Şimdi Ara

238 TL'YE AYAKKABI ALDIM (SS'li) 1.5 Ay Sonraki Hali Eklendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
3
Favori
15.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ayda nasıl bu hale geldi ki ayakkabı Mordor'a yürüyüşe falan mı çıktın ne yaptın ?
  • Ayakkabı güzelde olacağı oydu bir timsah fiyatı 200 tl yukarı çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük kullanım için pumalar çok sağlam.3 senedir güydiğim puma ayakkabım hala taş gibi duruyor.Ayakkabı ömrünü arttırmak için ayrıca bir ayakkabıyı 2 gün üst üste giymeyin.
  • kapalicarsinin ordan gecerken tipatip orjinali gibi qr kodlu goruyorum keske ordan alsaydin renk karisimi berbat krolar giyiyo zaten hepsi cinde uretiliyor artik nike adidas n.balance ondan boyle oluyor ama ben amerikadan veya avrupa ulkelerinde tanidiklarim var onlardan istiyorum cok kaliteli ustelik parfum sikiyorlar modelleri bile farkli turkiyèdn alinmaz alsanda markasiz ama kaliteli bisey a

• Neyse akıllanmış oldun artık beyaz renk ayakkabı almazsın
  • çamaşır makinesine at
  • Öyle olacağı malzemesinden anlaşılır zaten de. Neden lacoste ayakkabı alıyorsunuz onu anlamıyorum. Sonuçta asıl işi ayakkabı olmayan bir marka o fiyata bu ayakkabının kat kat kalitelisini satan onlarca marka var.

Greyder tergan gibi mağazaların çok güzel modelleri var biraz takip ederseniz çok ucuzada kapatabilirsiniz. 200 liralık ayakkabıyı 120 ye almıştık mesela.

Şu amerikan mallarını boşverinde türk mallarına yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 10 Haziran 2013; 2:05:07 >
  • Beyaz ayakkabılar sıkıntı, çok çabuk lekeleniyorlar.

Ürünü pahalıya almışsın bence, o paraya biraz daha eklesen iki tane lacoste ayakkabı alınırdı.

Son olarak; o kadar sürede bu hale gelmesi bence kullanmayla alakalı biraz da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

lescona 60 tl verdim hala kendimi acayip kazıklanmış hissediyorum senin ruh halini düşünemiyorum bile

Lescon akar.
    Geçen sene helyum modelinden aldım. O ayakkabıya davrandığım gibi adidasa davransaydım 2. Ayakkabıya geçmiştim.

Sağlam modelleri var ama mağazasını bulamıyoruz.

• Oha ameleliğe falan mı gittin de bu hale geldi ayakkabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Ayıptır sorması 1 tane mi ayakkabın var ? ve bunu yagmur kar kış demeden hergün mü giydin?

Aynen öyle oldu kardeşim aslında birçok ayakkabım var ama ben yeni bir ayakkabı aldımmı diğerinin yüzüne bakmam bu yüzden her gün bunu giydim yağmurlu günde giymedik ama genede hali ortada.Bez olan yerleri zaten ayakkabıyı kirli gösteriyor 1 ay sonra böyle olmasınıda yediremedim.Boyumun ölçüsünü aldım bir daha bu fiyatta lacoste,dexter vs. Alacağımı hiç sanmıyorum gerçekten israf.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Ben 2 senedir lacoste giyiyorum deforme oluyor falan diyen olmuş hiç deforme falan olmadı köşeleri bile açılmadı 1 sene önce aldığım ayakkabının fakat eren holdingde o ayakkabının aynısı 110 tl idi

Bende jump giyiyorum hiç deforme olmadı.
  • Beyaz ayakkabı bence çok iyi duruyor, ben uzun süredir beyaz renklerde ayakkabı alıyorum,
    Bir ayakkabıya bu kadar para verilirde, bu aldığına verilmez dostum, bi kere Lacoste gereksiz pahalı bir marka, zengin olursunuz hiçbir para sıkıntınız olmaz gider 200 liraya tişört alırsın öyle bi marka,
    Ben 1,5 yıl önce Converse almıştım, halada giyerim, 90 liraya falan almıştım. Marka değil, model önemli...
     238 TL'YE AYAKKABI ALDIM (SS'li) 1.5 Ay Sonraki Hali Eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Evet beyler 238 tlye dayanamadım Lacoste'un ayakkabısını aldım.Fiyat benim durumuma göre beni sarsmadı fakat iyimi yaptım kötümü bilemedim modelin ss'ini koyuyorum değerli yorumlarınızı esirgemeyin

Ayakkabı aldığımda böyleydi birde şuanki haline bakın.

Aslında ayakkabı 1. Ayında bu hale geldi yeni sildim gene bu halde görenler 2 yıllık ayakkabımı giyiyorsun diyorlar, Sen kalk 250 lira ver 1 ay sonrada ,pis,dalga geçilecek bir ayakkabıya sahip ol hayır birde milletin sahtedir bu yaeaa laflarını duy 20 tllik ayakkabı laflarını ye.Temiz kullanmaya özen gösterdim genede durum ortada.Yırtılmasıda cabası.Daha Lacoste alırsam ne yapsınlar beni.Buyrun almayı belki düşünenler vardır diye güncelleyeyim dedim.

Merhaba,

2 ay önce, Bende 228 tl ye ayakkabı aldım.Lacoste çok kolay tozlanıyor.

Fakat, benimki lacivert olduğundan mı bilmem ama Ön tarafı tozlanması dışında hiç bir sıkıntısı yok

Adidas oracle v İle beraber kullanıyorum

Geçmiş olsun sana

Edit: Boyner den de ykm den de sordum. 5 ay garanti verdiler.
    Bi dene bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyWizard007 -- 10 Haziran 2013; 10:00:04 >

• O parayla gider NIKE alırdım, üstüne 100 TL kalırdı. O NIKE'a hiçbir şey olmadan 1 yıl beni götürdüğünü bilirim.
  • Çamaşır makinesine at bembeyaz olmasada epeyi siyahlığı gider.

Ben 140 liralık ayakkabıyı attım birşey olmadı bunada olmaz heralde.
  • beyaz ayakkabı alınmaz
  •  238 TL'YE AYAKKABI ALDIM (SS'li) 1.5 Ay Sonraki Hali Eklendi
  • seni sarsmamış olabilir ama o kadar para edecek bi ayakkabıya da benzemiyor. kısacası herkesin de dediği gibi kazık yediğini düşünüyorum. pazardan anısından rahat 7-8tane alırdın ve daha geç eskirdi. o derece adi yani. ben de bir zamanlar lacoste ayakkabı almayı düşünüyordum bi arkadaşım uyardı sağolsun alma adi oluyorlar diye
  • Ayakkabinin kalibi bile degismis.makinaya atsanda deterjandan dolayi curuyor yipraniyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.