Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
24
Favori
23.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cartok (30 mesaj) yıgıdo5858 (29 mesaj) alifatih (25 mesaj) ltrg (25 mesaj) nightsniffer (25 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (137 mesaj) Mobil (162 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (63 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    368 Mesaj

Hangisini alacaksınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cartok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1882 Mesaj

4/128

|
    |
    alifatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Ben girince HB'daki 2296 gözüküyor. Fiyat artışı göremedim. Kişiye özel mi acaba
    1882 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Ben girince HB'daki 2296 gözüküyor. Fiyat artışı göremedim. Kişiye özel mi acaba
    Gittigidiyor da puanla 2110 à geliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kardeşim upragade ederek taktıgımız Ssd ve Ram bizim garantimizde gerisi Lenovoda diyor. Ama ne kadar saçma bir cevap. Öyle ise neden yanına etiket yapıştırıyon ? Garantiyi etkilemez diye ? Umarım alan arkadaşlarım hiç bir sorun yaşamadan kullanmaya devam ederler. 2-3 Ay sonra bu arkadaştan laptop alıp elinde patlayan çok arkadaş olmuş. Lenovo bu cihazın direkt olarak 8 GB ram 256 SSD olanını üretmemişmi ? Bu satan arkadaş anladıgım kadarı ile yüklü almış stoklamış. Talebe göre SSD takıp Ram takıyor. Ama bunu satarken belirtmesi gerek.

|
    |
    d.t.s. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Laptop orijinal olarak 4/128, bunun yerine (12/256 model için) başka bir 0 Lenovo bilgisayardan çıkma aynı marka model 256 SSD takıyorlar(Sadece Lenovo'nun kullandığı Alliance Memory diye bir şirketin SSD'si, orijinali de o, 256 olan da, SSD'nin okuma yazma verileri 0 olarak gözüküyor, sağlık da %100 yani ikinci el bir SSD değil), bir tane de Crucial 8 GB 2400 Mhz DDR4 Ram takıyorlar. Lenovo da "8GB Crucial Ram ya da SSD bozulursa garanti vermem, geri kalan şeylere karşı ürün garanti altında" diyor.
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Ram ve SSD yi ayrı alıp takıp faturalarını ayrıca saklamak lazım

|
    |
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj

Her yerde zam gelmiş.

|
    |
    cartok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Herkese selam..

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v15-82c70060txdw-amd-athlon-3150u-12gb-256gb-156-dos-fhd-P435389268

burdan verdiğim sipariş elime ulaştı fakat bir kaç sorum,sorunum var arkadaşlar..

Windows kuracağım ssd gözükmüyor ne yapmam lazım?

Ayrıyetten garanti sorguladığımda şöyle bir görüntü var.Ürünün garantisi daha öncedenmi başlamış acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chngrn1905 -- 28 Temmuz 2020; 18:35:41 >

• Er
    3 Mesaj
    Youtube için video edit filan yapıcam eken9r ile.Bu pc yeterli olur mu?

|
    |

Bir günde 300 zam yaptı adam.

|
    |

• Binbaşı
    1882 Mesaj
    Bence bu fiyata da alınmaz.
    Dolar fırlamazsa yine indirim yapacaktır.

|
    |

Bende sipariş verdim, Windows kurulamıyor mu, ya da kurduktan sonra mı görünecek hdd

|
    |
    chngrn1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Bende sipariş verdim, Windows kurulamıyor mu, ya da kurduktan sonra mı görünecek hdd
    Windows kurulamıyor.Uefi ile usb boot ettikten sonra windowsun yükleneceği kısmı seçemiyorsun yükleme kısmında.Fotoğrafta gözüktüğü üzere hard disk kısmıda boş gözüküyor.. başka bilinmeyen bir kısım varsa ben bilmiyorum.

Satıcısı, yanılmıyorsam Görkem GEDİKOĞLU, Instagram üzerinden bir sorun, problemi anlatın. Yüzlerce kişi satın aldı bu PC den bir yolu vardır

|
    |
    chngrn1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1882 Mesaj

Bir kişi instagramdan yazsa da gg indirimi bitmeden fiyatı düşürmez mi acaba?
    Bende instagram yok da
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 29 Temmuz 2020; 10:32:26 >
    |
    |

|
    |

Konuda bahsi geçen ürünler ile

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-82c7001ltx-v15-ada-amd-ryzen-5-3500u-8gb-1tb-fhd-15-6-f-dos-notebook_pdp_569936444?utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102a551ceaa5bb793f7cdfedccb389&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0 bu ürünü kiyaslar iseniz hangisini almam Uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 29 Temmuz 2020; 12:43:22 >
    |
    |

• Binbaşı
    1430 Mesaj
    Win10 pro kurup programlarimida yukledikden sonra ufak tefek ince ayarlar yaptim.Defender ve diger gereksiz Windows uygulamalarini kaldirdim.Windows Update en sevmedigim zirt pirt guncelleme hic cekemem.Tum guncellemeri yapip onuda devredisi braktim.Son olarakda Acronis ile imaj alip hariciye yedekledim.Bilgisayar beni ziyadesiyle memnun etti.

Birde Windows 7 kurmayi deniycem.Oyun ile bi isim yok.Onu ps4 den hallediyorum.Sayet kurar driverlar dada sorun yasamazsam Windows 7 daha stabil olur dye dusunuyorum.Olmadi geri Win10 a donerim.

|
    |
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.