Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün 8-256 versiyonunu teslim aldım. Fakat biosta bakınca bende de SSD gözükmüyor. Diğer arkadaşlar çözebildi mi acaba? Yada yanlış bir yere mi bakıyoruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssenols kullanıcısına yanıt
    Bende de vardı sorun çözemedim. Bu gün kargoyla satıcıya göndereceğim. Bir de enteresan bir durum var satıcıya defalarca söylememe rağmen ısrarla gittigidiyora bana gönderdiğine ilişkin kargo bilgisi girmiyor. Geri göndermem için anlaşma kodunu whatsap üzerinden yolladı... Gittigidiyordan parasını nasıl alacak merak ediyorum.

• Yavv bu nasıl bir iştir garip. SSD takınca bu personel SSD görünüyor mu görünmüyor mu hiç bakmazlar mı, bu kaçın cı.

Benimkinde görünüyor du yükledim ve 1 haftadır kullanıyorum. Sorun yok.

Ayrıca hala satıcı gg, a kargo bilgisi girmedi, onay vereceğim veremiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satışları kapadılar hepsiburada n11 hepsi kapalı.Firma ile görüştüm yazışmaya bakabilirsiniz..

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dolar euro fırladığı için fiyatların yükseleceğini düşünüyorum
    Bugün 50 indirim 50 puan ile Ryzen 3 3250u lu bu modeli aldım. 2550 ye geldi. m2 SSD ve ek ram takılıyormuş. Sanırım işlemci hariç bu konudaki laptop larla aynı.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-v155-amd-ryzen-r3-3250u-4gb-1tb-15-6-fhd-freedos-bilgisayar-82c7001gtx_pdp_581608786İ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 7 Ağustos 2020; 2:16:6 >
  • Sabır taşı değilseniz bu satıcıyı önermiyorum. SSD görmediği için satıcıya onarılması için gönderdim ve ellerine ulaştı. Fakat ne mesajlara cevap veriyorlar ne telefonlara bakıyorlar... Bugün kredi kartının ekstresi ile notebookun ilk taksitini ödedim. Sorun yaşayınca satıcı belli oluyor her zamanki gibi.
    Edit: mesajlara cevap geldi sorunun giderilerek tekrar gönderildiği bilgisi verildi ürün ulaştığında mesajı tekrar editleyeceğim. Amaç daha sonraki alışverişler için fikir oluşturmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 7 Ağustos 2020; 17:38:51 >
  • Evet bende de sorun giderildi diye ürünü geri kargoya vermisler.yarin bakıp ben de yorum yapacağım.Ama sorun gerçekten giderilmisse çok hızlı oldu iki gunde

• adam94 kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla Samsung SSD'li versiyonlarda sıkıntı yok. Bana da 2 gün önce ulaştı 8-256 GB'lık versiyon. Umarım sorun yaşayan arkadaşların laptopları bir an önce düzeltilir.

• Arkadaşlar laptopu aldım.wd.ssd olarak biosta gördü.kurulum yaptım sorun yok.Bt teknoloji için kaygilanmistim ama .çok hızlı sorrunu çözdüler.umarim bir daha sorun veya garantilik durum olmaz.WhatsApp aracılığı ile iletişim kurduk.her soruya cevap verdiler.hatta fatura tarihinden itibaren iki yil bir sorun durumunda bizler ile iletişim kurun dediler.

• burak0308 kullanıcısına yanıt
    Burak0308, Arkadaşla beraber kurulum gerçekleştirdik.

