Şimdi Ara

3280 TL Acer Aspire 5 15.6' F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
283
Cevap
14
Favori
59.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem işlemci eski hem ekran full hd değil. İps olmamasını geçtim. Birde fiyatı 60$ yüksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A N K A R A kullanıcısına yanıt
    3000TL ye şu anda kampanya ike ryzen 2600lü pc alırsın. Laptop elzem değilse monitör hariç masaüstü sistemi öneririm.

Oyunda oynarsın. Teknobiyotik 3.5 killer sistemine bir bak.

• çok ağır projelerle uğraşmıyorum. evde dell 15r 5521 vardı, canavar gibiydi ama arızalı. onun anakartını yaptıracak güvenilir bir tamirci bulamadım henüz. 2 x 8 hyper x ram de ekledim sepete. daha iyi bir alternatif bulamazsam muhtemelen bu gece sipariş veririm.

edit: hp olanını sonra ben de eledim zaten. yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 10 Ağustos 2019; 22:0:32 >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Lehimli değil. Ramini de bizden birine satarsın :)
    16gb neden peki?

• dostum az önce sen de dedin 16 yaparsan iyi bi laptopun olur diye :)

visual studio ve sql için.
    Yaptırsan bile dikiş tutmaz yine arıza verir. Uğraşma boşuna.

Dell 15r 5510 sanırım geçen elden geçirdiğim laptop. Çok iyi sürümmüş o Dell 'ler. Geçen bakım yapıp 4 gb daha ram ekledim makine çok iyi hale gelmişti.

3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) 3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) 3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) 3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) 3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) 3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG)
    https://www.instagram.com/kytechngaming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 10 Ağustos 2019; 22:10:53 >

Sıra ile cevap verirken nicklere bakmadan yazmışım :)
    16gb güzel olur. Rahat rahat çalışırsın. Ramine talip olabilirim. :)

Kargo bedava imkansız. Sadece laptop un kargo ücretine ram de geliyor. O da sanırm ram amazon mağazasından olduğu için. Başka bir satıcı olsa kargo fiyatı değişirdi.

Şuna baktın mı?
    https://www.webdenal.com/kingston-16gb-hyperx-d4-3000m-cl15-hx430c15pb3-16_956465.html?ref=akakce&v=1.59.6

Birde ikinci el görmüştüm bugün bi bak istersen.
    https://www.sahibinden.com/s/N7TTbmeY

• Alınır mı arkadaşlar ne dersiniz?
  • Broon kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç niteliklerini karşılıyor ise kaçırılmaz bence. Bir tane sipariş verdim.

• Bu laptoptaki ssd değişimi için hangi modeller var? Sata,m2 bir sürü şey yazıyor hiç bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstte önerdiğim ssd'yi alabilirsin. M2 olarak ke fi üzerinde geliyor. Boş slot sata destekli 2.5inç boyutunda. İster ssd ister hdd alabilirsin.

Bence ssd daha mantıklı. Sessiz ve laptopu ağırlaştırmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 11 Ağustos 2019; 13:46:16 >
  • Alıp almamak için çok kararsız kaldım ama içinde 1 tane usb 3.1 varmış sırf o sebepten almayacağım. Bozulursa daha da uğraşamam 2.0'la insan 1 tane daha koyar.
    Çoklayıcı filan al demeyin tek usb 2.0'lı bilgisayar kullanıyorum gına geldi artık çoklayıcıdan. Birkaç sene sonra sıfır çerçeveli modeller yaygınlaşırsa belki o zaman alırım artık. Oyun performansı çok kötü ama yine de güzel laptop ama aklım kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk 16’lık almayın. 8+8 yada 8’lik için 4+4 alın ki dual performansı elde edin.

• bilgisayar mühendisliği öğrencisinin ihtiyaçlarını karşılar mı arkadaşlar?

• Cihazı 1 haftadır kullanıyorum. Sorusu olan varsa cevaplayayım. Prime day de almıştım cihazı. 4 gb ram in chrome da gezinirken %65-65 ini kullanıyor. Program vs kullanacaklar ekleme yamalı muhakkak. Oyun vs için işlemci ve ekran kartı çok zayıf oyun için düşünmeyin bile.
    Şarjdan çekliyken denedim, ets2 mp de en düşük ayarda yakınınızda 4-5 kişi oluncaya kadar sorun yok ama 8-9 kişi olunca kasmaya başlıyor. Ayrıca yüksek grafiklere alıştığımdan birdaha oynamam.
    Ama internette gezinmeye, office programlarıydı, film dizi izlemek in uygun bir cihaz. Hoparlör leri iyi değil ayrıca ses seviyesi olarak.
    Ayrıca düşük performansta çalıştırırken hiç bir fan sesi duymuyorsunuz buda artısı.

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Prime day 269$ olduğunda mı almıştın yani?

Ben onu Prime üyelere özel diye anlamıştım. Türkiye için zaten kullanamayacağız diye düşündüm.
  • Yukko için indirim vakti gelmiş.

SSD+RAM 25TL indirimli alabilirsiniz.

442TL'ye geliyor.
    n11'de ssd daha uygun fiyat ama kupon yok. toplam 460TL'ye geliyor.

3280 TL Acer Aspire 5 15.6" F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 11 Ağustos 2019; 19:48:9 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.