Şimdi Ara

2300 lira butceyle hangı telefonu almalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam merakımdan soruyorum. Acaba g3'ün 2k ekranının işlemcisine yetersiz olduğunu nerede gördünüz ve test ettiniz ?

Pazartesi günü lg g3 alacağım, açıklarsanız sevinirim

Konuya gelirsek hocam bende o bütçeyle tercihim lg g3 oldu, alabileceğin telefonlar belli s5, lg g3, m8 ve z2...Bende az çok araştırma yaptım genellikle samsung önermiyorlar, çoğunluk 4 telefon arasında z2 ve lg g3 daha fazla öneriliyor. Burada devreye zevkler renkler giriyor, elbette ikisi arasında eksiler artılar var ancak pişman edecek cinsten değil. Tabi telefondan beklentilere göre değişim gösterir.

Teste gerek yok 2k ekranı kaldırmaz zaten bu yüzden oyunları full hd de oynatıyor 2k da açsın bak performans nasıl düşecek.2k ekranı olupta kullanılamayan telefonlardan biri G3.

• Hocam daha test etmediğiniz elinize almadığınız ürünü, ölü bebek gibi lanse ediyorsunuz. Bu bakış açısıyla hiç bir telefonu alamayız kaldı ki telefonda öyle bir sıkıntı olup olmadığı bile belli değil...

İncelemelerde test edilenler nihai g3 değil, bence beklenmeli önyargılı davranılıyor. 2k ekran oyunlarda elbette işlemciyi sıkıntıya sokacaktır ve full hd oynatması sıkıntılı bir durum değil, asıl bunu görerek 2k oynatması saçma olurdu. Ben oyunlar dışında 2k ekranın neler yapacağını merak ediyorum bunu daha tam olarak gören bile yok sadece duyumlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.