Şimdi Ara

230km hız ıle radara girdim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
9.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • freakofnature F kullanıcısına yanıt
    1.6 motorlar ile 340km/h sürate ulaşabiliyorlar bende aksiyonlu sürüş hastasıyımdır. Düz yolda 220/230 yapmaktansa sollaya sollaya yüksek devir 140-150'yi tercih ederim. Kamu yararına çalıştırma cezası mantıklı olur bence de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo tebrik ederim çok cesursun kardeşim kız olsaydım
  • BENDE SABAH 7 DE OTOBAN BOMBOŞTU Bİ DENEME YAPTIM 225 GÖRDÜM YOL DÜMDÜZDÜ İLERDE DÖNÜŞTE ŞÜPHELENDİM hız sabitliyici 130 ayarladım ve dönünce radar çat köprünün altında ceza gelmez sanmıyorum 130 radar yok otobanda yırtık 150 yide geçmedim ondan sonra :)
  • Ben çoluk çocuğumla seyahat ederken yanımdan bu şekilde güvensiz bir hızla geçen olursa arkasından selektör, korna, içimden sinkaflı ifadelerle bir güzel kalaylıyorum. Plakayı görebilmişsem şikayet ediyorum. Elimden gelse daha fazlasını da yapardım. Adam kazara hapşursa olan benim çocuğuma, bana olmasa başka masum çocuklara olacak.
  • inşallah sağlam bir ceza gelir o kadar uyarı yapıyorlar yavaş sürün diye ipleyen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

1.6 motorlar ile 340km/h sürate ulaşabiliyorlar bende aksiyonlu sürüş hastasıyımdır. Düz yolda 220/230 yapmaktansa sollaya sollaya yüksek devir 140-150'yi tercih ederim. Kamu yararına çalıştırma cezası mantıklı olur bence de

Bernieden nefret ediyorum.adam f1 heyecanı diye bişey bırakmadı. ferrari bile çekilmeyi düşünür oldu bu adam yüzünden.

heyecanı yüksek pistler gidiyor. yerine sponsorların şişirmesiyle yapılmış düz pistler geliyor.hiçbir insan evladı izlenme sayısını bahane ederek istanbul parkı takvimden çıkartmaz. pistin yapısı şu yeni yapılanlarda dahil bütün pistlerden iyi. monte carlo gibi pist olsun 5-6 tane tadından yenmez. 320 ile gitseler ne olacak heyecan yok.

konu arkadaşın hızı bi f1 konusuyoruz

• freakofnature F kullanıcısına yanıt
    Ahaha evet hocam öyle oldu biraz. Seneye monza da yok mesela . Ben de inanın monte carlodan nefret ediyorum. Nurburning idi sanırım yanlış yazmadıysam iyi bir pist her şeyi ile zorlu bir pist. Atmosferik motorlar gelmeden yarış zevki zaten çıkmaz ki

• Sen akıllanmayıp bu hızla devam edersen -Allah korusun- öbür tarafa gelir cezası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Geçen ay Almanya da 3 veya 4 kez 270 km yi geçtim. Ne varki o süratle dahi sürekli gözüm dikiz aynasında idi. Oha dedim , yaklaşan araba var yahu inanılır gibi değil.

Ama kültür meselesi tabii. Orada cana kast ettin vs muhabbeti olmuyor. Herkes hızlı zaten. Kültür var, saygı var, yolda kalite var, arabada kalite var var oğlu var yani.

Bunların hiçbirinin olmadığı bir yerde, varmış gibi davranmanın alemi ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

Ahaha evet hocam öyle oldu biraz. Seneye monza da yok mesela . Ben de inanın monte carlodan nefret ediyorum. Nurburning idi sanırım yanlış yazmadıysam iyi bir pist her şeyi ile zorlu bir pist. Atmosferik motorlar gelmeden yarış zevki zaten çıkmaz ki

monaco candır :)

nurburgring tam yarıştırmazlar. yarıştırsalar 10 tur olur yarış :)) keserek ben pek iyi bulmuyorum orayıda.
    bi gün 230 yapan arkadaşıda alıp istanbul parka gitmek lazım hep beraber :)
  • Ben hız sınırı 70 olan yerde 90 la gittiğim için 356 TL ceza geldi.
    İnşallah size 1500 TL ceza gelir de azda olsa akıllanırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedip

quote:

Orijinalden alıntı: obmann

quote:

Orijinalden alıntı: sedip

Ben 310 la girmistim hizli gectiniz ama hizinizi olcemedik o yuzden ceza vermiyoruz dediler. Keske biraz daha asilsaydin simdi sana iyi kitlerler.

Anlaşılan su siralar most wantedi biraz fazla kacirmissin. :D Malum okullar da kapandı ders de yok. :D

Parantez icinde ironi mi yazalim ergen kardeslerimiz anlayabilsin diye

Hep böyle oluyo zaten. Once bi havalanma edasiyla ben de geçen sunu yaptım bunu yaptim. Bakiyolar ipleyen yok millet cakmis eksiyi. Sonrada ironi yaptim. Keske koymasalarsi su Turkceye ironi sanatini.

• burada hiç 230 yapmayan var mı acaba? vurun abalıya anasını satayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

oo buralar karısmıs

istanbul ankara otobanı arkadaslar.4serıt yol vırajlar genıs trafık yok.yolu her ay en az 1 kez gıdıyorum ezberımde nerdeyse.Mahalle arasında 100km ıle gıdenlerden,otoyolda 70 ile sol serıte sollamaya cıkanlardan cok daha guvenlı bir yolculuktu.

ceza gelınce ss koyarım korkmustum cok daha yuksek meblaglar oderım veya ehlıyetı falan gıder dıye ıcım rahatlattı ceza hakkında bılgı veren arkadaslar,saolun

Araba neydi sormasi ayiptir.

• Ben Bugatti ile 390 km hızla girdim arabayı aldılar elimden o derece sanada 1000 tl gelir

• obmann O kullanıcısına yanıt
    E46 3.25 hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Geçen ay Almanya da 3 veya 4 kez 270 km yi geçtim. Ne varki o süratle dahi sürekli gözüm dikiz aynasında idi. Oha dedim , yaklaşan araba var yahu inanılır gibi değil.

Ama kültür meselesi tabii. Orada cana kast ettin vs muhabbeti olmuyor. Herkes hızlı zaten. Kültür var, saygı var, yolda kalite var, arabada kalite var var oğlu var yani.

Bunların hiçbirinin olmadığı bir yerde, varmış gibi davranmanın alemi ne?

Onu burada yapana yazacaksınız. Ben yurtdışındaki tecrübemi yazdım. Oralarda legal bu şekilde gitmek.

• modest11 M kullanıcısına yanıt
    Aynen Civic ile 201 ile girdik biz de tam resmini çekiyordum o sırada radar da dıştan olsun demiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

Umarım çok yüksek bir meblağ gelir.Bayram ağzı bu kadar kaza bu kadar ölüm...Yine de ders almıyorsanız diyecek bir şey yok.

Sizin hayatınız önemli olmayabilir ama başkalarının hayatına kast edemezsiniz.!!

Ülkemizin yolları bu hızlara uygun değil.Parasını verin gidin su f1 parkurunda hızınızı yapın.

Budur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.