Şimdi Ara

2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6' FHD (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
17
Favori
26.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 - Akıcı İnternet sörfü
    2 - Film, video izleme
    3 - Arada bir CS-GO oynamak için yeterli olur mu

Ben bu 3 iş için kullanıyorum, ona göre sipariş vereyim, kullanıp deneyimleyen arkadaşlar cevap verirse çok memnun olurum
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    Alıntı yapmamıştım hocam. Cevap yazmıştım
    Sildim şimdi gitmiştir umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tıtanium T kullanıcısına yanıt
    -İnternet te dolaşırken takılma yaşamadım.
    -video film v.s yukarıda sorunsuz izlendigi belirtilmiş denemedim ama sorun olmaz.
    -cs go orta ayarlarda 70 fps aldım akıcı oynuyorum.
    Lakin unutmayın ki bu oyun bilgisayarı değil. Lakin genel işlerde bu paraya güzel cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersen kullanıcısına yanıt
    Basmamasi normal değil lakin içerisine sistem kurup deneyin. Çalışmıyor sa ürün hatalı iade edersiniz yada değişim olur.

• yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    Yok zaten oyun ile ilgili büyük bir beklentim yok. Şu an I-58250 / 4 GB Ram / ATI Radeon 530 DELL bir laptop var. Chrome kullanırken bile kasıyor ne denediysem toparlanmadı. Muhtemelen ram yetersizliğinden yapıyor. Şimdi bunu da alıp aynı sorunları yaşarsam hiç hoş olmaz. Maddi durumumda yok öyle 5-6 bin tl ye laptop alamam.

Bu arada satıcıya mesaj attım, 2 iş gününde kargolanacağı cevabını verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar pil ayarlarinada bakdim.Ama kapagi acinca kendi kendine aciliyor.Kapatmayi normal baslat menusunden yapiyorum.
    Evet arkadaslar yne kendi sorunuma kendim cozum buldum.

Bilmeyenler icin Bu sorun tahmin ettigim gbi bios dan ama ben ynede her ihtimale karsi biosu guncelledim.Sonra.resimdeki ayar seceneginde bios da bu kisimda "Flip to boot" u Disabled yapinca sorun halloldu.Artik kapagi acinca kendi kendine acilmiyor.Aslinda iyi bi ozellik ama ben ynede Guc tusu ile acmayi yeglerim.:)
    2399 TL(kayıtlı visa 2279 TL) Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 8GB 128GB SSD FREEDOS 15.6" FHD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 24 Temmuz 2020; 16:36:0 >

• cartok kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Sıkıntı olacağına zannetmiyorum sonuçta ürün anahtarı değil. Ürün anahtarı paket içinde cd üstündeki kısımı kazıyarak görünebiliyor.
    hocam şuan ben laptoptan yazıyorum opera kullanıyorum hiç bir kasma takılma yaşamadım. bende normalde laptop düşünmüyordum masaüstüm vardı. lakin f/p olarak görünce aldım yoksa bende laptopa 5-6 bin lira verip almazdım. ayrıca yanımda dursun ufak tefek işimi görsün diye aldım pişman değilim :)
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bununda çözümü burada dursun hocam :)
  • DieForMC D kullanıcısına yanıt
    N11 de ya da satıcı tarafinda sorun çıkarmadılar mi hocam iade de? Ben gittigidiyor da cok sorun yaşamıştım, kesinlikle mudahil olmayıp siz satıcı ile cozun diyorlardi.

• jayistic J kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan almıştım. Satıcıyla görüştüm. Laptopa bağlanıp rx640ın olmadığını gördü. İsterseniz iade edin dedi. Aynı gün kargoya verdim. Sağolsunlar satıştan da kaldırdılar. Ama yine hepsiburada da bir satıcı aynı kelimelerle satışa devam ediyor.

• elimde sıfır faturalı garantili 2 adet kingston hyperx impact 4gb 2400 ram var.
    ihtiyacı olan varsa iletişime geçebilir.
  • bana gönderilen laptop arızalı çıktı. 3, e, d, c, tuşları basmıyor. Windows u kurdum gene de düzelmedi. iade talebi oluşturdum. yarın göndereceğim.

• trendyolda baz modelinin fiyatı 2150 tl ye düştü, sonra dan 4 gb ram eklenerek rahat kullanılır.

• IPS panel olsaydı alırdım incelemede aynı paneli kullanıyor pekte iyi değil gerçi ne kadar iyi olursa olsun sonuçta TN panel renkler ve görüş açıları başarısız.
    https://www.notebookcheck.net/Lenovo-V155-Review-Budget-laptop-turns-out-as-a-storage-giant.435036.0.html
  • Arkadaşlar Lenovo ile görüştüm.Bu satan arkadaşlar 4 gb ram 128 Gb Ssd olan baz modeli upragade edip istege göre 8-256 veya 12-256 olarak yapıyor.Buraya kadar hersey normal fakat cihaz garanti dışı kalıyor. Bana gelen modelde 4-128 upragade etmişler 8-256 yapmislar. Taktiklari ram belli degil ssd ne marka belli degil.Ekran zaten felaket iade ettim.

Kardeşim aman bulaşma renkler renk degil soluk ekran tam karsisindan bakman gerek kafani hafif egsen ekran parliyor. Bulanık gozukuyor.

• Şikayetvar.com da da bu BT Teknoloji ile ilgili garanti sorunu, iade almama gibi konularda şikayet var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.