Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
24
Favori
23.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cartok (30 mesaj) yıgıdo5858 (29 mesaj) alifatih (25 mesaj) ltrg (25 mesaj) nightsniffer (25 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (137 mesaj) Mobil (162 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (63 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    193 Mesaj
    Ben de az önce baz modeline 4 gb ram ekleyip windows kurdum. Halihazırda kullanmakta olduğum iş bilgisayarım lenovo v330-15ikb (intel i5)ile kıyasladığımda beyaz ekran açıkken görüntü biraz daha az parlak ve sarı tonlar hakim. ama kıyaslamazsanız can sıkacak birşey farkedilmiyor. kamerayı kıyasladığımda çözünürlük foto ve video için daha düşük. kamera sizin için önemliyse almayın, oldukça kötü. buna karşın v15in ekranının çerçevesi daha ince, dolayısıyla kasa da ufalmış.

ilk izlenimlerim bunlar. ilerde kayda değer birşey farkedersem yazarım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Pazartesi(27 temmuz) sipariş vermiş olupta ürünü kargolanan var mı acaba? Bir kargoya veremediler bayramdan sonraya kalacak bu gidişle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yaklaşık 10 gün önce bu konuyu görmüştüm ancak kararsızlığım dolayısıyla bir türlü sipariş verememiştim. şimdi ufak ufak zam geldiğini görüyorum. daha da artar endişesiyle bir an önce almaya karar verdim. zaten burada genel olarak çok iyi şeyler yazılmış. youtube'da olan birkaç videosunu da izledim. yalnızca kafamda birkaç soru işareti var.

satıcının baz model üzerine ssd ve ram iyileştirmesi yaparak gönderdiği söylenmiş. bu durumun bilgisayarın tüm garantisini sıkıntıya düşürme ihtimali var mıdır? yoksa herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında kalacak olan parçalar satıcının sonradan eklediği parçalar mı olacak?

bir diğer sorum da şu, benim halihazırda masaüstü bir bilgisayarım var. bu bilgisayarda football manager 2020 dışında herhangi bir oyun oynamayı düşünmüyorum. bu oyunu rahat şekilde oynatacaktır sanırsam, doğru düşünüyorum değil mi?

yanıt verecek arkadaşlara teşekkür ederim. herkese iyi akşamlar diliyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    270 Mesaj
    bu ürünü almayı düşünüyorum fakat almışken dedim 12 ramli 256 ssd li alayım 2800 e buldum onu en düşük.Bir de üstüne 1 tb hdd alayım diyorum.Sürekli indirme vs yapıyorum ssd hem fiyat olarak hem de ömür olarak zorlanabilir.Tavsiye ettiğiniz bir ürün var 1 tb hdd ?

Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 30 Temmuz 2020; 16:50:33 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Herkese selam..

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v15-82c70060txdw-amd-athlon-3150u-12gb-256gb-156-dos-fhd-P435389268

burdan verdiğim sipariş elime ulaştı fakat bir kaç sorum,sorunum var arkadaşlar..

Windows kuracağım ssd gözükmüyor ne yapmam lazım?

Ayrıyetten garanti sorguladığımda şöyle bir görüntü var.Ürünün garantisi daha öncedenmi başlamış acaba?

8 ram 256 ssd versiyon elime ulaştı aynı sorunu yaşıyorum. ssd gözükmüyor. Kurulum yapamıyorum. Windows kurulum ekranında da sabit disk gözükmüyor. Bunu nasıl çözebiliriz.

|
    |

• Binbaşı
    1553 Mesaj
    8gb/256 SSD modeli geldi, Windows u kurdum.

SSD Samsung marka, ram markasını göremedim.

-Ekran çözünürlüğü güzel

-Ekran parlaklığı yetersiz kötü

-Ekran sarımtırak kötü

-Hoparlör ses yüksekliği, tiz ve bas yetersiz

Bu paraya alınabilir, zamanla ekranın bu durumuna alışır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj

Toshiba revaçta, ben de düşünüyorum.

|
    |
    ssgg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Benim aldığım baz model geldi, kurdum, şimdi çocuklar takılıyor, ilk izlenim olumlu, extra 8 GB ram aldım ama sistem gayet akıcı 4 GB ile. Biraz bu şekilde deneyip öyle takacam rami

|
    |
  • Binbaşı
    1882 Mesaj
    Arada fiyat farkı azalınca Ryzen 3 lü modele yöneldim.

Yine %5 indirim olursa bu modeli almayı düşünüyorum.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-v155-amd-ryzen-r3-3250u-4gb-1tb-15-6-fhd-freedos-bilgisayar-82c7001gtx_pdp_581608786

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 30 Temmuz 2020; 20:45:58 >
    |
    |

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    d.t.s isimli arkadaş çözmüş ama nasıl

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Ürün alın kargolanmasin ne güzel iş ya oraya bir gün yazma o zaman kardesim 1 hafta de

|
    |

Yanlış anlamayın ben SSD görmeme sorunu yaşamadım. Benim ki görünüyordu, kolayca kurdum

|
    |
    explorer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    adam94 ile aynı görüntü biosta SSD yok,ayrıca biosta SSD aktif edecek hiçbir seçenek yok sanırım ssd takmayı unuttular

• Yüzbaşı
    394 Mesaj

Bayram girdi araya elimizde ssd siz bilgisayarla kaldık Dün whatsaptan yazdım çözüm olarak iade talebiyle gönderin teknik ekibimiz ilgilensin dendi. Düzgün bir tane yollamak yerine iade almaya kalkarlarsa ona göre pozisyon alacağım. Unutmayın iade, değişim, onarım seçimlik hakları tüketiciye ait satıcıya değil.

|
    |
    explorer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Enteresan ssd siz yollanır mi arkadaş :D Allah'tan bende öyle birşey olmadı.

|
    |
    adam94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ssd'siz işin espirisi, benim tahmimim ssd taktılar fakat anakartla bi uyumsuzluk var ya da bağlantıda sıkıntı var görmüyor. Açıp vidalarını takmışlarmı diye bakmadım yani:) İyi bayramlar herkese.

|
    |
    yıgıdo5858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam umarım çözersin sorunu :) iyi bayramlar sizlerede

|
    |
    adam94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.