Şimdi Ara

3280 TL Acer Aspire 5 15.6' F.HD IPS Ryzen 3 3200U 4GB DDR4 128GB SSD Backlit Keyboard W10(1.9KG) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
14
Favori
59.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar kuru ne zaman alırsak uygun olur ? Provizyonda tutulduğu için zaman ayarlamasını nasıl yapmak gerekir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihoku

Dolar kuru ne zaman alırsak uygun olur ? Provizyonda tutulduğu için zaman ayarlamasını nasıl yapmak gerekir ?
    O konuda yapılabilecek bir şey yok. Yerli sitelerde siparişten sonra kesilir. Amazonda ürün yola çıkmadan önce kesiliyor. Kesin vakit belli olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1001

Ürün 9 günde elime ulaştı
    Ürünün touchpad'ini nasıl buldunuz? Amazon'da düzgün çalışmadığını, atlaya atlaya hareket sağladığını, dandik olduğunu yazanlar gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 7 Eylül 2019; 22:37:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam touchpad hissiyatı fena değil atlaya atlaya gitmiyor bende en azından gayet stabil,fakat touchpad biraz elde kalacakmış gibi hissettiriyor.
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    Fiyatına göre iyi mi?

• Gayet normal.
  • 309$ * 5,71 = 1764 lira civarına geliyor cihaz, v
    Başlıkta 2265 yazılmış dolar kuru mu yüksekti o dönemde? 1800 liraya çok iyi değil mi bu cihaz ya, yanlış açılan hepsiburada ilanları gibi
    vergilerle ıvır zıvırla 398$'a geliyormuş , dolar ekstreli kartla ödemek lazım bankaların makasından etkilenmemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 8 Eylül 2019; 10:27:37 >
  • Vergi dahil fiyatı mı bu 309 dolar ?

• vergiler hariç fiyat o , almaya kalkarsanız sepete ekleyip en son ödeme aşamasında geldiğinde 389 dalırs dedi bana.
    Tabi gel gör ki ben ek SSD- ek ram'le uğraşmak istemediğim için ve IPS 'i de çok problem etmeyeceğimi düşünerek Lenovo V155-15API'e yöneldim. Hem işlemci hem ekran kartı avantajı var bu cihazda.

Herhangi bir sıkıntı durumunda da amazona göndermeyle vs. de uğraşmak istemiyorum , amazon ürününün arkasında duruyordur doğrudur tabi ama 2 yıl TR garantili cihaz almak aradaki çok ufak farka değer benim gözümde.
  • Teşekkürler.

• Elimde 1 adet fazladan mevcut. Acilmamis kutu. Amazon beklemek istemeyen varsa istanbul ici elden nakit verebilirim

• Fırsat devam ediyor fiyat güncel
  • Black Friday'de indirim gelir mi bu modele acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bu mesaj silindi.
    hocam merhaba. Bu Ltbs gibi özelleştirilmiş windows isosu mu? Boyutu çok düşük geldi. Ram kullanımıda çok iyi görünüyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    teşekkürler hocam. benim kullandıgım sürüm Version 1607 w10 ltbs. uzun süredir kullanıyorum ve memnunum. Yine gereksiz birçok uygulama yok.

Sizin sürümüde bir ara deneyebilirim.

Oyun oynayan kullanıcılar içinde uygun mudur bu sürüm?
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Evet neredeyse çıktığından beri kullanıyorum. Orjinal 1903 isosunu kurdum böyle bir yavaşlık yok 1 saat zor tahammül edebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 15 Eylül 2019; 20:47:9 >
  • quote:

Evet neredeyse çıktığından beri kullanıyorum. Orjinal 1903 isosunu kurdum böyle bir yavaşlık yok 1 saat zor tahammül edebildim.
    aynen hocam. Orjinal kullaılacak gibi olmuyor malesef
  • 19can84 1 kullanıcısına yanıt
    En üsttekini indir. Talimatlara devam et. Pil şarjın olsun ve prize takılı şekilde yap. Zaten izin vermez aksinde.

Tuşa basmayın cihazı kapamayın. 2 3 dk içinde bitiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Selam. Bunu MSMG Toolkit ile mi yaptınız? Sünnet edilmiş bu ISO'yu @MRT_ ile iletişime geçip Windows 10 ISO'larının bulunduğu ana başlıkta yayınlayabilirsiniz sanırım. Selamlar.

Edit: Sanırım yapımcılar yabancı. Torrent ve Warez sitelerinde çıkıyor isimleri ve ISO.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Eylül 2019; 23:46:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.