Şimdi Ara

2386 TL Orta seviye X570 fiyatına üst seviye Asrock X570 Taichi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu anakartta ekran kartinin kendisi fan cipseti uzerine geliyor. Cipset isiniyor ve sesli calisiyor. Ancak cozumu silent moduna almak. Onda da cipset sicak calisiyor.

Haberiniz olsun.

Urunu alanlar silent mod ayarlamayi unutmasin biostan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

O/C yapmayı düşünenler için VRM performansı çok önemli. Ben 3200 gömdüm ASUS Crosshair VIII Hero'ya misal hızaştrıtma testlerine de bakarak.

Dahası Anakart sistemin kalbidir. Kalbi zayıf atlet olmaz.

Alıntıları Göster
    Aradaki 1000₺'ye yakın fiyat farkına rağmen sadece bi tık güçlü olabilecek Asus kart ile bir çok özelliğiyle karşısında rahatlıkla durabilecek bir kartın tam olarak zayıf olduğu kısmı iletirseniz bilelim de fazla yüklenmeyelim zayıf kısımlarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Asrock markası ASUS anakartların alt markası diye biliyordum, doğrumudur?
    Detayını bilmemekle beraber aynı banttan çıktığını duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Bu anakartta ekran kartinin kendisi fan cipseti uzerine geliyor. Cipset isiniyor ve sesli calisiyor. Ancak cozumu silent moduna almak. Onda da cipset sicak calisiyor.

Haberiniz olsun.

Urunu alanlar silent mod ayarlamayi unutmasin biostan.
    Teşekkürler ihtiyacım olabilecek bir bilgi
  • Öyle kuruldu ama satılalı çok oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • can6prmk kullanıcısına yanıt
    O mesajın muhatabı siz değilsiniz, coşmanıza gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    Sizin de bu kadar kaba olmanıza gerek yok.

Forum son zamanlarda çok sert. Kibarlık kötü birşey değil doslar. Aksine her kapıyı açar.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Açıkçası muhattap ben olmasam da böyle celallenince cevap veresim geldi bende ondan yazmıştım da boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Sizin de bu kadar kaba olmanıza gerek yok.

Forum son zamanlarda çok sert. Kibarlık kötü birşey değil doslar. Aksine her kapıyı açar.
    Kabalık kabalığa yanıttı. Su yüzüne çıkmanın da alemi yok. Yanlış anladıysan pardon dersin, hâlâ evliyayı oynuyor adam.
  • LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    Ne anlatıyorsun koçum sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can6prmk

Ne anlatıyorsun koçum sen?
    Anlamadığın bir şeyler olduğu kesin. Ezrak Tayiçin h.o.
  • o paraya klima alırım şaka bir yana hayırlı olsun
  • Asus tarafından 2002 yılında. Ucuz anakart üreticilerine karşı pazar payı kabmak için .OEM pazarında Foxconn gibi şirketlerle rekabet etmek için 2002 yılında Ancak sonuç hiçte öğle olmadı. Daha da ileri seviye üretim yapıncaAsus ile rekabet eder hale geldi. Hal böyle olunca 2010 yılında Asus dan ayrıldı ve Pegatron'un bir parçası oldu.Asrock şu anda tüketici, sunucu, iş istasyonu ve HTPC anakartları üretmektedir.[1]

ASRock'un dünya çapında 90'dan fazla ülkede distribütörü ve Avrupa, ABD ve Çin'de şubeleri bulunmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart arıyordum ben de takip edelim konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün kartı taktık. Öncesinde Gigabyte ve Asus'un Intel tabanlı üst seviye kartlarını kullanmıştım. Asrock'u da hep kullanmak istiyordum kısmet bu güneymiş. Bu fiyata bu kadar özelliği bu kalitede sunabilen bir kart bulmak gerçekten zordu. Neyse ki Asrock yapmış. Öncesinde Rog Maximus kullanan biri olarak kartı gerçekten beğendim. 3 Gen4 M2, güçlendirilmiş PCIe çıkışları, abartılı olmayan ama yeterli RGB aydınlatmaları ve çark dişli detayları kartı hem güçlü göstermiş hem de fazlasıyla genele hitap etmiş. Açıkçası bu kart varken muadil markalarda 3000 üzeri bir kart çok da anlamlı gelmedi.

2386 TL Orta seviye X570 fiyatına üst seviye Asrock X570 Taichi
  • Benim x570 Taichi'de geldi.

• 8506furkan kullanıcısına yanıt
    Yakışmış güle güle kullanın. DM attım
  • can6prmk kullanıcısına yanıt
    Kör oldum. Takanda kör olmuş. Ben bu anakarta şunu diyorum. Anakartların Big Ben'i.

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Kör oldum. Takanda kör olmuş. Ben bu anakarta şunu diyorum. Anakartların Big Ben'i.

Eline sağlık. Aynen tam bir saat kulesi :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.