Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fanın solundaki parçayı mı diyorsunuz ? Bu arada m2 ssd'yi oraya vidalarken vidayı tutacak yuvayı da takmamışlar sanırım. Normalde o vida yuvasını, takılan ssd'ye göre işte 2280 ise en uzaktakine takıp üstüne m2 ssd'yi vidalıyorsun. Acaba m2 sdd'ler satılırken o yuva da vidayla birlikte içinde mi geliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak0308 kullanıcısına yanıt
    Resimde gösterdim parçayı. Bizde ssd yi o parçanın üzerine gelecek şekilde vidayı taktık. Havada durdu ama sağlam oldu. Belkide daha havadar oldu. Testlerde sıcaklık 58 derecenin üzerine çıkmıyor. Ssd içerisinde herhangi bir yuva çıkmıyor bu arada. Ssd olarak Kingston A2000 500gb aldım. Edit: Vida da çıkmıyor. Alt kapağın vidalarının uzun olanından bir tane kullandım.

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 23 Ağustos 2020; 11:42:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar dün baktım bilgisayarımızın fiyatı 3.500 ila 3.700 TL olmuş.
  • Arkadaşlar benim emektar samsung laptop su koyverdi, bu pandemi döneminde kullanmak için düşük bütçeli bir laptop almak istiyorum aklıma bu konu geldi ama maalesef fiyatlar yükselmiş. Ürünü alıp da beklediğini bulamayan satmak isteyen varsa iletişime geçerseniz sevinirim.

• Ben cok memnunum.İyki almisim 8/256 olani 2500 e almisdim.Suan baya artmis.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    8/256 benim aldığımda. Pişman etmedi ofis işlerinde en ufak takılma yapmıyor. Eski lenovo notebooku servise gönderdin 15 gündür parça bekleniyor diye göndermiyorlar. 15 gündür tüm işimi bununla hallediyorum gayet memnunum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.