen Mobile ile olan tecrübeme istinaden söyleyebilirim ki sadece CPU %100 ve sürekli yük altındayken minimum 3 Ghz'de(tahminim 3,1 Ghz) çok da ısınmadan sürekli çalışır. İlk Cinebench testinde de muhtemelen 2 çekirdek de 3,3'te çalışıyordur sürekli. 7.nesil i7'ler de bu seviyelerde turbo sunuyor, yani 7.nesil i7'ye benzer bir işlemci. Athlon deyip geçmemek lazım.
    bilgisayarı aldım. win kurdum. genel olarak herşeyi fıyatına göre kıyaslarsak gerçekten sade ve kullanışlı. internette dolaştım denedim kasma donma takılma yaşamadım henüz yeni zaten oyunla ilgili değerler zaten yukarıda belirtilmiş. ekranı gayet güzel genel anlamda beğendim ben bu fiyata bu karşılık gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Babamın eski 4200U ve 740M'li Sony Vaio laptopunu satıp üzerine biraz eklerim düşüncesiyle 12-256 olanını babam için 2623 liraya N11'den 9 taksitle vade farksız aldım. Bu dolar kuruna göre güzel gibi duruyor.

324 USD+KDV'ye geldi. Windows usb'mi hazırladım bekliyorum. İşlemcisi iş yapacak bir işlemci. Ryzen Mobile ile olan tecrübeme istinaden söyleyebilirim ki sadece CPU %100 ve sürekli yük altındayken minimum 3 Ghz'de(tahminim 3,1 Ghz) çok da ısınmadan sürekli çalışır. İlk Cinebench testinde de muhtemelen 2 çekirdek de 3,3'te çalışıyordur sürekli. 7.nesil i7'ler de bu seviyelerde turbo sunuyor, yani 7.nesil i7'ye benzer bir işlemci. Athlon deyip geçmemek lazım.
    Öncelikle ürün linkini rica edebilir miyim?

Birde bu 77 liralık kuponlar nasıl kullanılıyor acaba?
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v15-82c70060txdw-amd-athlon-3150u-12gb-256gb-156-dos-fhd-P435389268

77 liralık kupon daha önce n11'den alışveriş yaptıysan oluyor. Ya da birilerinden satın alabilirsin 5 liradır maksimum.
  • Rx640lısını sipariş etmiştim. Kodu 82C7001MTX02

Aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Radeon software de görmüyor. Yanlış mı geldi?

• DieForMC D kullanıcısına yanıt
    Bence firmaya ulaşın en kısa sürede, bir hata olduğu ortada. Belki ilan hatalı, çünkü rx640 olan bilgisayar fiyatları epey yüksek. Ekran kartı ne olarak görünüyor?

Sadece vega3 gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v15-82c70060txdw-amd-athlon-3150u-12gb-256gb-156-dos-fhd-P435389268

77 liralık kupon daha önce n11'den alışveriş yaptıysan oluyor. Ya da birilerinden satın alabilirsin 5 liradır maksimum.
    Hocam bunun hepsiburada'da bulunan amd athlon gold v15ler ile farkı yok değil mi?

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Hiçbir farkı yok gibi duruyor hocam.
  • DieForMC D kullanıcısına yanıt
    Üstat var mı bir gelişme ? Hb' de bahsetmiş olduğun modeli inceledim. Evet ilan başlığında RX 640 yazılmış ama ilan detayında aşağıdaki gibi yazmakta. Yoksa bende sipariş geçecektim.

Ekran Kartı Bellek Tipi Onboard
    Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
    Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
    Ekran Kartı AMD Radeon RX 640
  • Ben de rx640a aldandım.Yarın konuşacağım. Ona göre iade edeceğim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.