Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangisini alacaksınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alifatih kullanıcısına yanıt
    4/128

• Ben girince HB'daki 2296 gözüküyor. Fiyat artışı göremedim. Kişiye özel mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Ben girince HB'daki 2296 gözüküyor. Fiyat artışı göremedim. Kişiye özel mi acaba
    Gittigidiyor da puanla 2110 à geliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d.t.s. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim upragade ederek taktıgımız Ssd ve Ram bizim garantimizde gerisi Lenovoda diyor. Ama ne kadar saçma bir cevap. Öyle ise neden yanına etiket yapıştırıyon ? Garantiyi etkilemez diye ? Umarım alan arkadaşlarım hiç bir sorun yaşamadan kullanmaya devam ederler. 2-3 Ay sonra bu arkadaştan laptop alıp elinde patlayan çok arkadaş olmuş. Lenovo bu cihazın direkt olarak 8 GB ram 256 SSD olanını üretmemişmi ? Bu satan arkadaş anladıgım kadarı ile yüklü almış stoklamış. Talebe göre SSD takıp Ram takıyor. Ama bunu satarken belirtmesi gerek.

Hocam Laptop orijinal olarak 4/128, bunun yerine (12/256 model için) başka bir 0 Lenovo bilgisayardan çıkma aynı marka model 256 SSD takıyorlar(Sadece Lenovo'nun kullandığı Alliance Memory diye bir şirketin SSD'si, orijinali de o, 256 olan da, SSD'nin okuma yazma verileri 0 olarak gözüküyor, sağlık da %100 yani ikinci el bir SSD değil), bir tane de Crucial 8 GB 2400 Mhz DDR4 Ram takıyorlar. Lenovo da "8GB Crucial Ram ya da SSD bozulursa garanti vermem, geri kalan şeylere karşı ürün garanti altında" diyor.
  • Ram ve SSD yi ayrı alıp takıp faturalarını ayrıca saklamak lazım

• cartok kullanıcısına yanıt
    Her yerde zam gelmiş.

• Herkese selam..

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v15-82c70060txdw-amd-athlon-3150u-12gb-256gb-156-dos-fhd-P435389268

burdan verdiğim sipariş elime ulaştı fakat bir kaç sorum,sorunum var arkadaşlar..

Windows kuracağım ssd gözükmüyor ne yapmam lazım?

Ayrıyetten garanti sorguladığımda şöyle bir görüntü var.Ürünün garantisi daha öncedenmi başlamış acaba?

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 28 Temmuz 2020; 18:35:41 >

• Youtube için video edit filan yapıcam eken9r ile.Bu pc yeterli olur mu?

• 2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD 2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

Bir günde 300 zam yaptı adam.

• Bence bu fiyata da alınmaz.
    Dolar fırlamazsa yine indirim yapacaktır.

• Bende sipariş verdim, Windows kurulamıyor mu, ya da kurduktan sonra mı görünecek hdd

• quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Bende sipariş verdim, Windows kurulamıyor mu, ya da kurduktan sonra mı görünecek hdd
    Windows kurulamıyor.Uefi ile usb boot ettikten sonra windowsun yükleneceği kısmı seçemiyorsun yükleme kısmında.Fotoğrafta gözüktüğü üzere hard disk kısmıda boş gözüküyor.. başka bilinmeyen bir kısım varsa ben bilmiyorum.

• Satıcısı, yanılmıyorsam Görkem GEDİKOĞLU, Instagram üzerinden bir sorun, problemi anlatın. Yüzlerce kişi satın aldı bu PC den bir yolu vardır

Bir kişi instagramdan yazsa da gg indirimi bitmeden fiyatı düşürmez mi acaba?
    Bende instagram yok da
  • Fiyatları düşüreceğini sanmıyorum. döviz kurunun artması ile satıcı fiyatı yükseltti diye düşünüyorum. Muhtemelen bu başlığı da takip ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 29 Temmuz 2020; 10:32:26 >
  • Dolar 10 kuruş arttı. Tüm pclere zam gelecektir buna da gelmesi normal

• İlköğretim öğrencisinin derslerini ödevlerini araştırmak için 3500 TL ye kadar laptop arıyorum.

Konuda bahsi geçen ürünler ile

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-82c7001ltx-v15-ada-amd-ryzen-5-3500u-8gb-1tb-fhd-15-6-f-dos-notebook_pdp_569936444?utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102a551ceaa5bb793f7cdfedccb389&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0 bu ürünü kiyaslar iseniz hangisini almam Uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 29 Temmuz 2020; 12:43:22 >

• Win10 pro kurup programlarimida yukledikden sonra ufak tefek ince ayarlar yaptim.Defender ve diger gereksiz Windows uygulamalarini kaldirdim.Windows Update en sevmedigim zirt pirt guncelleme hic cekemem.Tum guncellemeri yapip onuda devredisi braktim.Son olarakda Acronis ile imaj alip hariciye yedekledim.Bilgisayar beni ziyadesiyle memnun etti.

Birde Windows 7 kurmayi deniycem.Oyun ile bi isim yok.Onu ps4 den hallediyorum.Sayet kurar driverlar dada sorun yasamazsam Windows 7 daha stabil olur dye dusunuyorum.Olmadi geri Win10 a donerim.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.