Bu fiyata bu bilgisayar yok. TN panelin kötü dediğiniz halde çok kötü olmadığını ve FHD olmasıyla beraber tatlı bir görüntü sağladığını gördüm. TN panelin tek sıkıntısı beyazların hafif sarımsı gözükmesi, bir de ekran parlaklığı en yüksekte bile güneş ışığında zorlaştıracağı düşünüyorum. Cihaz iş kullanımı olarak ve günlük kullanacağın programlar için ideal bir cihaz. Samsung SSD burada paylaşılan ekran görüntüsü, Toshiba SSD'den daha iyi performans aldığına şahit olduk. WD SSD nasıl performans gösterdiğini de ekran görüntüsü atılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 8 Ağustos 2020; 18:1:10 >
  • adam94 kullanıcısına yanıt
    Bu sabah onarımdan geri gelen fakat kargonun teslim etmediği pcyi gidip kargodan aldım. Gün içinde vakit bulunca kurulumunu gerçekleştirdim. SSD görmeme problemini düzeltip göndermişler. Ellerine ulaştığı günün ertesi günü sorunu çözüp kargolamışlar. Bu açıdan hızlı çalışıyorlar. Sadece bayram öncesi sorun yaşamam talihsizlik oldu. İçindeki ssd biosa göre WDC marka nwme ssd.
    Bilgisayara gelince daha önceki arkadaşların da dediği gibi ekran sarımtırak fakat beni rahatsız etmedi. Klavyeyi bir önceki lenovoya göre biraz daha kalitesiz buldum ama bir problemi yok- alışılır. Genel olarak ofis işlerini idare eder. Daha önceki lenovo bilgisayarımla(geçen sene aldım) menteşeler aynı. Benim gibi bilgisayarı sık taşıyorsanız menteşeler bozulup- kırılabiliyor uyarayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 10 Ağustos 2020; 16:9:33 >
  • Arkadaslar kizim 5.sinifa gecti.huawei d15 ,d14.hangisi sizce.200tl kupon var.degermi sizce biri 4100tl biri 4800tl. Pcden hic anlamiyorum. Yardimci olurmusunuz.okullar acilmiyor.online ders başlıyor

• Trendyolda şu an 8gb/1tb hdd lisi 2690tl ye satılıyor. Alınır mı sizce ? Bir de sanırım ek slot yok ssdyi takmak için hddyi cıkarmamız mı gerekecek ya da m2 şeklinde takabilir miyiz

• Putamen4444 kullanıcısına yanıt
    Ürün linkini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Eger bahsettiğiniz laptop Lenovo v15-ADA modeliyse bu laptopta hem sata 3 hem de m2 ssd slotu mevcuttur. Ram ise 4gb entegre ve 1 tane de bosta slot olarak gelmektedir. Sizin alacağınız ürün büyük ihtimal upgrade yapılmış ürün çünkü bu laptoplar fabrika çıkışı 4gb ramli olarak çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0308 -- 20 Ağustos 2020; 9:29:39 >
    Ürün bu https://m.trendyol.com/lenovo/v15-ada-amd-a3150u-8-gb-ram-1-tb-hdd-82c7001ntx-dizustu-bilgisayar-p-43681250?utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=1020e2a3e3c3703e5d0130baa9d4dd

Garanti dışı kalmayacaksa m2 ssd kendim takmak istiyorum da bilginiz var mı m2 slotu bantlı vs mi geliyor

• Putamen4444 kullanıcısına yanıt
    Hocam nette Lenovo v15 teardown yazıp çıkan videolarda içini görebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla m2 ssd vida ile sabitleniyor, üzerinde de bant oluyor genelde ama sizinki bos olacağından pek bir fikrim yok. Garanti durumuna gelecek olursak daha önceki sayfalarda bir arkadaşa Lenovo, eğer upgrade zarar vermeden yapılarsa yükseltilen ürün hariç garanti devam eder demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0308 -- 20 Ağustos 2020; 10:32:53 >
    Videolarda SSDsize denk gelemedim artık gelince içini açıp bakıcam. Sanmıyorum boş slotu kapatıp göndereceklerini görücez:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Putamen4444

Ürün bu https://m.trendyol.com/lenovo/v15-ada-amd-a3150u-8-gb-ram-1-tb-hdd-82c7001ntx-dizustu-bilgisayar-p-43681250?utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=1020e2a3e3c3703e5d0130baa9d4dd

Garanti dışı kalmayacaksa m2 ssd kendim takmak istiyorum da bilginiz var mı m2 slotu bantlı vs mi geliyor
    Ben taktım bantlı gelmiyor. Yanlız 2280 biraz zor yerleşiyor. Bu şekilde

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

• cartok kullanıcısına yanıt
    Hocam taktım demişsiniz ama m2 ssd portu boş gözüküyor attığınız fotoğrafta.

Taktıktan sonra çekmeyi unutmuşum hocam.
    Yanlız orda ufak bir plastik parca var onunla çakışıyor.
    Biraz yüksek olarak durdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 22 Ağustos 2020; 16:36:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.