Şimdi Ara

2300TL-i7 2600K, Sapphire R9 280x, Asrock z77 Fatal1ty Pro, 16GB RAM, high tower kasa, full aksesuar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktaki özelliklere sahip sistemi satıyorum. Daha detaylı söylemek gerekirse:

Intel i7 2600K İşlemci
    Sapphire R9 280x Ekran Kartı
    Asrock z77 Fatal1ty Professional Anakart
    16 gb (4x4) GSkill Sniper DDR3 1600 Mhz Bellek
    OCZ Vertex 3 120 GB SSD + 3 TB HDD
    FSP Hyper 700 Watt güç kaynağı
    FSP 600W UPS (kesintisiz güç kaynağı)
    Cooler Master Haf X High Tower Kasa
    Cooler Master işlemci fanı
    AOC 21" Monitör
    Bloody Keyboard & Mouse seti

DVD okuyucu, güç ve data kabloları, 2'li hoparlör, Wi-fi alıcısı vb. de dahildir. İşlemci veya ekran kartına hiç overclock yapılmadı. Sistem olarak 5 yıldır hafif kullanım görüyor. Yani haftada ortalama 5-6 saat kullanıldı. İşlemci fanı, güç kaynağı, HDD gibi birkaç parça 3 yaşında, kalanı 5 yaşındadır. Tüm parçaların garanti süresi bitmiştir ve açıkçası hiçbirinin faturasını bu kadar uzun süre saklamadım. Sistemi şu anda hâlâ kullanıyorum, hiçbir sorunla karşılaşmıyorum. Artık ağırlıklı olarak PS4 ile oynadığım için upgrade etmek yerine satmaya karar verdim.

Moda'da oturuyorum. İstanbul'da elden teslim almak isteyenleri tercih ederim. Tüm sistemi kargoya vermek zor ve pahalı olur. Almaya geldiğinizde sistemi açıp işleyişine de bakabilirsiniz.

Tüm sistem için istediğim fiyat 2300TL'dir. Takas yok. Tek parça satışı yok. Mesajla veya telefon ile ulaşabilirsiniz. 0535 367 79 992300TL-i7 2600K, Sapphire R9 280x, Asrock z77 Fatal1ty Pro, 16GB RAM, high tower kasa, full aksesuar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glirhuin -- 5 Ocak 2020; 20:12:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.